Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć wszystkim mam na imię Wiktor mieszkam w Krakowie w wolnym czasie gram w piłkę  lub chodzę na siłownie w wolnym czasie pisze artykuły na różne ciekawe tematy interesuje mnie to  oczywiście w  swoim czasie napisz na Redaktora :D

Nie pisz podania, na redaktora lepiej, bo widzę, że boisz się przecinków oraz kropek. Składnia zdań też kuleje.

A tak swoją drogą, to witam.

Edited by drenn

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Diller
      Siemanko wszystkim , Jestem Bartosz lat 24 i bede uwAS Goscił na dd2 :) 
    • By thS*
      Witam wszystkich mam na imię Patryk lat 24 I bede grywał na serwerku DD2#2 zajebista atmosfera miłe Panie mili gracze jest spoko  do zobaczenia na serwerze
    • By Hassman
      Witam wszystkich zgromadzonych,mam na imię Artur mam 23 lata pochodzę z wojew.Małopolskiego. Interesuję się piłką nożną,siatkówką,oraz piłką ręczną.W wolnych chwilach lubię pograć w cs Myślę że miło tutaj spędzę czas, i poznam nowych fajnych ludzi Pozdrawiam cieplutko
    • By Queen of Hell
      Siemanko! 
      Trochę odświeżam przywitanko. 

Witam Was cieplutko. Gram na Waszych DD2. 
      Tak naprawdę mam 22 lata, choć głos na 15-letniego chłopca bez mutacji. Obecnie mieszkam w Poznaniu. Lubie słuchać podcastów kryminalnych, czytać książki o tej tematyce. Poza CSem gram też w L4D2. Często będę widziana na TSie. Mam nadzieje, że zabawię tutaj trochę. A jako, że niektóre osoby kojarzę z poprzednich sieci, inne osoby znam to myślę, że jakoś się dogadamy.
      Pozdrówki! 
    • By `Burdavsky
      Cześć Wszystkim !
      Jestem Łukasz.  Od ponad roku trenuje MT i BJJ, w wolnej chwili piszę pluginy .
      Nie chce mi się więcej pisać kto będzie chciał mnie poznać to pozna
      Pozdrawiam.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.