Skocz do zawartości

Zablokowane Prawda o Sprincie... :/


SprintBogiem

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry, a może do widzenia. Chciałbym coś wam wyjaśnić. O tym temacie myślałem już od napisania podania o admina cod'a, lecz nie miałem odwagi. Jeżeli mam już rangę "Redaktor" to chciałbym wam powiedzieć, że na prawdę nie mam 16 lat tylko 14. Byłem na wielu forach, gdzie wszystko było minimum od 16 lat, a chciałem coś osiągnąć. Kończyłem głównie z banem albo z odebraniem mi wszystkich uprawnień, dlatego bałem się napisać owy temat. Przepraszam wszystkich, a głównie administrację, która dała mi szansę zostać Redaktorem. Mam nadzieję na dobre rozstrzygnięcie owej sprawy.

 

Jeszcze raz przepraszam i dziękuję!

Edytowane przez SprintBogiem

tumblr_mnvv83GjBP1s0myp3o1_500 (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wiek to tylko liczba na papierku. Fakt faktem że źle się zachowałeś, ale idzie to w pewnym sensie zrozumieć. Zwłaszcza jak ktoś próbował w przeszłości odezwać się bez mutacji na dd2 pełnym pseudo dorosłych byczków, którzy od razu wyzywali, jak dla mnie to takie zachowanie jest niedojrzałe. Twoje zachowanie również do takich nie należy, ale ważne że się przyznałeś. Poza tym przecież masz chęci i starasz się jak najlepiej potrafisz. Moim zdaniem zasługujesz na rangę. Oczywiście masz jeszcze wiele rzeczy do podszlifowania. Moim zdaniem okres próbny powinien być podtrzymany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już kolejna taka sytuacja na forum... Nie rozumiem chcecie robić szum wokół siebie? Jeżeli już za przeproszeniem walicie w ch**a z tym wiekiem to chociaż ukrywajcie to do końca a nie, jeden dzień po podaniu takie coś... No ludzie... zachowujmy się jak dorośli. A nawet jeżeli skłamiecie to idźcie do administracji to powiedzieć bo zaraz okaże się, że połowa osób z rangą ma po 13 lat... Co do Twojej posady redaktora, dla mnie straciłeś trochę w moim oczach ale nie skreślam Cię. Masz 2 tyg na pokazanie mi, że mimo młodego wieku nadajesz się na to stanowisko. Ostateczną decyzje i tak podejmie administracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serioooo kolejny !?

To już robi się nudne :x nie mam nic do tego ile kto ma lat... ale za takie ściemy w podaniach powinny być wyciągane konsekwencje !!!!

Proponuje dodać na forum poddział "wyjaśnienia o fejk wieku" >.<

@ SprintBogiem nie pomyśl ze mam coś do Ciebie teraz czy coś ale po prostu nie jesteś pierwsza osobą która odwala taką maniane i robi się to nudne, żałosne i wgl :>

Kiedy ludzie w końcu zrozumieją, że wiek to tylko cyfry... jak człowiek jest ogarnięty i zachowuję się na poziomie to nie ma to naprawde znaczenia ile ma lat -.- to tylko internet ! więc po co te ściemy, a później śmieszne tematy i tłumaczenie się :x bez kituu ...

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny FarFejs... Powinni się w końcu za to wziąć bo to już bez sensu się robi. Dodawanie sobie wieku by było łatwiej, a nie wiek gra główną rolę, a chęci, a w takich przypadkach i szczerość...

 

Na koniec małe sprostowanie.

Skończyło się dobre, przymykanie oczu na takie wybryki, będą wyciągane konsekwencje w postaci degradacji. 

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy tak kiedyś robił tylko nie każdy mówił o tym moim zdaniem niepotrzebny jest ten temat. Powiem tak, jeżeli masz już te 14 lat a w podaniu piszesz, że masz 16 to już trzymaj się 1 wersji, bo to nie ma najmniejszego sensu. Ostatni raz zdarzyła się taka sytuacja. Dostajesz szansę, ale ja bacznie będę patrzył na to, co robisz na forum jak się udzielasz i będę dokładnie sprawdzał twoje artykuły. Wystarczy mi 1 artykuł kopiuj-wklej z internetu i zabiorę Ci rangę redaktora. To już przestaje być zabawne. Mimo to uważam, że nie masz dużego pojęcia o "redaktorstwie" Nie mam nic więcej do powiedzenia, temat zamykam.

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HaxIU zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie