Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Znowu


Incognito

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Incognito


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Pozostalo ci 4 minut i 7 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Incognito 
[AMXBans] Powod : ' Hax CFG [Config.cfg] ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 426697351 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 37.248.156.85 ' 
[AMXBans] =============================================== 


Jakieś jaja. 

 

Link do HTLV:
Opis sytuacji: że cfg hax
Dodatkowe informacje: nie wiem o co chodzi. Nie używam żadnych haxów. Czy na pewno mod na ban cfg poprawnie działa. Mam steam i nie pozwoliłbym sobie na  ban ze strony valve a tu coś jest nie halo. Proszę o wskazanie co jest nie tak. Mam config i userconfig. Jakie ustawienia są niby niedozwolone na tym serwerze. Na wszystkich innych normalnie gram. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czego reinstala. To nic nie da bo mam cfg oryginalne nie kombinowane. Pare bindów na zakup broni i tyle. A czy wy patrzyliście czy mod na ban cfg jest ok moze to znim coś nie halo. Nie wiem jak nie bede mógł wejsć to grać bede gdzie indziej ale chyba to Wam powinno zależeć na graczach. 

 

Edytowane przez Incognito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana dostałeś od Serwera ponieważ serwery posiadają Anty Cheat, dostałeś na 5 min za Hax CFG [Config.cfg] dopóki nie usuniesz serwer cały czas będzie cię banował, jeśli nie wiesz jak to usunąć polecam zainstalować od nowa CS i wszystkie foldery jakie zostały po unistalce usunąć ręcznie, i zainstalować od nowa grę inaczej sobie nie pograsz, chyba że na takich serwerach co nie posiadają Anty Cheat .....

 

image.png.81aa6e9ae12370c3c3f3f5cdb961120c.png

Edytowane przez GrZ3SiU

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dopiszę...

Używałem kiedyś czitów cfg i naprawdę w fajny sposób można mieć WH ale i tak ss'y wyjdą czyste bo niektóre Cheat CFG posiadają Anty SS. Tak samo jest z aimbotem, możesz go tak ustawić w cfg, że nawet nie będzie widać, że używasz aimbota czy innego wspomagacza, po prostu latasz sobie po mapie a sam cheat oddaje strzały w przeciwnika i to na czysto, że nawet na demku nie można by było tego zobaczyć.

Były to kiedyś najbardziej popularne czity do cs'a, lecz jak wszedł już ANTY-CHEAT na serwery to już nie było wesoło, bo anty-cheaty w pierwszej kolejności badały CFG czy jest czysty czy nie, potem już zaktualizowali Anty-Cheat i został on wprowadzony nawet do sprawdzania folderów cstrike. Akurat na serwerze jest taki Anty-Cheat co wykrywa i daje bana na 5 min, nie wiem czy można zmienić, bo się tym nigdy zbytnio nie interesowałem.

Powiem tak, gdybyś nie czitował to byś nie dostał bana, a to, że UWAGA! SAM POBRAŁEŚ CZITA, SAM GO WGRAŁEŚ W CFG to już twój problem i się nie tłumacz jakimiś głupimi wymówkami, bo sam dałeś czita do CFG.

Więc ban powinien być przedłużony do PERMA! 
Sam dałeś i chciałes oszukiwać w grze to no, trudno się mówi.
Nie ładnie oszukiwać w grach, nie umiesz grać normalnie to bierz się za naukę.
Masz się cieszyć tą grą, a nie uważać, że musisz być najlepszy na serwerze bo dostaniesz co miesięczną wypłatę.

POZDRAWIAM! 

Edytowane przez Rambooo

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie