Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane ONLY DD2


Slodziak

Rekomendowane odpowiedzi


Coś o Sobie: Mam na imię Kacper , pochodzę z województwa warmińsko-mazurskiego. Interesuje się boksem i piłką nożną. Jednak boks to moje całe życie i zamierzam trenować aby byś najlepszy po prostu. Chcę się wyróżniać , taki już jestem niestety.
Typ Serwera: ONLY DD2
Ilość Slotów: 17
Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.236.14:27145/
Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Poznałem waszą sieć bardzo szybko z reklam na innych forach , zobaczyłem ilość osób online i postanowiłem spróbować dołączyć serwer do waszej sieci. Znam Grześka z waszego forum z byłego forum. Chcę ,żeby serwer był dobry i reprezentował dobre forum. Nie chcę ,żeby się zmarnował na jakimś marnym forum i kasa szła na marne.
Rozkręcony [TAK/NIE]: Tak 
Wiek właściciela serwera: 16
Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Tak
Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Tak
Kontakt: GG, PW

Ps. serwer działa najlepiej w popołudniowe dni i wieczorowe ,więc się nie martwcie.

Edytowane przez Slodziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym dał szansę serwerowi 

- GT jako tako szału niema, ktoś tam siedzi i gra + :) 

-  Wiek + 

- Udostępniasz serwer Sieci + 

- Jedna wada na serwerze są małe poprawki trzeba go dopieścić i będzie GIT, a tak wg jedno był usunął nie potrzebne :P 

image.png.7ef9d7ee065643f93706e2b28eece9ad.png

Jeszcze parę usterek jest, lecz jak byś potrzebował pomocy to zapraszam na priv :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebujemy następnego DD2, do tego * nie rozkręconego * i to z taką ilością slotów - no i przedmówcy pisali o niedopracowaniu serwera.

Kategoryczne i ostateczne NIE - czasami mam wrażenie że osoby które tutaj się wypowiadają piszą to tylko po to by nabić posty.

Edytowane przez esej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to nie jest czas na kolejny dd2, ponieważ akurat ten jest taki sobie. Jest kilka błędów w nim, ale to da się przeżyć. Mnie najbardziej boli ilość slotów oraz liczba graczy. Piszesz, że w weekend jest więcej graczy, a z tego co widzę na GT w ciągu ostatnich 7 dni największa ilość graczy wyniosła 5 (i to pewnie z obserwatorem). W ciągu miesiąca raptem 2 razy server był pełny. W tym wypadku to forum marnowałoby się przy twoim serverze, a nie server przy forum- jak to określiłeś.

Wiek mnie średnio interesuje, ponieważ to tylko głupi zbiór cyfr, który niewiele ma tu do gadania. Jeśli załatwisz reklamy, to spoko. Ale póki co jestem przeciw.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co jestem na nie, dlatego, że serwer ma słabą reklamę i mi się wydaję, że mając 8 osób na GT maksymalnie, to raczej nie rozkręcenie, wręcz przeciwnie. Jeśli zadbasz o reklamę jeszcze na dniach to zmienię zdanie. Dopracuj szczegóły, bo są najważniejsze i wtedy będzie super :D

 

Pozdrawiam i życzę udanego weekendu :D 

b_350_20_2C3351_090E23_FFFFFF_FFFFFF.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, niby ktoś tam gra, ale tak nie do końca.
Wiek ok, reklama by się przydała.
Plus, że udostępniasz serwer.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w tym momencie. Nie może on służyć przeciwko niemu ani teraz, ani w żadnym innym momencie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw zawartość serwera, powiększ sloty, rozkręć i napisz ponownie podanie.

 

 

/ Podanie odrzucone /

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie