Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Moderator] KamiLeK


Kamil.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię : Kamil

Data urodzenia: 02.04.1997

Nick na forum: KamiLeK

Co Cię skłoniło do napisania podania:  Otwarta rekrutacja, która stawia przede mną nowe wyzwania i przy okazji mogę się dowiedzieć jak odbierana jest moja osoba przez resztę forum. Oczywiście głównym powodem jest moja chęć pomocy dla @ eXe. bo reszta ekipy jest na urlopach.

Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?:  Pracuję. 

Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?: Pewnie jakieś konta są ale nie pamiętam już do nich danych.

Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Na forum to może raz była taka sytuacja gdzie popadłem w konflikt z administracją. Od dłuższego czasu nie siedziałem na żadnych forach.

Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Jestem aktywnym użytkownikiem. Wydaje mi się, że mam dobrą opinie wśród forumowiczów. Wywiązuje się z powierzonych mi zadań. Spędzam na forum dużo czasu i zamiast tracić ten czas mogę przeglądać forum i dbać o porządek na nim. Jako redaktor pokazałem, że wywiązuje się ze swoich zadań więc dlaczego nie spróbować jako moderator? Na czatboxie dzieje się dużo i czasem trudno upilnować każdego a kolejna para rąk do pracy zawsze się przyda.

Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź): Nie rozumiem po co to pytanie tutaj... Jak kiedyś  jeden ze sławnych polaków powiedział "Przestańcie tylko ludziom zabierać a ludzie sobie poradzą". Nie ma złotego środka aby każdemu dogodzić. Jednemu będą pasować niższe podatki ale drugi zaraz znajdzie coś do czego będzie się mógł doczepić. Polacy mają w naturze narzekanie i jeszcze przez wiele wiele lat to się nie zmieni. Jaki by nie był prezydent to Ci którzy mają łeb na karku sobie poradzą a inni dalej będą ciągnąć pieniądze od państwa i narzekać że mają za mało... 

 

 

 

Edytowane przez KamiLeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiszę się szczerze i nie miej do mnie pretensji...

Wykonujesz swoje obowiązki dobrze na redaktora, ale nie jest ten czas na moderatora!


Yyyyy, sorry pies mi u góry pisał!

Jestem oczywiście na TAK!

Jesteś dla mnie osobą, która naprawdę potrafi zrobić porządek i widać nawet.
Jesteś dla mnie osobą, która lubi rozmawiać i nie wkrada się w kłótnie z innymi.
Jesteś dla mnie osobą, która jest bardzo ogarnięta, miła oraz przed de wszystkich aktywna!
Wykonujesz swoje pracę na stanowisku "Redaktor" bardzo dobrze i jestem pewny w 110%, że tak samo będziesz wykonywał bardzo dobrze swoje pracę na stanowisku "Moderatora".

Jesteś bardzo fajną i pozytywną osobą, bardzo Cię lubię ( no homo ) ale to chyba tylko nie ja, jest pewnie nas więcej!
Więc mój głos jest pozytywny jak najbardziej!

Powodzenia moderczko!
trzymam kciuki za Ciebie!

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadasz 200 postów na forum co jest minimalnym wymogiem, resztę wymagań niby spełniasz - nie wiem czemu rekrutacja na Moderatora jest otwarta bo moim zdaniem jest to bez sensu z uwagi na fakt że i tak nie mają wiele do roboty a wręcz prawie nic więc exe sobie poradzi. Podanie jak na Redaktora napisałeś wręcz na poziomie zerowym i nie przekonałeś mnie do swojej osoby wcale.

Jestem na NIE bo jeśli już rekrutacja jest otwarta widział bym w ekipie bardziej wybitną jednostkę od ciebie - bez obrazy :)

Edytowane przez esej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, esej napisał:

Nie posiadasz 200 postów na forum co jest minimalnym wymogiem, resztę wymagań niby spełniasz - nie wiem czemu rekrutacja na Moderatora jest otwarta bo moim zdaniem jest to bez sensu z uwagi na fakt że i tak nie mają wiele do roboty a wręcz prawie nic więc exe sobie poradzi. Podanie jak na Redaktora napisałeś wręcz na poziomie zerowym i nie przekonałeś mnie do swojej osoby wcale.

Jestem na NIE bo jeśli już rekrutacja jest otwarta widział bym w ekipie bardziej wybitną jednostkę od ciebie - bez obrazy :)

Nic dodać, nic ująć.

Uważam, że Ty wywołujesz wiele konfliktów na chatboxie, więc jakoś nie widzę Cię w roli moderatora.

Edytowane przez SprintBogiem

tumblr_mnvv83GjBP1s0myp3o1_500 (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 200 sensownych postów,   ---> lepsze 180 SENSOWNYCH postów niż 1000 nabitych gdziekolwiek bez pojęcia o czym się pisze, bądź w czym się wypowiada człowiek ... po za tym jeśli to taki problem i administracja serio się doczepi tego podpunktu to wystarczy dać Kandydatowi 5 min i będziecie mieć te 200 postów :x
- min. 2 miesięczny staż na forum, ---> konto od 25 lipiec 2014
- wiek min.18 lat, (wyjątki w skrajnych przypadkach) --- >  nooo ma 22 :D stara dupa xd 
- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym,  ---> gdyby taka nie była nie byłby Redaktorem :D
- brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, ---> nooo nie ma nic ;x
- dobra opinia wśród administracji, --- >  chyba wśród 98% użytkowników na forum taką ma :> bo żadnych skarg na Kandydata nie widziałam do tej pory :)
- znajomość regulamin forum na poziomie 'bardzo dobrym',  ---> to nie mi oceniać
- znajomość Regulaminu moderatora -->  tooo taki wgl istnieje na tym forum Kochani ? :D mehhhh
- Nazwa tematu: [Moderator] NICK   ----> nooo jest xD

Toooo tak apropo wymagań :>

Co do samego podania jest ładnie i treściwie napisane. Posiadasz spore doświadczenie, jeśli chodzi o prace na/przy forum. Rekrutacja otwarta więc brakuje rąk do pracy i myślę, że swoją aktywnością możesz sporo pomóc. Wiem, że ranga Redaktora nie będzie Ci w niczym przeszkadzać i spokojnie poradzisz sobie na jednym i na drugim stanowisku i przede wszystkim zadbasz o nie :)  Nie masz problemu by dogadać się z ludźmi którzy reprezentują coś sobą na forum i nie tylko. Jesteś pomocny, z poczuciem humoru a jak sytuacja tego wymaga to i potrafisz być poważny. W sumie znam Cie i dobrze wiem, że się spiszesz na tym stanowisku ;)

Ja osobiście jestem na TAK, szansa się każdemu należy i nie widzę powodów dlaczego miałbyś nie dostać swojej szansy na tym stanowisku nawet na okres próbny :x

 

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych 200 postów co są w wymaganiach.. W 100% zgadzam się z "koleżanka" u góry.. Lepiej mieć mniej a sensownych niż 1000 nabitych specjalnie, które nie mają żadnego sensu.. 

Co do mojej oceny:

Widać że kandydat przebywa bardzo dużo na forum... I przede wszystkim jest na nim już długo.. Może i były jakieś potyczki słowne /kłótnie na czatboxie ale wydaje mi się że nie do końca były wywoływane przez niego. 

Jest osobą bardzo otwarta i wydaje mi się że nadawałbyś się na rolę moderatora.  Dobrze się z Tobą rozmawia i widać że nie faforyzujesz nikogo. Jak trzeba jesteś stanowczy i poważny ale czasem i pośmiać się można. 

Co do wypowiedzi eseja ma też rację bo na forum nie dzieje się dużo więc exe sobie na spokojnie może sam poradzić, lecz w późniejszym czasie może się również przydać druga para rąk do pracy.. Ponieważ exe nie robot odpocząć też musi.. 

Z mojej strony głos na Tak, chociażby na okres próbny bo czemu by nie dać szansy? 

Edytowane przez Daria.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również na nie jak koledzy wyżej:

- Brak 200 postów

- Exe bardzo sobie dobrze radzi

- Nie ma za dużo roboty :)

- Spinasz za bardzo na sb

Edytowane przez Vapi00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK. Jeżeli chodzi o wymagania które spełniasz to:

+wiek

+aktywność

+widać zaangażowanie w Twojej pracy

+wypełniasz swoje obowiązki jako redaktor

 

Jeżeli chodzi o całe podanie to jest estetycznie napisane a do tych 200 postów to lada dzień i będą nadrobione. Można na to przymrużyć oko, bo lepiej mniej sensownych niż w cholerę nic nie wnoszących.

 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2019 o 22:54, Ania. napisał:

- 200 sensownych postów,   ---> lepsze 180 SENSOWNYCH postów niż 1000 nabitych gdziekolwiek bez pojęcia o czym się pisze, bądź w czym się wypowiada człowiek ... po za tym jeśli to taki problem i administracja serio się doczepi tego podpunktu to wystarczy dać Kandydatowi 5 min i będziecie mieć te 200 postów :x

Przecież jest wyraźnie napisane 200 SENSOWNYCH, a nie 200 bezsensownych, bierzemy pod uwagę 100% spełnianych wymagań, a nie "z czasem się nadrobi" lub na szybko w tym na styk.

Może mieć nawet 300, ważne żeby były sensowne i godne uwagi.

@ Slodziakna jakiej podstawie w ciągu 3 dni stwierdziłeś, że jest pomocny?

Jest aktywny, wywiązuje się z aktualnych obowiązków co jest dużym plusem i pewnie ogarnął by również to stanowisko, ale...

W dniu 3.02.2019 o 22:07, esej napisał:

Nie posiadasz 200 postów na forum co jest minimalnym wymogiem, resztę wymagań niby spełniasz - nie wiem czemu rekrutacja na Moderatora jest otwarta bo moim zdaniem jest to bez sensu z uwagi na fakt że i tak nie mają wiele do roboty a wręcz prawie nic więc exe sobie poradzi. Podanie jak na Redaktora napisałeś wręcz na poziomie zerowym i nie przekonałeś mnie do swojej osoby wcale.

Jestem na NIE bo jeśli już rekrutacja jest otwarta widział bym w ekipie bardziej wybitną jednostkę od ciebie - bez obrazy :)

... muszę jednak stwierdzić fakt i poprzeć eseja. Na forum póki co nie ma dużo do robienia, głównie praca opiera się na dziale z reklamami serwerów. W innych działach na prawdę zdarza się to sporadycznie. Outhorn wraca dzisiaj, więc znowu nie będzie tyle pracy, a porządek w prawdzie jest, wróci Crvena i już obstawiam, że przy obecnym stanie forum nie będzie pracy dla takiej ilości moderatorów i część po prostu będzie bez sensu przesiadywać.

Nie uzyskaliśmy nawet konkretnej odpowiedzi do ostatnie punktu, a mianowicie Jakim człowiekiem powinien być przyszły prezydent.

Tu nie jest tak, czy Cię lubię, czy nie. Patrzę na aktualną sytuację forum i zapotrzebowanie na to.

Na nie

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spełniasz wszystkich wymagań. Podepnę się pod wypowiedź eseja i exe. Jestem konserwatywny co do wymagań i podań na wyższe i poważniejsze stanowisko. Nie dzielę osób na forum na tych, których znam i którym dałbym "tak" w podaniu ani na takich których nie lubię i dałbym "nie". Jestem sprawiedliwy w każdym werdykcie, dla siebie jak i dla innych. Szanse na posadę masz, ale jeszcze jest za wcześnie. Mam nadzieję, że Cie nie zniechęce i dalej będziesz aktywnie uczestniczył w życiu forum! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie