Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Szybkie podanie


ZYX.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Felip
Wiek: Mam 24 lata
Nick: ZYX.
Doświadczenie: Myślę, że wystarczające. Przez ponad 2 lata byłem Adminem na nieistniejącym już DD2, posiadałem kilka swoich sieci i serwerów, których z reguły nie chciało mi się prowadzić.  
Obsługa AMX [0-10]: 8/10
Platforma [S/NS]: Steam
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/ZYX./147.135.197.51:27015/
Dlaczego Ty?: W godzinach szczytu na serwerze jest multum graczy, ale zazwyczaj nie ma żadnego Admina, często przesiaduję na serwerze do +/- 23:00/północy i absolutnie żadnego Administratora w tym czasie nie widzę. Chciałbym też pokazać, że bycie Adminem nie wiążę się z jakimś mega trudem wejścia od czasu do czasu do drużyny obserwujących w celu sprawdzenia kilku potencjalnych osób podejrzewanych o jakiś odpał.
Składka: Pewnie, żaden problem.

 

16 lat ▌
Podstawowa obsługa AMXX ▌
10h na serwerze ▌
Aktywność na forum w dziale serwera ▌▌
Poparcie graczy oraz administracji ▌▌▌
Składka ▌
Link do GT w podaniu jest obowiązkowy ▌
Odwiedzanie strefy banów na forum ▌▌

 

▌ - wymaganie zostało spełnione
▌▌ - wymaganie prawie spełnione :|
▌▌▌ - nie spełnione (na razie!)

Widziałem, że rekrutacja zamknięta jednak postanowiłem złożyć to podanie. Jeśli to jakiś problem to prosiłbym o zamknięcie i odrzucenie podania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz napsiane że rekrutacja zamknięta? Została tylko zamknięta szybka a normalnie możesz składać podanie. To ja się wypowiem jak już jestem.

 

+wiek

+aktywność na serwerze spełnione

+składka

+amxx

 

Masz moje poparcie, ale jedynie nadrób sobie aktywność na forum i będzie wszystko picuś glancuś :D Jestem na TAK

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie