Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane aimbot


wszystko

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: 

/lece na farcie/ m3h3dr0n* :]

Serwer:

CSowicze.pl [DUST II][CS:GO | SKINY HD | RYNEK | JACKPOT][EVENTY] - 1shot1kill.pl (css_dust2)

Nick admina:

`cQ Papaj

Data i godzina:

02. Feb 2019 - 14:22:37

Link do Twojego bana:https://amxbans.csowicze.pl/ban_list.php?bid=3107

Link do HTLV:
Opis sytuacji: Strzelam sobie na spokojnie hedy z digla i dostaje bana, widać z reszta na demku ze nie ma szejków etc.
Dodatkowe informacje: Proszę o rozpiskę przez papaja.

  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem demko i powiem tak aima niema dobry refleks jak by miał aima by cały czas tylko banie walił, a celownik zachowywał się normalnie.

Druga rzecz co mnie zaniepokoiła to szanowny Admin @ `cQ Papaj, nawet nie zaszczycił wejść na Spect i po obserwować gracza, tylko gracze zaczęli mu przeszkadzać w grze zgłaszając tego gracza dał mu dla spokoju perma Aim bot, wszystko widać na Demku :) 

Poczekajmy co na to jeszcze koledzy  powiedzą  @ Rambooo @ Vapi00 @ Sm0keR.!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:30 - 2 głowy w biegu
4:03 - 2 strzały i 2 głowy w tego samego przeciwnika, raczej mało prawdopodobne biorąc pod uwagę odległość i to, że podejrzany jest cały czas w ruchu
Potem dostał bana więc nic więcej nie ma

 

Edit : Zastanawia mnie jeszcze dlaczego grasz cały czas na innych nickach,  
 

Edytowane przez Sm0keR.!

Untitled-1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc już się tłumaczę :) Ogarniałem go mapkę wcześniej co jakiś czas, nikt nie powiedział że muszę być na spect żeby na niego spojrzeć. Kolega wydawał mi się podejrzany to wstawiłem mu ss'y, były czyste. Wrócił pograł jeszcze powalił głowy i wręczyłem mu bana za wspomagacze ponieważ miałem takie podejrzenie.

Tak dałem się lekko podpuścić przy dawaniu bana przez graczy.  

@ Sm0keR.! rozpisywanie demek to wasza robota ale masz rację muszę się jakoś obronić. UBT to niewdzięczna robota, naprawianie gównianych błędów adminów XD No ale cóż jeden musi mieć gorzej żeby drugi miał lepiej 

 

7:50 - Szybkie przejście celownikiem z gali na ciemnie i idealna główka. Albo świetny refleks albo lekko podkręcony aim
19:11 - Pestka z dalekiej odległości centralnie w główkę. Ponownie wywodzenie umiejętności czy wspomagacze? 

______ [Drugie demko] ________

1:30 - 2 bańki w biegu 
4:05 - 2 główki z dużej odległości. Pierwsza mierzona wyczekana druga troszeczkę paniczna. 
6:35 - Gościu skacze z gali na ct i w locie lub momencie upadku wali soczysta głowę ( Przez jakość demka nie jestem wstanie stwierdzić) 

Na demku wygląda to zdecydowanie czyściej niż w grze muszę przyznać średnio jest się do czego przyczepić . 

"Znamy swoje zalety, wady i kłamstwa na forach"

2cdbvo.png.47afbf8557eeadf3bc4bf3fb8234f754.png.64a31d2574e8525f352387e12227fd25.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem demko, i jak mam mówić szczerze, to nie widzę nic ciekawego

Jedynie akcja z 1:30 co napisał Papajek ale każdemu może się złożyć taka sytuacja.
Poza tym nic nie widziałem, grał normalnie, akcje niektóre miał co można by było się przyczepić, ale to już na siłę by tylko go zbanować.

Dodam, że 7:50 akcja to szybkie wyjście na gali coś też mnie podkusiło, lecz jak ktoś ma swój dzień to stać go na wiele wiele więcej.
Nie bronie tutaj nikogo, ale są takie dni i chyba każdy mi wierzy.

Swoje powiedziałem.

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie