Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć wszystkim mam na imię Wiktor mieszkam w Krakowie w wolnym czasie gram w piłkę  lub chodzę na siłownie w wolnym czasie pisze artykuły na różne ciekawe tematy interesuje mnie to  oczywiście w  swoim czasie napisz na Redaktora :D

5 godzin temu, eXe. napisał:

Czy tylko śląsk gra w tego cs'a? xD

Witamy na forum i życzę miłego pobytu :D

Kraków to nie Śląsk łosiu xDDD

Witamy serdecznie, również Kraków <3

Nie pisz podania, na redaktora lepiej, bo widzę, że boisz się przecinków oraz kropek. Składnia zdań też kuleje.

A tak swoją drogą, to witam.

Edited by drenn

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Proama
      Siema mordy temat zrobiłem dla jaraczy e-szlugów.. 
      We pokaż mordo swój sprzęt i opisz go
      Góra: tfv8 baby mini / będę zmieniał na big z ledami.
      Dół: Teslacigs theree

• By Jessa
      no hej, siemanko, czołeem
      Może zacznę od tego,że się przywitam. Mam na imię Patrycja, liczę sobie 25 wiosenek ( tak, wiem stara jestem).
      Pochodzę z woj.Łódzkiego z małej wsi, którą baardzo lubie
      Interesuje się piłką nożną,za czasów gimbazy grałam w klubie piłkarskim. Ale te czasy minęły,lecz pasja nadal tkwi we mnie.
      Swoją przygodę z Cs'em zaczęłam jakoś w 2013 roku,co nie zmienia faktu,że gram tak jak bot,czyli zamiast walić baniek,wale po kolanach haha  W sumie gram z nudów w wolny czasie.
      Myśle,że będziecie mnie mogli spotkać na DD2 oraz może usłyszeć na waszym ts
      buziaczki śle Jessa

• By oskar4410
      Hej hej <^-^>
      A no to się przedstawię bo chyba zostanę troszke na tej sieci
      Mam na imię Oskar, mam jak na razie 19 lat xD, no i moje hobby to matematyka. Matma życiem
    • By eseN
      Siemka,
      mam na imię Szymon, w CS grywam od dawna, ale nigdy jakoś bardziej na poważnie (tj. mam 0 skilla). Mam 22 lata, mieszkam w Poznaniu, gdyby ktoś chciał to zawsze można styknąć się na piwko nad Wartą. Studiuję, pracuje jako dziennikarz, sędzia, kierowca (czasem Uber jest lepszy niż Tinder). Dodatkowo zajmuje się trenerką. Miło będzie was poznać!
    • By Ozyy<3
      Hejka naklejka , jestem Ozyy<3. Miło mi was i wasze forum poznać.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.