Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane BaseBuilder mod


Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Sobie: Nazywam się Sebastian, jestem zachodniopomorskiego i mam 16 lat. Gram w lola i cs 1.6, (w lolu mam nienajgorszą dywizję DIIIsoloq season 8, a teraz aktualnie unranked, ale do wbicia :P). Postawiłem mod basebuilder, ponieważ na polskich serwerach są  tylko 4 (licząc mój) i potrafię budować nie jedną kampe. W wolnym czasie jestem na forum i na koncie nabijam sobie posty, ale i też tematów nie pogardzę.
Typ Serwera:BaseBuilder
Ilość Slotów:30  
Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/5.196.116.183:27015/
Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Rozwinięte forum i dowiedziałem się o tym poprzez jedną reklamę z waszego forum, ale nie będę podawać nicku.
Rozkręcony [TAK/NIE]: Od tygodnia serwer, ale i tak ma więcej graczy od takiego jednego serwera, który stoi xtygodni.
Wiek właściciela serwera: 16 
Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]:Tak
Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]:
Tak
Kontakt: GG:60684023

// Co do serwera szczególnie to:
Hosting to VPS (virtual private server)

 !! No szkoda, że nie jestem tam już na forum i nwm po co takie głupoty pisać, 26 stycznia a dzisiaj 3 luty, więc ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałeś nie poprawny link do GameTrackera 

Nie rozkręcony, co do moda to wielki minus bo rozkręcenie takiego serwera w tych czasach jest mijające się z celem i mało prawdopodobne. Sieć powinna skupić się na rozkręceniu swoich serwerów oraz ewentualnie brania do nas full rozkręconych z ogarniętą administracją.. nie dodawaniem następnego bezużytecznego.

Jestem na NIE.

 

1 godzinę temu, xcreative napisał:

z takim podejsciem to zostaniesz tu w koncu sam jako opiekun ze swoim dd2

 

To jakis zart?

 

Brac i sie nie zastanawiac. Jak na moje nie potrzebujesz 30 slotow, tylko przeplacasz. To jest mod gdzie potrzeba stazu i stalych graczy bardziej niz reklamy. Master cs moze CI jeszcze pomoc bo group boosta nie ma po co wykupywac na tego typu mod bo wieksza wiekszosc ludzi wejdzie i wyjdzie, staz stala reklama i bedzie git

 

idzcie posty nabijac gdzieś indziej zamiast tu glupoty wypisywac

No i właśnie w taki sposób na sieciach przez takich ludzi jak ta zacytowana osoba panuje REGRES :)

Edytowane przez esej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusem jest mod, którego nie ma jeszcze u nas, minusem zaś ilość graczy bo sięga 7, udostepniasz serwer, więc też nie powinno być problemu

Aczkolwiek... nie potrzebujemy serwerów, które będą tylko wisieć w tabeli serwerów czekając na to, aż serwer zacznie się wypełniać. Jeżeli wykupisz reklamę serwera i będzie przynajmniej połowa serwera w graczach będą na tak. Póki co jestem na nie ze wzgledu na staż serwera jak i ilość graczy.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze spoko mod itp.

Ale serwer nie jest rozkręcony.. Nie ma co brać puste serwery bo to bezsens.. Jak serio chcesz do nas dołączyć to pójdź na inna mniejsza sieć rozwiń serwer i wtedy napisz podanie o dołączenie bo jak dla mnie to nie ma sensu. Pisze to oczywiście jak użytkownik.

- Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dziwicie się, że community cs'a umiera, a nie przyjmujecie nowych i rzadkich modów tylko te dd2, 4maps i w kółko. Jak najbardziej jestem na tak, jeżeli masz dobrą ochronę na tym VPS'ie. Popatrzcie też na sloty, przecież są jedną z najważniejszych rzeczy. Nie, wolicie przyjmować drugiego cs:go moda, a na pierwszym rzadko gra full graczy. Jestem za okresem próbnym, a jeżeli będzie dobra reklama to jestem na duże tak.

tumblr_mnvv83GjBP1s0myp3o1_500 (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, esej napisał:

Podałeś nie poprawny link do GameTrackera 

Nie rozkręcony, co do moda to wielki minus bo rozkręcenie takiego serwera w tych czasach jest mijające się z celem i mało prawdopodobne. Sieć powinna skupić się na rozkręceniu swoich serwerów oraz ewentualnie brania do nas full rozkręconych z ogarniętą administracją.. nie dodawaniem następnego bezużytecznego.

Jestem na NIE.

 

z takim podejsciem to zostaniesz tu w koncu sam jako opiekun ze swoim dd2

 

Cytat

Jak serio chcesz do nas dołączyć to pójdź na inna mniejsza sieć rozwiń serwer i wtedy napisz

To jakis zart?

 

Brac i sie nie zastanawiac. Jak na moje nie potrzebujesz 30 slotow, tylko przeplacasz. To jest mod gdzie potrzeba stazu i stalych graczy bardziej niz reklamy. Master cs moze CI jeszcze pomoc bo group boosta nie ma po co wykupywac na tego typu mod bo wieksza wiekszosc ludzi wejdzie i wyjdzie, staz stala reklama i bedzie git

 

idzcie posty nabijac gdzieś indziej zamiast tu glupoty wypisywac

b_350_20_323957_202743_FFFFFF_FFFFFF.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer ma zbyt dużo slotow jak na taki mod, a graczy i tsk brakuje.  Chociaż na bb można się bawić nawet w 5 osób. Byłbym nawet za przyjęciem, ale widzę, że porozsyłałeś podania wszędzie gdzie się da by wtulić gdzieś pupę.

Godzinę temu, Martyna napisał:

pisales na innych sieciach tak jak i u mnie ten sam tekst a serwer jest na innej sieci.

Tak jak pisała pani Martyna, serwer został już przyjęty w innej sieci, więc temat do zamknięcia. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi to prawda co piszą wyżej to temat do zamknięcia. Jeśli nie... hmm i tak jestem sceptycznie nastawiony. Zajmijmy się najpierw serwerami które już są bo świecą pustkami a dopiero wtedy szukajmy innych. Ilość nie zawsze równa się z dobrą jakością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam na prośbę autora. 

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie