Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Dzieki Ekipka:)


Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o zabranie rangi Moda, a Donatora na główną. Dziękuje Patryk za Wszystko. Podkreslam, nie wroce juz na żadne ze stanowisk. Brak czasu, każdy wie o co kaman. Nie chce zajmować miejsca osobie ambitniejszej na stanowisku Moderatora. Rumcajsik jbc kontakt fb + możesz liczyć na mojá pomoc, dobrze wiesz jaką! Dzieki Wielkie! :) Bobasek w drodze za parę dni ślub, kompletny brak czasu!  Każdy wie i mam nadzieję, ze rozumie :)

Dziękuje za WSZYSTKO Z CAŁEGO SERDUSZKA!  JAK JEST TAKA MOZLIWOSC TO POPROSZE ROWNIEZ O zasłużonego, jeżeli jest taka możliwość :)  Ps. Nie bój się fazamajster na SB będę zaglądał zeby sie pocisnąć! :)

Sprzedam steam również, bo juz nie gram, zainteresowany na priv zapraszam! :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za całą przygodę z CSowiczami. Jak poukładasz sobie wszystko zawsze możesz wrócić. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko. Powodzenia

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się, stary. Wiele mi doradziłeś jako stary Redaktor za co Ci dziękuję. Jak coś, to na GG zawsze jestem ;)

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tu wrócisz, ja po ślubie i z dzieciakiem na karku i jakoś wkleję kilka minut by zajrzeć do sieci. 

Grunt, że tylko z rang rezygnujesz i zajrzysz do nas mój prosiaczku.

Pamiętam jak dziś, kiedy podsunąłem ci na pw moją pierwszą w życiu recenzję i twk zaczęła się moja przygoda z redakcją.  Jak bardzo byśmy się nie cisnęli, zawsze pamiętam, że dzięki tobie osiągnąłem tak wysoki poziom w tym co robię, bo ty dałeś mi pierwsze wskazówki i z nimi szło już z górki.  Mój mentor na zawsze xdd

Do zobaczenia w sb prosiaczku :rumcajsjumper:

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, współpraca była udana. Myślę, że wrócisz do nas i znów będziesz na moderacji, a może wyżej. Co Ci mogę życzyć to wszystkiego dobrego, nie będzie juź tyle samo wypłaty co miesiąc, obiadki u mamusi będą raz na jakiś czas, przeżyjesz.

 

Powodzenia! XD

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeś mnie zadziwił pierwszy raz od kiedy się znamy @ ShadoOwMam nadzieję że kontakt będzie trzeba się kiedyś przecież spotkać lel.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie