Skocz do zawartości

Zablokowane Podanko by Buuu.


Buuu.

Rekomendowane odpowiedzi

• Imię: Łukasz

• Wiek: 19

• Nick: Buuu.

• Doświadczenie: 8lat, z przerwą roczną.

• Obsługa AMX [0-10]: 8 :)))

• Platforma [S/NS]: NS niestety, ale mogę załatwić steama, to nie problem.

• Link do GT: Zmieniłem Nick. Nowy https://www.gametracker.com/player/Buuu./147.135.197.51:27015/         Stary : https://www.gametracker.com/player/Bury/147.135.197.51:27015/

 

• Dlaczego Ty?: Chce wspomóc serwer, żeby innym sie przyjemnie grało. Również chcę, żeby panowała na serwerze tzw. " Kultura" ponieważ często widzę jak gracze sie wyrywają, często używają wulgaryzmów typu " frajerze, cwelu, kurwo". Chce również zwalczać cheaterow także chce by zapanował porządek.

• Składka: Akurat sie składa, że wypłata powinna z dniem jutrzejszym przybyc na konto, także przelewik. :)))

Chciałbym dodać coś od siebie, Witam wszystkich zgromadzonych, co czytają mój post, wiele mmie pewnie kojarzy, nick " Buuu. ", oraz stary " Bury ". Interesuję sie strażą pożarną. Nawet jestem w takowym " OSP " od roku czasu, było to moje marzenie. Również interesuje się sportem. Konkretnie siatkówka. Lubie język angielski, znam biegle. 

Chyba to tyle, DUŻO GRAGOW! Udanej gry. GL&HF MORDY :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cię, ale jestem na NIE

Tylko z względu, że masz naprawdę przegrano mało godzin, zerowa praktycznie aktywność przez 7 dni.

Pozostałe czyli składka, wiek, doświadczenie na PLUS, lecz aktywność.

Popraw ją, jeżeli chcesz zostać adminem, wtedy mój głos będzie jak najbardziej na TAK!

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz spędzić trochę więcej czasu na serwerze. Na tą chwilę podanie odrzucam. Rekrutacja jest zamknięta więc jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań to podanie pod uwagę nawet nie jest brane. Spróbuj za jakiś czas.

Odrzucone, zamykam

b_350_20_323957_202743_FFFFFF_FFFFFF.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie