Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Gazetka sieci CSowicze.pl #01


Blame

Rekomendowane odpowiedzi

JRhBkC7.png

Witajcie, użytkownicy CSowicze.pl!

Wraz z @ Yoohoo podjęliśmy decyzję, że zajmiemy się sprawą gazetkową. Ponad miesiąc działalności sieci już za nami, więc pora na pierwsze, styczniowe wydanie gazetki. W niej między innymi: opinie Matixena na temat działalności grup forumowych, warte uwagi galerie oraz promocja naszych innych projektów. Na deser przygotowaliśmy dla was konkurs! Życzymy miłej lektury!

teP3yX5.png

  1. Galerie warte uwagi!
  2. Co w grupach piszczy?
  3. Rozzzerwij się z nami ;-)
  4. Lifting ekipy CSowicze.pl
  5. Poznaj naszą twórczość!
  6. Coś się kończy, a coś zaczyna...

I0czQk7.png

Galeria RulleZ'a

@ RulleZjest forumowym grafikiem, który już od jakiegoś czasu pomaga użytkownikom borykać się z ich problemami. Jego galeria jest co jakiś czas aktualizowana, a jego portfolio z dnia na dzień rośnie. Cieszmy się, że takie osoby z chęcią do rozwoju osobistego są jeszcze na naszej sieci!

[Galeria] TheElektra Design

Dziś w toku poleceń idą graficy! Osoby wykonujące grafikę użytkową dla mediów społecznościowych są dziś bardzo doceniane, a obecność takiej persony u nas na sieci może przynieść jej sporo dobrego. Osobiście uważam, że @ TheElektrabrakuje jeszcze trochę do pełnego profesjonalizmu, ale wierzę, że jest w stanie osiągnąć ten pułap.

oV9RHei.png

Ostatnio poprosiliśmy @ Matixeno udzielenie swojej opinii na temat działalności grup forumowych w ubiegłym miesiącu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze spojrzeniem jednego z właścicieli na pracę grup forumowych!

Administrator
W ostatnim miesiącu grupa ta była bardzo mało widoczna, ale możliwe że było to spowodowane szkołą i pracą. Pomimo tego grupa ta wywiązuje się w 100% ze swoich obowiązków i nie mam żadnych zastrzeżeń do tej grupy.

Vice Administrator
Od dłuższego czasu stara się, aby dla sieci było jak najlepiej i my to doceniamy, praca tej grupy dużo pomaga i mam nadzieję że tak będzie cały czas.

Junior Administrator
Grupa którą reprezentują nasi "rudzi" koledzy *haha* w ostatnim miesiącu bardzo się opierdalali i nie wiem dlaczego, nie no taki żarcik :D. 
Grupa ta dużo nam pomaga, tylko nie raz trzeba im napisać żeby się wzieli za coś, ale pomimo tego jest dobrze i mam nadzieję że będzie tak cały czas.

Global Moderator
Bardzo się stara, aby był utrzymany porządek na forum i to chyba widzi każdy, że dopilnował aby moderatorzy robili porządek, bo sam od tego nie jest.

Moderator
O tej grupie wiele powiedzieć raczej nie mogę, bo z nimi to jest różnie, ale i tak dostrzegam w nich to że we wszystkich działach jest utrzymywany porządek, tematy zamknięte, przeniesione itd, mam nadzieję że będzie tak cały czas.

UBTeam
Grupa naszych ekspertów pomimo wielu kontrowersji, to i tak wykonuję dobrą robotę. Odpowiadają bardzo szybko na kogoś odbanowanie czy zgłoszenie jakiegoś gracza, mam nadzieję że będzie tak cały czas.

Redaktor
Grupa naszych pisarzy wykonuję kawał dobrej roboty i oby tak dalej, żeby tępo pisania tematów nie zmalało, tylko się zwiększało :D

Grafik
Grupa naszych wspaniałych grafików niestety, ale za wiele nie ma do roboty, lecz gdy już pojawi się jakieś zlecenie to szybko można uzyskać odpowiedzi, dlatego oceniam pracę grupy pozytywnie.

Jeszcze raz dziękujemy @ Matixenza poświęcony czas w odpowiadaniu na nasze pytania!

UyfQwUa.png

Komisja wojskowa:
- Zawód ojca?
- Ojciec nie żyje.
- Ale kim był?
- Gruźlikiem.
- Ale co robił?
- Kaszlał.
Zdenerwowana już komisja:
- Panie, przecież z tego nie da się żyć!
- Przecież mówię, że nie żyje!
Wrona i gołąb lecą nad zamarzniętym jeziorem. Wrona do gołębia:
- Kra!
Przy obiedzie małżeństwo z czterdziestoletnim stażem. Żona mówi do męża:
- Kochanie jak sobie pomyślę że już jesteśmy ze sobą tyle czasu to tak mi się ciepło na sercu!
Mąż na to:
- Daj spokój Helka, po prostu cycek wpadł Ci do zupy!
Siedziałem z nią przy barze. 
Sączyliśmy drinki. 
Spojrzałem jej głęboko w oczy i kolana mi się ugięły,a w żołądku poczułem motylki!
Już wtedy wiedziałem! 
Byłem tego pewien, że wrzuciłem pigułkę gwałtu do złej szklanki.
Królowa Elżbieta i papież zorganizowali wielkie charytatywne wydarzenie. Stojąc na scenie obok siebie królowa nagle obraca się do papieża i mówi:
- Robiliśmy już takie imprezy wiele razy. Co powiesz na mały zakład, żeby trochę sobie urozmaicić czas? Jestem pewna, że każdy Brytyjczyk wpadnie w euforię jeśli wykonam tylko jeden ruch ręką.
Papież się zgadza, królowa macha do wszystkich zgromadzonych. Szlacheckie powitanie sprawia, że cała brytyjska publiczność szaleje.
Papież, nie chcąc być gorszym, mówi do Elżbiety:
- Słuchaj, Elu, to było świetne, ale co powiesz na jeszcze jeden zakład? Stawiam cały mój watykański majątek. Jestem w stanie sprawić, że jednym kiwnięciem głowy sprawię, że każdy Irlandczyk na tej imprezie zacznie szaleć z radości. Ale nie chwilowo. Ta radość będzie trwała miesiącami i będą o niej mówili przez lata.
Królowa, sceptycznie nastawiona mówi, że chętnie to zobaczy.
I wtedy papież wyj***ł jej z bani.

YbmiYFP.png

SV6tIlO.png

YiTFRYj.png

Jeżeli jeszcze nie zajrzeliście do innych ciekawych produkcji w naszym dziale, mocno do tego zachęcamy! Znajdziecie tam takie rzeczy jak:

aARgQm1.png

Niestety, to już wszystko co dla was przygotowaliśmy. Liczymy, że pierwsze wydanie naszej gazetki przypadło wam do gustu i z miłą chęcią wrócicie do tego działu za miesiąc! Będziemy ciągle pracować nad formułą naszych gazetek -- chcemy wejść w nową erę, którą możecie sami ukształtować! Składajcie swoje propozycje odnośnie forumowej gazetki w tym temacie, a najciekawsze z nich zostaną nagrodzone 30 punktami reputacji! Do dzieła!

Koncept wizualny i graficzny wydania - @ Blame

Twórcy wydania - @ Blame@ Yoohoo

menu-7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że razem z @ Blameodwaliliśmy kawał dobrej roboty. Mam nadzieję, że to styczniowe wydanie przypadnie Wam do gustu. Możecie nam dać po plusie ;)

Edytowane przez Yoohoo

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za długa, nie za krótka. Łap plusa.

Ogółem to dużo więcej tematów mogliście poruszyć.

Na przykład:

Serwery, które dołączyły w styczniu,

Osoby z największą ilością punktów reputacji w =||=,

Najaktywniejsi csowicze w =||=.

 

Edytowane przez SprintBogiem

tumblr_mnvv83GjBP1s0myp3o1_500 (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemna dla oka, najbardziej zaciekawiły mnie opinie od Matixena na temat poszczególnych rang, miło wiedzieć co tak na prawdę właściciel myśli o innych.

Mam dwa zastrzeżenia, z czego jeden jest błędem, który mogliście poprawić, a mianowicie "żeby TĘPO pisania tematów nie zmalało"

Druga sytuacja, która mam nadzieję, że się nie powtórzy

"ostatnim miesiącu bardzo się OPIERDALALI"

Najwiecej roboty tutaj odwaliły za was żarciki z neta i sam @ Matixen swoimi opiniami

 

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eXe. napisał:

"żeby TĘPO pisania tematów nie zmalało"

"ostatnim miesiącu bardzo się OPIERDALALI"

O, nie zauważyłem, mój błąd.

 

4 minuty temu, eXe. napisał:

Najwiecej roboty tutaj odwaliły za was żarciki z neta

Ciężko mi było "wybadać grunt" i wolałem postawić na coś sprawdzonego, poznać waszą opinię, a potem samodzielnie takie rzeczy układać. To nie jest tak, że ja wiem absolutnie wszystko o poczuciu humoru wszystkich ludzi na Ziemi, bo każdy z nas jest inny. Ja uwielbiam czarny humor, a kogoś innego może to nie śmieszyć. Mam nadzieję, że za miesiąc sytuacja na tym gruncie się poprawi.

menu-7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Tyle szumu było o to? 

Łapcie plusa za to no ale spodziewałem się czegoś więcej po TAKICH zapowiedziach. Mogliście poruszyć dużo więcej kwestii a tak na prawdę wzięliście opinie od Matixena i wstawili jakieś żarciki... Mam duży niedosyt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, KamiLeK napisał:

Szczerze? Tyle szumu było o to? 

Łapcie plusa za to no ale spodziewałem się czegoś więcej po TAKICH zapowiedziach. Mogliście poruszyć dużo więcej kwestii a tak na prawdę wzięliście opinie od Matixena i wstawili jakieś żarciki... Mam duży niedosyt...

Gazetka by było dużo bardziej obszerniejsza, ale po prostu zabrakło czasu, by przygotować coś lepszego. Nad następnym wydaniem zaczniemy pracę szybciej i sprawniej będziemy kompletować materiały.

menu-7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eXe. napisał:

Najwiecej roboty tutaj odwaliły za was żarciki z neta i sam @ Matixen swoimi opiniami 

Pooootwierdzam !

W sumie cała gazetka na tym się opiera :beka:

Opinie czerwonego... no jest to coś nowego i ciekawego. Te żarciki można było sobie właściwie darować albo po prostu dać je na końcu i w skróconej formie np 1-3 żarty... Skoro jest to styczniowe wydanie gazetki SIECI to co z nią mają wspólnego żarciki, że zajmują one pół pracy  ? ^^

A ten konkurs na deser to nasze propozycje odnoście gazetki ? mehh

Tak samo nie rozumie dlaczego w "Galerie warte uwagi" właściwie jest trochę dyskryminacja ? Udostępniacie tylko 2 i to nie obrażając nikogo ale chyba dwie najsłabsze jakie się w styczniu pojawiły. Pomijam fakt że galerie @ TheElektra jeden i drugi Pan Redaktor w komentarzach 'hejtuje' .

Dlaczego nie uwzględniacie galerii godnych polecenia jak np galeria :

@ eXe.

https://csowicze.pl/topic/51917-pierwsza-galeria/

czy  @ xcreative

https://csowicze.pl/topic/51478-galeria-xcreative/

która nie rozumie dlaczego ale jest już w archiwum.... mehhh mniejsza..

 

Jak dla mnie z przykrością stwierdzam, że gazetka wypada słabo.. Jest przyjemna dla oka ale NIE MA NIC co się działo przez ostatni miesiąc na forum.

Dlatego będę zła i nie dam reputek :< nie postaraliście się :<

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.. Czytelnie i przejrzyście napisane, no dobra robota. Jedyne do czego można się przyczepić to brak dodania informacji o odejściu/dołączeniu serwera, informacji o rekrutacji na forum. To są tylko moje propozycje które można dodać.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała być petarda i jest, ale tylko pod względem graficznym, jeśli chodzi o zamieszczone treści, jestem nienasycony, żeby nie napisać rozczarowany.

Połowa pracy to kopiuj/wklej, czyli opinie od @ Matixenoraz masa dowcipów.  Sam pomysł nie jest zły, ale nie powinien zajmować takiej powierzchni całości. Dowcip również wystarczy jeden lub dwa.

 Zabrakło sporo ważnych informacji, takich jak konkursy, czy jakaś topka. Do tego wypromowałbym więcej z działu grafiki i redakcji, ale o tym pomyślimy potem. W tym miesiącu będziemy to robić wszyscy! Każdy chociaż odrobinę.

Dobrze, że to co pisaliscie sami jest rzetelne i poprawne. 

Aha, następnym razem będziemy cenzurować wulgaryzmy. 

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra ! Musiałam to przeczytać. Szczerze? Praca pod kątem graficznym jest mega, ale nic po za tym. Jakość pracy jest jedną totalną klapą. Nie lepiej było zaczekać niż jak to zostało ujęte:

23 godziny temu, Blame napisał:

Gazetka by było dużo bardziej obszerniejsza, ale po prostu zabrakło czasu, by przygotować coś lepszego. Nad następnym wydaniem zaczniemy pracę szybciej i sprawniej będziemy kompletować materiały.

"zabrakło czasu", to po co się w takim razie za to zabierać?! Wybacz za szczerość, taka już jestem. Popracujcie nad tym, bo to jest mega kiepskie.  

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Plusior za gazetkę!  Czcionka Mi średnio sie podoba, ale no. Następne na pewno beda jeszcze lepsze :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie