Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga :)


Vapi00

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Gracza/Admina oskarżonego: TenShee
Data zdarzenia: 13:00 Dzisiaj :]
Godzina zdarzenia: up
Mapa: De_dust2 jakiś tam 
Czym zawinił: Gość totalnie wyje*bane ma w admnina jeden gracz gra na wh admin spytał go coś a on bo wczesniej grali inni smieszne zamiast banować to olewa pózniej podejrzany gracz gra pisałem 5 razy na u@ A ten nawet nie wszedł na specta ;]] 
IP/SteamID oskarżonego: Administracja ma 
Dowody: Konsola serwera/ Demko ;] 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że starałeś się pisząc ten temat , połowy nie rozumiem co tu nabazgrałeś , z tego co kojarzę sytuacje pisałeś mi chyba o 2 osobach co mają wh  i każda z tych osób  co ledwo wychodziła na plus ze statystykami , grając na przeciwko tych osób oraz razem w drużynie niczego nie zauważyłem podejrzanego , tak samo jak inni gracze bo tylko ty pisałeś na tym u@ , oczywiście patrzałem na te osoby , nie mówię że długo ich sprawdzałem bo to zaledwie kilka minut było ponieważ grali po prostu czysto nie widziałem jak celowali przez ściany , mieli normalną reakcję myszki itp.Podsumowując , jedyny mój błąd to może na prawdę za mało czasu poświeciłem danemu graczowi , ale dalej nie uważam żeby coś mieli

PS. Nie każdy gracz co cię zabije to ma WH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że ma wyj*bane, a zarazem jako admin jest za mało cierpliwy i obraża graczy.

 

Ja osobiście go zgłoszę jako cheatera bo gra odpalony, tak samo jak nie dawno przyjęty admin KrymateQ, myśli że grając na steamie nie można posiadać cheatów i robi z graczy idiotów. 

 

Na serwerze bardzo dużo graczy gra na wh/aimbotach a on ma to w du**e i nawet nie wejdzie na specta i nie po patrzy na co niektórych (nie którzy mają naprawdę bardzo dobre staty i na nich powinnien szczególnie patrzyć) a on sobie gra i ma wszystko w d*pie.

________________________________________________

Cytuję z regulaminu: Administrator powinien dawać przykład kultury, zachować spokój w grze. Przestrzegać ogólno przyjętych zasad gry CS 1.6. 

Wyzywa mnie na serwerze od szczeniaków, bo ja piszę że najprawdopodbniej gra na triggerbocie (co postaram się udowodnić na rozpisce demka), lecz nie udało mi się złapać tej wiadomości w moją stronę. Ja go nie obraziłem ani razu, jedynie pisałem że z jego grą coś nie tak, i to nie jest dobre że admin do gracza pisze "szczeniaku".

 

Druga sprawa, napisał że go aż wywaliło z serwera prze zemnie a ja napisałem że to było śmieszne jak on, a on do mnie z tekstem "jak twoje życie"

 

Wnoszę o jak najsurowszą karę dla tego admina, ponieważ myśli że jest Panem i władcą na tym serwerze bo posiada flagi do banowania i kickowania. 

_______________________________________________

Screen z jakiego głupich odzywek w moją stronę:

7igCnZc.jpg

Zaraz napiszę tutaj świadek tego zdarzenia, który posiada screeny z konsoli i przedstawi wam resztę rozmowy.

 

Godzinę temu, TenShee napisał:

po prostu czysto nie widziałem jak celowali przez ściany

Chłopaku weź mnie nie rozśmieszaj, dużo ludzi potrafi się chować z WH i nie celują po ścianach, dlatego na gracza z WH potrzeba więcej czasu, a nie wszedłeś na specta zobaczyłeś jak zabił jedną osobę i już zacząłeś grać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze od 3 map pisałeś cały czas , że jestem odpalony np WH , Aimbot czy tam jakiś  triggerbot , to cały czas pisałem Ci "nie marnuj czasu zrób tę rozpiskę  , albo graj i przestań już tym spamować" oczywiście ty dalej spamowałeś , miałeś swoją rację , po drugie skąd ty możesz wiedzieć co ja robię jako administrator ? masz uprawnienia na sprawdzanie wiadomości na u@? widzisz to jak ktoś mi kogoś zgłasza ? no nie wydaje mi się. Piszesz tu , że powinienem sprawdzać tych graczy co mają dobre staty , a chociaż zgłaszałeś mi ich? NIE. 

 

 

I nie zgrywaj takiego niewiniątka , bo gdyby mi tej gry nie wywaliło to bym pokazał co dokładnie pisałeś , bo raczej nikt ci nie uwierzy , że pisałeś w taki ładny i grzeczny sposób  , gdy miałeś na mnie rage bo ktoś okazuje się lepszym od ciebie :/ 

 

 

20 minut temu, F4taL napisał:

a ja napisałem że to było śmieszne jak on, a on do mnie z tekstem "jak twoje życie"

Dalej nie widzę w tym zbyt obrazliwego , jeśli te słowa aż tak obraziły twoją dumę to Przepraszam.

 

Czekam na rozpiskę demka.

 

Edytowane przez TenShee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy admin nie powinien być przykładem dla graczy a co u niego było widać Arogancje i kierowane Słowa do Bartka bo napisał ze coś o tigerbocie 

tutaj macie ode mnie rozmowę admin daje przykład Graczowi oby tak dalej to coraz więcej osób zniechęcicie :D

bym poczytał w konsoli i chętnie znalazł to co do Bartka napisał że jest "Sczeniakiem" a tutaj macie Admin dający przykład Graczowi 

"idz wstaw,  No szybko "

https://www90.zippyshare.com/v/6DSE81JU/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich 3 map typie jak pisałem Ci to może 3-5 rund wiec nie wymyślaj bajek i czekamy na wypowiedź właścicieli serwera, niech sami sprawdzą w logach że nic nie pisałem przez 3 mapy

 

A po drugie sam powinieneś sprawdzać staty i graczy z za dobrymi statami, zapamiętaj że to ty jesteś od tego a nie gracz

Edytowane przez F4taL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam cały czas na bieżąco :) , ja po prostu napisałem czy mi kogoś zgłaszasz skoro uważasz , że nic nie robię .

Tak btw strasznie szybko wyciągasz wnioski jak grałem z tobą łącznie może 1,5 godziny na serwerze.

Edytowane przez TenShee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem jak sprawdzasz przez 3 mapy nie byłeś ani razu na spectatorze, a przez jedną rundę gdy zginiesz to możesz sobie palce u rąk policzyć a nie sprawdzić czy dany gracz używa wspomagaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz siedzieć na spectatorze aby wyłapywać spectatorze, zachowujesz się jak dzieciak:

 

2 minuty temu, TenShee napisał:

nikt mi nikogo nie zgłaszał także ja nic nie zauważyłem podejrzanego to co mam siedzieć na spectatorze

 

Czyli jak mama Ci nie zrobi obiadu to nie będziesz nic jadł i umrzesz z głodu? Bo nie będziesz sobie sam robił?

 

Twoim obowiązkiem jest sprawdzać najlepszych graczy ponieważ tacy najczęściej używają wspomagaczy, a ty chyba chciałeś tego admina po to żeby się wywyższać i kozaczyć do każdego po kolei, niestety, ale jako admin jesteś takim samym "szczeniakiem" rzekomo jak ja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku co ty w ogóle piszesz skopiuje i wkleję jeszcze raz i rozbuduje to specjalnie dla ciebie .

Człowieku skończ , nikt mi nikogo nie zgłaszał także ja nic nie zauważyłem podejrzanego to co mam siedzieć na spectatorze ? Bo tak ty chcesz? Skoro na serwerze nikt z obecnych nie  używa wspomagaczy to z tego co mi wiadomo mogę na spokojnie oddać się grze .

Admin ma pilnować porządku na serwerze , a nie być dodatkowym żywym HLTV 24/7 

Edytowane przez TenShee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, TenShee napisał:

Skoro na serwerze nikt z obecnych nie  używa wspomagaczy

a skąd możesz wiedzieć że nikt ich nie używa, gdy nawet nie spojrzysz? Już się gubisz w swoich głupich kłamstwach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ F4taL@ TenShee Skończcie ta durną dyskusję i przejdzcie sobie na pw, a nie zaśmiecacie dział.

Jest skarga to wystarczy wyjaśnienie, a właściciel/opiekun serwera wyciągnie konsekwencje

+1 dla każdego pana za kłótnię bez celu w dziale.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się dziwi jeden z drugim o reakcję admina jak oskarżacie go bezpodstawnie o jakieś tam wspomagacze. Nagraj demko wrzuć na forum w odpowiednim dziale a nie zamęt robisz o to na serwerze i na forum pustym gadaniem. Jest admin na serwerze? Nie reaguje na cziterow? Nagraj demko, wrzuc na forum a jeśli rzeczywiście będzie ktoś odpalony bez reakcji admina napisz skargę, z dowodami. Admin na każde zawołanie też nie musi być, wiem jakie rzeczy ludzie piszą czasami na u@ i się w sumie nie dziwię tej sytuacji do końca.

Admina tez bym prosił o zachowanie spokoju i troszke wyższej kultury. Jestem wdzięczny każdej osobie która pilnuje porządku na serwerze ale regulamin zobowiązuje.

No i co? Żebym wyciągnął wnioski musiałbym ocenić demko czy ktoś był odpalony czy nie. Od tego jest ubt.

Tak jak pisałem wrzuć demko do oceny ubt, jeśli ktoś z graczy będzie odpalony w tym czasie, napisz skargę że admin nie reaguje i tyle.

 

@ Vapi00 Ty pomyśl zanim napiszesz skargę, myślisz, że bezpodstawnie pouczę któregokolwiek z adminów mojego serwera? Za chwile w odpowiednim dziale udostępnię demko specjalnie do oceny dla Ciebie. Jeśli będzie któryś odpalony skarga będzie ważna. 

Poza tym popatrz na reakcje innych osób na twój temat i sam sobie wnioski wyciągnij.

Edytowane przez xcreative

b_350_20_323957_202743_FFFFFF_FFFFFF.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po 2 ) Admin co ma nie reagować jeżeli ktoś coś napisze na u@? :) 

@xcreative A oki czyli  juz nawet nie można mieć podejrzeń ok :p 

Edytowane przez Vapi00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie