Skocz do zawartości

Zablokowane #6 Wywiad z RulleZ


Rekomendowane odpowiedzi

poprawa.png

Witam was serdecznie drodzy forumowicze! Już dziś zapraszam was do wywiadu z naszym forumowym grafikiem, właścicielem serwera! Damian to przyszły informatyk pochodzący z Górnego Śląska... a reszty ciekawych faktów dowiecie się po przeczytaniu całości! 

 

 

KamiLeK : Witaj! Słowem wstępu chciałbym Ci gorąco podziękować, że zgłosiłeś się do wywiadu. Proszę przedstaw się naszym czytelnikom, powiedz kilka słów o sobie.

RulleZ : Witaj! No to tak jestem Damian, mam 17 lat. Interesuję się grafiką oraz programowaniem. Gram czasami również w piłkę nożną.

 

KamiLeK : Skąd pochodzisz?

RulleZ : Pochodzę z Jastrzebia-Zdroju.

 

KamiLeK : Jastrzębie-Zdrój... coś mi to mówi, być może kiedyś tam byłem. Miasto kojarzy mi się z pięknymi widokami i czystym powietrzem. Ile jest w tym prawdy? Opowiedz coś więcej o Twoim mieście.

RulleZ : Tak jak mówisz są tutaj piękne widoki, są fajne zabytki które warto odwiedzić. Najbardziej polecam Park Zdrojowy idealny na spacery.

 

KamiLeK : Masz może jakieś piękne zdjęcie na którym uchwycone jest piękno Jastrzębia-Zdroju?

RulleZ : Ja nie jestem dobrym fotografem i niestety nie posiadam zdjęć lecz siostra ma na telefonie pełno ?

612664395a40232133447d33247d383336313534

Park Zdrojowy w Jastrzębiu-Zdroju

KamiLeK : No dobrze, Wspomniałeś, że interesujesz się programowaniem. Masz już za sobą jakiś projekt z tym związany czy dopiero zaczynasz swoją przygodę?

RulleZ : Dopiero zaczynam swoją przygodę, w szkole w 6 klasie programowaliśmy w tak zwanym Scratch, czasem było łatwo wykonać jakąś pracę, ale czasami trzeba było trochę pogłówkować. Teraz stworzyłem aplikacje, która odtwarza moje najlepsze piosenki. Ostatnio zacząłem się uczyć języka Java i myślę, że niedługo będzie dużo projektów tzn. gier, które może udostępnię na Sklep Play.

 

KamiLeK : O proszę. Powodzenia w takim razie, oby Ci się udało! A jak już dodasz coś to proszę o link, chętnie przetestuję! Gdybyś miał doradzić coś osobom, które chciały by się wziąć za programowanie co by to było?

RulleZ : No na pewno nie jest to łatwe, wymaga skupienia i dużo poświęconego czasu. Trzeba uczyć się na błędach, oglądać dużo poradników i ogólnie nie jest łatwo.

 

KamiLeK : Czyli to nie jest dla mnie bo z moją cierpliwością jest różnie hah. Masz 17 lat więc nadal się uczysz. Szkoła, którą kończysz ma coś wspólnego z programowaniem czy poszedłeś w inną stronę?

RulleZ : Aktualnie uczę się jeszcze w technikum informatyczne.

 

KamiLeK : Myślisz nad studiami informatycznymi?

RulleZ : Chcę być dopięty na ostatni guzik tak powiem, więc chyba pójdę na studia informatyczne ?

 

KamiLeK : Podobno nie jest łatwo ale ważne, żeby mieć plan na siebie! Programowanie, grafika urodzony informatyk z Ciebie :D Powiedz skąd zamiłowanie do grafiki.

RulleZ : Tak na prawdę nie wiem skąd się wzięło zamiłowanie do grafiki, kiedyś byłem na forum i myślę, że porobię parę zleceń i ludzie mówili, że mam duży potencjał i tak trenuję do dziś.

 

KamiLeK : Szczerze? Bardzo dobrze Ci to wychodzi. A jeszcze bardziej cieszy fakt, że robisz pracę na naszym forum. Masz jakieś zainteresowania poza stricte informatyką?

RulleZ : Tak! Bardzo dobrze wchodzi mi robienie serwerów FTP. Kiedyś robiłem fora na zamówienie bo również bardzo dobrze znam się na MyBB, IPB oraz IPS.

 

KamiLeK : A coś poza tym? Jakiś sport, podróże? Czy jednak ograniczasz się do pracy przy komputerze?

RulleZ : Bardzo dobrze wychodzi mi gra w piłkę nożną.

 

KamiLeK : Trenujesz w jakimś klubie?

RulleZ : Aktualnie nie.

 

KamiLeK : Muszę powiedzieć, że wiele rzeczy na siebie ściągasz. Sama informatyka pochłania bardzo dużo czasu a do tego piłka. Pochwal się, głównie naszym użytkowniczkom jak wyglądają u Ciebie sprawy sercowe. Poznałeś już swoją sympatię czy nadal czekasz na dar losu?

RulleZ : Ostatnio dużo się koło mnie kręci, ale na razie nie potrzebuje.

 

KamiLeK : Skąd ja to znam, też tak myślałem heh. Imprezujesz czy jesteś bardziej typem wyciszonego gościa, który woli spędzać czas w domu?

RulleZ : Jedynie na sylwestra impreza była, ale tak to jestem cichy.

 

KamiLeK : Szalej chłopaku ile możesz! Życie jest za krótkie aby się nudzić. Masz jakieś wielkie plany na przyszłość? Chciałbyś gdzieś pojechać, coś zobaczyć?

RulleZ : Chciałbym pojechać do Madrytu.

 

KamiLeK : Na stałe czy w roli turysty?

RulleZ : Tak na chwilę zobaczyć jak tam jest.

 

KamiLeK : To może kiedyś się spotkamy, bo również chciałbym zwiedzić Hiszpanie. Masz rodzeństwo?

RulleZ : Tak, mam brata i 2 siostry

 

KamiLeK : No to wesoła gromadka widzę :D Często dochodzi do małych wojen między wami?

RulleZ : Czasami. :D Najczęściej o komputer.

 

KamiLeK : Coś o tym wiem haha. Dobrze, zostawmy sferę prywatną. Jak znalazłeś się na Csowiczach?

RulleZ : Tak na prawdę moja przygoda zaczęła się już 2015 kiedy pierwszy raz wszedłem na CSowcze i pomyślałem, że dojdę, ale później problemy z komputerem i dopiero w grudniu 29.2018 zdecydowałem się zostać ?

 

KamiLeK : Jesteś forumowym grafikiem oraz właścicielem serwera? Jaki to serwer? Możesz nam przybliżyć genezę powstania go i jak rodził się pomysł na niego?

RulleZ : Jestem właścicielem serwera CS:GO Mod #2 razem z GrZ3SiU. Kiedyś z Grzesiem graliśmy razem i myśleliśmy nad zrobieniem serwera, a ja chciałem zrobić CS:GO Moda właśnie i napisałem, że może zrobimy go moda no i tak jest na sieci ?

 

KamiLeK : Masz w głowię pomysł na inny serwer? Czy ograniczacie się do maksymalnego rozwoju obecnego?

RulleZ : Chcemy rozwinąć na razie naszego Go Moda, później coś się wymyśli.

 

KamiLeK : Drogie jest utrzymanie jak i rozwinięcie serwera?

RulleZ : Kupujemy reklamy za 100 zł + do tego koszt serwera 70-80 zł.

 

KamiLeK : No to troszkę trzeba wrzucić. Jak oceniasz aktualny szablon forum? Zmieniłbyś w nim coś?

RulleZ : Szablon na prawdę fajny nie mam co do niego zarzutu. Raczej nic w nim bym nie zmienił.

 

KamiLeK : Gdybyś miał wymienić osobę z administracji, która najbardziej wychyla się z szeregu jeśli chodzi o prace nad forum kto by to był?

RulleZ : Według mnie wszyscy pracują bardzo dobrze.

 

KamiLeK : Już się tak nie podlizuj, nie zdegradują Cię haha. Jest użytkownik z którym masz na prawdę dobry kontakt na forum?

RulleZ : Praktycznie ze wszystkimi mam dobry kontakt. Nie mam żadnych spin oprócz FarFejsa, który zawiódł po bandzie.

 

KamiLeK : Właśnie, chciałbym zapytać co Ty sądzisz o takich sytuacjach jakie miały miejsce w ostatnim czasie. Kłamanie odnośnie wieku, po otrzymaniu rangi nagłe wyjaśnienia. Widzisz jakikolwiek sens w takim zachowaniu?

RulleZ : To nie ma sensu bo i tak się wyda np. w stylu pisania czy też zachowania na forum.

 

KamiLeK : Otóż to, no ale cóż, nie każdy dorósł nawet do rangi na forum. Zadaje to pytanie większości więc Tobie również je zadam. Jak oceniasz pracę redakcji?

RulleZ : Pracę redakcji oceniam na bardzo dobrą, codziennie nowe wiadomości ze świata, dopracowane gazetki.

 

KamiLeK : Brakuje Ci czegoś na forum? Jakiegoś serwera, działu czy też konkursów?

RulleZ : Na forum jest za mało konkursów moim zdaniem, a tak niczego mi nie brakuje.

 

KamiLeK : Masz jakieś pomysłu którymi chciałbyś się podzielić?

RulleZ : Chciałbym aby na forum zawitał konkurs na turniej to jest fajna przygoda i można się poczuć jak na jakimś IEM'ie.

 

KamiLeK : Do tego potrzeba jest więcej osób ale kto wiem, może kiedyś takowy się odbędzie. Teraz przejdziemy do serii szybkich pytań. Jesteś gotów?

RulleZ : Tak.

 

KamiLeK : Komputer czy Konsola?

RulleZ : Konsola

 

KamiLeK : Ulubiony kolor?

RulleZ : Zielony

 

KamiLeK : Horror czy Komedia?

RulleZ : Horror

 

KamiLeK : Piękna kobieta czy Inteligentna hah

RulleZ : O kurde :D Piękna kobieta

 

KamiLeK : Woda gazowana czy niegazowana?

RulleZ : Niegazowana

 

KamiLeK : Ulubiona piosenka?

RulleZ : BONZO - Kylian MBAPPE

KamiLeK : Rumcajs to chudy byk?

RulleZ : Chyba tak :D

 

KamiLeK : Jabłko czy Banan?

RulleZ : Banan

 

KamiLeK : Dobrze. Z kim chciałbyś zobaczyć kolejny wywiad?

RulleZ : Kolejny wywiad chciałbym zobaczyć z Rambooo

 

KamiLeK : Pomyślimy, może się uda. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

RulleZ : Tak, pozdrawiam całą administracje, redakcje oraz wszystkich użytkowników naszego forum.

 

KamiLeK : Jeszcze raz bardzo serdecznie Ci dziękuję za poświęcony czas. Również pozdrawiam całe forum! Trzymaj się!

 

Edytowane przez KamiLeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, FlesH napisał:

Fajne @ RumcajsJumper daj ub na sb po pisze

Uspokój się po pierwsze i nie odwalaj na czatboxie takich rzeczy że tak ci nie ładnie napiszę jebni* głową o ściane może pomoże. :)

Edytowane przez pSy_cHo!
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich bardzo cieplutko. 
Jako, że zajmuję się redakcją od trzech lat, postanowiłam pomóc tutejszym redaktorom z dokształceniem się.

 

No to lecimy. :D 

W dniu 5.02.2019 o 15:54, KamiLeK napisał:

Witam was serdecznie drodzy forumowicze! Już dziś zapraszam was do wywiadu z naszym forumowym grafikiem, właścicielem serwera! Damian to przyszły informatyk pochodzący z Górnego Śląska... a reszty ciekawych faktów dowiecie się po przeczytaniu całości! 

Zwroty grzecznościowe piszemy z wielkiej litery, no chyba, że nie darzysz szacunkiem drugiej osoby. A to troszkę niemiłe. :D 

W dniu 5.02.2019 o 15:54, KamiLeK napisał:

Masz może jakieś piękne zdjęcie na którym uchwycone jest piękno Jastrzębia-Zdroju?

Brakuję w tym zdaniu przecinka.

W dniu 5.02.2019 o 15:54, KamiLeK napisał:

Ja nie jestem dobrym fotografem i niestety nie posiadam zdjęć lecz siostra ma na telefonie pełno ?

Brakuję kropki na końcu zdania.

W dniu 5.02.2019 o 15:54, KamiLeK napisał:

No dobrze, Wspomniałeś, że interesujesz się programowaniem.

Zamiast kropki, dałeś przecinek.

W dniu 5.02.2019 o 15:54, KamiLeK napisał:

A jak już dodasz coś to proszę o link, chętnie przetestuję! Gdybyś miał doradzić coś osobom, które chciały by się wziąć za programowanie co by to było?

Brakuje przecinków.

W dniu 5.02.2019 o 15:54, KamiLeK napisał:

Czyli to nie jest dla mnie bo z moją cierpliwością jest różnie hah. Masz 17 lat więc nadal się uczysz. Szkoła, którą kończysz ma coś wspólnego z programowaniem czy poszedłeś w inną stronę?

Również brakuję przecinków.

W dniu 5.02.2019 o 15:54, KamiLeK napisał:

Aktualnie uczę się jeszcze w technikum informatyczne.

Zdanie źle złożone. Powinno być: "Aktualnie uczę się jeszcze w technikum informatycznym.".

 

W dniu 5.02.2019 o 15:54, KamiLeK napisał:

Chcę być dopięty na ostatni guzik tak powiem, więc chyba pójdę na studia informatyczne ?

Tu również brak kropki na końcu zdania.

W dniu 5.02.2019 o 15:54, KamiLeK napisał:

Programowanie, grafika urodzony informatyk z Ciebie :D Powiedz skąd zamiłowanie do grafiki.

Pierwsze zdanie niepoprawnie sformułowane oraz brak kropki na końcu pierwszego zdania. Drugie zdanie powinno zakończyć się znakiem zapytania.

W dniu 5.02.2019 o 15:54, KamiLeK napisał:

Muszę powiedzieć, że wiele rzeczy na siebie ściągasz. Sama informatyka pochłania bardzo dużo czasu a do tego piłka. Pochwal się, głównie naszym użytkowniczkom jak wyglądają u Ciebie sprawy sercowe. Poznałeś już swoją sympatię czy nadal czekasz na dar losu?

Brakuję przecinków.

W dniu 5.02.2019 o 15:54, KamiLeK napisał:

Szalej chłopaku ile możesz! Życie jest za krótkie aby się nudzić. Masz jakieś wielkie plany na przyszłość? Chciałbyś gdzieś pojechać, coś zobaczyć?

Brak jednego przecinka.

W dniu 5.02.2019 o 15:54, KamiLeK napisał:

No to wesoła gromadka widzę :D Często dochodzi do małych wojen między wami?

Kolejny błąd. Używasz emotikonek, jako kropki. Oraz zwrot grzecznościowy z wielkiej.

 

W dniu 5.02.2019 o 15:54, KamiLeK napisał:

Tak na prawdę moja przygoda zaczęła się już 2015 kiedy pierwszy raz wszedłem na CSowcze i pomyślałem, że dojdę, ale później problemy z komputerem i dopiero w grudniu 29.2018 zdecydowałem się zostać ?

Brak kropki na końcu zdania.

W dniu 5.02.2019 o 15:54, KamiLeK napisał:

Gdybyś miał wymienić osobę z administracji, która najbardziej wychyla się z szeregu jeśli chodzi o prace nad forum kto by to był?

W dniu 5.02.2019 o 15:54, KamiLeK napisał:

Szablon na prawdę fajny nie mam co do niego zarzutu. Raczej nic w nim bym nie zmienił.

W dniu 5.02.2019 o 15:54, KamiLeK napisał:

Chciałbym aby na forum zawitał konkurs na turniej to jest fajna przygoda i można się poczuć jak na jakimś IEM'ie.

Brak przecinków.

W dniu 5.02.2019 o 15:54, KamiLeK napisał:

RulleZ : Konsola

 

KamiLeK : Ulubiony kolor?

RulleZ : Zielony

 

KamiLeK : Horror czy Komedia?

RulleZ : Horror

 

KamiLeK : Piękna kobieta czy Inteligentna hah

RulleZ : O kurde :D Piękna kobieta

 

KamiLeK : Woda gazowana czy niegazowana?

RulleZ : Niegazowana

Brak kropek.

Ogólnie to tak. Zapamiętaj jedno:

PRZED ZNAKAMI INTERPUNKCYJNYMI, NIE STAWIAMY SPACJI.

A mianowicie, chodzi mi o te Twoje: "Nick :". Ponieważ tutaj dajesz spację.

Ogólnie, to cały wywiad jest bardzo ciekawy. Dużo można dowiedzieć się od osoby odpowiadającej. Za co leci plusik. :)

Pozdrawiam cieplutko - Andrzejek. ;* 
Widzimy się w następnym wywiadzie. ^^ 

 

 

Edytowane przez ♥PsychoPatka♥
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ♥PsychoPatka♥ napisał:

Witam Was wszystkich bardzo cieplutko. 
Jako, że zajmuję się redakcją od trzech lat, postanowiłam pomóc tutejszym redaktorom z dokształceniem się.

 

No to lecimy. :D 

Zwroty grzecznościowe piszemy z wielkiej litery, no chyba, że nie darzysz szacunkiem drugiej osoby. A to troszkę niemiłe. :D 

Brakuję w tym zdaniu przecinka.

Brakuję kropki na końcu zdania.

Zamiast kropki, dałeś przecinek.

Brakuje przecinków.

Również brakuję przecinków.

Zdanie źle złożone. Powinno być: "Aktualnie uczę się jeszcze w technikum informatycznym.".

 

Tu również brak kropki na końcu zdania.

Pierwsze zdanie niepoprawnie sformułowane oraz brak kropki na końcu pierwszego zdania. Drugie zdanie powinno zakończyć się znakiem zapytania.

Brakuję przecinków.

Brak jednego przecinka.

Kolejny błąd. Używasz emotikonek, jako kropki. Oraz zwrot grzecznościowy z wielkiej.

 

Brak kropki na końcu zdania.

Brak przecinków.

Brak kropek.

Ogólnie to tak. Zapamiętaj jedno:

PRZED ZNAKAMI INTERPUNKCYJNYMI, NIE STAWIAMY SPACJI.

A mianowicie, chodzi mi o te Twoje: "Nick :". Ponieważ tutaj dajesz spację.

Ogólnie, to cały wywiad jest bardzo ciekawy. Dużo można dowiedzieć się od osoby odpowiadającej. Za co leci plusik. :)

Pozdrawiam cieplutko - Andrzejek. ;* 
Widzimy się w następnym wywiadzie. ^^ 

 

 

Nie pisze się "brakuję" tylko "brakuje" ^^.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani psychopatko z 3-letnim doświadczeniem.  Zauważyłem u Pani co najmniej  3  identyczne błędy w słowie "brakuje", a są to błędy na poziomie amatora. Dodaktowo internet jest dziwaczną formą, w której emotikony często zastępują kropki na końcu zdania. Zgadzam się natomiast z tym, że przed znakami interpunkcyjnymi nie używa się spacji.

Ogólnie Kamilu, nie rób tych spacji proszę.  Reszta wywiadu jest bardzo dobra, mimo kilku pomniejszych błędów, których nie poprawiłeś w wypowiedziach Rulleza.

Duży plusik i dostaniesz naklejkę dzielnego redaktora xD

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długi, ciekawy i interesujący wywiad, idzie Ci coraz lepiej Kamilku!!  Plusior dla Ciebie!  Jest parę błędów, ale nie mam zamiaru Ci ich wytykać, bo każdy popełnia błędy i nie jest idealny! :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • drenn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie