Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z SprintBogiem


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ! Dziś mam przyjemność zaprezentować wam wywiad z nowym użytkownikiem naszego forum, który już został adminem na serwerze COD a celuje jeszcze wyżej ! Zapraszam do lektury z Kacprem, być może przyszłym redaktorem naszej sieci !

 

 

KamiLek:  Cześć ! Masz chwilę czasu aby odpowiedzieć mi na kilka pytań do wywiadu ?

 

SprintBogiem:  Owszem mam, śmiało zadawaj pytania.

 

KamiLek:  Na początku proszę przedstaw się, opowiedz kilka słów o sobie.

 

SprintBogiem:  Mam na imię Kacper mam 16 lat, 23 czerwca 17. Urodziłem się w Warszawie. Na chwilę obecną mieszkam z rodzicami w okolicach Siedlec i uczęszczam do Liceum Informatycznego. Zamierzam się wybrać na studia, ale może się jeszcze coś zmienić.

 

KamiLek:  Po liceum planujesz iść na studia związane z informatyką czy chcesz obrać inną drogę ?

 

SprintBogiem:  Z informatyką. Za dzieciaka chciałem być policjantem, ale zainteresowania się zmieniają.

 

KamiLek: Właśnie ! Powiedz nam czym się interesujesz poza informatyką.

 

SprintBogiem: Wiadomo jak to każdy CSowicz grami, głównie są to gry takie jak: LOL, CS 1.6/CS:GO, czasem zdarza się popykać w Fornite'a. Kiedyś interesowałem się piłką nożną, ale mieszkam na wsi i musiałem dojeżdżać daleko na treningi przez co przestałem grać w piłkę nożną. Zawsze na przerwach w szkole czy też na w-f'ie gram w tenisa stołowego, więc chyba mogę go uznać moim zainteresowaniem.

 

KamiLek: Wspomniałeś wcześniej, że urodziłeś się w Warszawie. Długo mieszkałeś w stolicy ?

 

SprintBogiem: Nie. W Warszawie mieszkałem do drugiego roku życia, ponieważ musieliśmy się przenieść ze względu na zmianę pracy mojej mamy.

 

KamiLek: Rozumiem. Mieszkasz w miejscowości Siedlec czy Siedlce bo o tej drugiej co nie co słyszałem. Opowiesz coś o swojej miejscowości ?

 

SprintBogiem: W miejscowości Siedlce, a dokładniej w jej okolicach w malutkiej wiosce. Wolę mieszkać na wsi, ponieważ czuję tam ciszę, spokój i nie wdycham smogu.

 

KamiLek: Pogoń Siedlce - chodzisz czasami na ich mecze ?

 

SprintBogiem: Byłem raz, lecz wolę jeździć do stolicy na mecze Legii czy też reprezentacji.

 

KamiLek: Często bywasz na meczach Legii ?

 

SprintBogiem: Przynajmniej raz w miesiącu.

 

KamiLek: Jak wrażenia ? Poleciłbyś przeciętnemu kibicowi piłki przejechać się na Łazienkowską ?

 

SprintBogiem:  Czemu nie? Mecz jak każdy inny. Są emocje, jeżeli ktoś lubi Legię to polecam serdecznie.

 

KamiLek: To prawda, że kibice na stadionie Legii nie są dość przyjaźnie nastawienie ?

 

SprintBogiem: Powiem tak, nie raz widzę złe zachowania kibiców, lecz trudno mi ich nazwać kibicami jak tak się zachowują. ?

 

KamiLek: W sumie masz rację. Zakończmy temat sportu i wróćmy do Twojej miejscowości. Jest w Siedlcach coś co warto było by zobaczyć?

 

SprintBogiem: Wszystkiego jeszcze nie  widziałem, ale są tam interesujące zabytki takie jak: Ławeczka Stefana Żeromskiego, Pałac Ogińskich, Ratusz Jacek, Lapidarium, Katedra Niepokalanego Poczęcia NMP.

 

KamiLek: Czyli większość interesujących zabytków mają swoje odniesienie do historii ?

 

SprintBogiem: Tak, na przykład Lapidarium to jest klasycystyczna kapliczka wokół której stanęły zabytkowe nagrobki z istniejącego tu niegdyś cmentarza.

 

KamiLek: Pasowałoby się kiedyś wybrać. Mieszkam w okolicy Warszawy, miałeś kiedyś okazję być w Jeruzalu czyli filmowych Wilkowyjach ?

 

SprintBogiem: Nie, nie miałem okazji, ale na pewno się tam wybiorę!

 

KamiLek: Co cenisz sobie najbardziej w drugim człowieku ?

 

SprintBogiem: Szczerość, zaufanie, pomoc. Trzy najważniejsze cechy.

 

KamiLeK: Przestrzegasz tych zasad ? Czy jednak zdarza Ci się odstąpić od nich ?

 

SprintBogiem: Staram się ich przestrzegać, lecz wiesz jak to jest. Najbardziej cenię sobie pomoc, jestem otwarty do każdego i bez żadnych warunków mu pomogę, chyba że ta osoba tej pomocy ode mnie uzyskać nie chce.

 

KamiLeK: Miałeś kiedyś sytuacje gdy za chęć pomocy dostałeś po uszach od bliskiej osoby ?

 

SprintBogiem: Miałem wiele takich sytuacji. Większość osób nie chce rozmawiać o swoich problemach.

 

KamiLeK: Ciężko jest mówić o złych rzeczach. Ale znacznie to pomaga. Jakiej muzyki słuchasz ?

 

SprintBogiem: Głównie generację hip hop na spotify.

 

KamiLeK: Masz jakiś ulubiony kawałek ?

 

SprintBogiem: Język ciała - Tymek, Big Scythe, Menago - PlanBE & Otsochodzi i myślę, że ToyStory - Bedoes & Kubi Producent & Rafonix.

 

KamiLeK: Powiem szczerze, że te tytuły niezbyt przypadły mi do gustu. Słuchałeś może Polskiej Wersji lub Hemp Gru ? Gorąco polecam ! Zostawmy już Twoje życie prywatne i skupmy się na naszym forum. Skąd dowiedziałeś się o Csowiczach ?

 

SprintBogiem: Nie nie słuchałem, lecz posłucham. O CSowiczach dowiedziałem się gdy składałem podanie na admina ss2 na soplicy. Było tam wymagane 5 reklam, więc poszukałem for i znalazłem CSowicze, jednak nie grałem tan jeszcze. Później zacząłem grać w lola, gdy już mi się znudził pewnego poranku przeglądałem maila i patrzę powiadomienie od CSowicze, więc czemu by nie wrócić do starych czasów i pograć w cs'a 1.6 i od tygodnia może dwóch jestem tu z wami.

 

KamiLeK: Dość ciekawie. Masz admina na CODzie zgadza się ? Skąd upodobanie do takiego rodzaju serwera ?

 

SprintBogiem:  Mam zgadza się, mod lubię każdy, a COD zobaczyłem, że dopiero powstał, więc czemu by nie pójść na Admina i pomóc panu Vapi00

 

KamiLeK: Niegdyś wychowałem się na CODach, stare czasy. Jak oceniasz pracę administracji forum ?

 

SprintBogiem: Robią to co do nich należy. Nie mam żadnych uwag do ich pracy, bo robią to świetnie, lecz trochę się ociągają, bo nawet refreshowałem temat "Witaam" i nie został zamknięty.

 

KamiLeK: To już sprawa dla moderatorów ! Pan eXe. musi się wziąć do roboty ! Zmieniłbyś coś w funkcjonowaniu forum ?

 

SprintBogiem: Nie mam zastrzeżeń, forum działa jak należy.

 

KamiLeK: Są użytkownicy z którymi masz bardzo dobry kontakt czy póki co skupiasz się na poznawaniu każdego z ekipy ?

 

SprintBogiem: Kontakt z każdym mam taki sam i każdego powoli poznaje. :d

 

KamiLeK:  A co sądzisz o redakcji do której z tego co widziałem chciałbyś dołączyć?

 

SprintBogiem: Rekrutacja jest otwarta, więc czemu by nie spróbować. Najczęściej widzę w dziale redakcji Ciebie i drenn'a. Nie mam żadnych uwag do twoich prac poza tymi przecinkami. Drenn powinien zasiąść na czele, Yoohoo jeszcze niech popracuje, a Blamego żadnej pracy nie widziałem.

 

KamiLeK:  Przecinki ogarnąłem! :d Miło słyszeć takie słowa. Pozdrawiamy z tego miejsca całą redakcje. Skąd u Ciebie chęć bycia redaktorem? Nowe wyzwanie czy może taka mała zajawka na pisanie w wolnych chwilach?

 

SprintBogiem: Większość czasu się nudzę, więc w wolnych chwilach mogę działać w strefie redaktora. Może to być również wyzwanie, bo nigdy jak już wspominałem w podaniu nie pełniłem owej funkcji.

 

KamiLeK: Widziałem, że dodałeś przykładowy wywiad. Przejrzę go i być może zmienię decyzję co do Twojej kandydatury. Jest jakiś serwer który chciałbyś zobaczyć na naszym forum?

 

SprintBogiem: Bardzo lubię grywać na Only AWP w cs 1.6. Napewno bym tam grał, gdyby ktoś miał chęć założenia go.

 

KamiLeK:  Może administracja pomyśli o tym pomyśle. Teraz troszkę luźniejsze pytanie. Co sądzisz o naszych forumowych gwiazdeczkach?

 

SprintBogiem: Wszystkie piękne. Niektóre jeszcze nie wstawiły zdjęcia i czekam z niecierpliwością.

 

KamiLek:  Zbliżamy się już do końca wywiadu. Chciałbyś coś dodać od siebie? Kogoś pozdrowić?

 

SprintBogiem: Chciałbym pozdrowić mamę tatę i rodziców, a tak na serio to całą administrację forum bardzo cieplutko pozdrawiam i Ciebie!

 

KamiLek: W takim razie bardzo Ci dziękuję, że poświęciłeś dla mnie czas i również Cię pozdrawiam! Trzymaj się!

 

 

W przykrością muszę przyznać, że ów wywiad nie wyszedł mi tak jak bym chciał aczkolwiek mam nadzieję, że nie ma aż takiej tragedii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym się z tyn panem zapoznał hehe.

Łap plusa, ale jutro bo mam 10/10 :/.

 

Nie przesadzaj wywiad kozacki, bo ze mną. XD

Edytowane przez SprintBogiem

tumblr_mnvv83GjBP1s0myp3o1_500 (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteś słaby, Kamil. Nie no, żartuję. Ciekawie przeprowadzony wywiad, mi się podoba. Plus dla Was. 

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie