Skocz do zawartości

Zablokowane e-gamelist


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chciałbym z góry przeprosić bo nie wiem gdzie mógłbym wrzucić mój temat, jeżeli jest w nieprawidłowej kategorii proszę o przeniesienie tematu :))

 

 

Zapraszam do dodania wszystkich serwerów do listy

KLIK

Pierwsze ładowanie strony może trochę trwać z uwagi na cachowanie całości, jeżeli oczywiście będzie się wszystko rozwijać powiększymy to o dział niusów oraz download z unikatowymi plugin'ami 

Jeżeli administracja nie ma nic przeciwko można tu zgłaszać wszystkie błędy jak i propozycje

 

Każdy dodany serwer otrzyma VIPA za używanie sygnatury z danym serwerem :)  ( w celu odebrania wyróżnienia serwera proszę o kontakt na pw poprzez forum! )

true

Edytowane przez e-gamelist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem tam 2 serwery, niczym to się nie różni od np GT które jest bardziej popularne. Temat przenoszę do reklam serwerów Cs :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym odróżnić się czymś od Gametrackera, np inne rozstawienie inne wyglady bannerow.

false

false

false

Wszystko to samo, pomyslec nad jakas funkcja ktorej nie pelni gametracker, a mogłby, a powinien. Ja serwer dodam wylacznie z racji tego ze reklamujesz (albo zapewne bedziesz reklamowal) mocno strone na sieciach serwerow

b_350_20_323957_202743_FFFFFF_FFFFFF.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie