Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z członkiem UBTeam - Rambooo


Rekomendowane odpowiedzi

Wywiad z członkiem UBTeam - @Rambooo

Cześć @Rambooo pozwolisz mi zadać Ci kilka pytań?

 

Witam Cię, jasne zadawaj śmiało.

 

Może najpierw opowiesz coś o sobie? Czym się interesujesz, gdzie pracujesz czy też może jeszcze chodzisz do szkoły?

 

To tak. Mam na imię Tomasz, pochodzę z Krakowa. Posiadam 19 wiosen, interesuje się muzyką, głównie RAP. Chodzę na MMA moje hobby, piłka nożna, gram w klubie jako napastnik. Aktualnie zostało mi rok szkoły, jakoś przeżyje.

 

Ooo również interesuję się piłką nożną. Jaki jest twój ulubiony klub i zawodnik? Mój ulubiony zespół FC Barcelona i Leo Messi na czele. :D

 

Bayern Monachium, idol mój to Arjen Robben i jego piękne wykończenia.

 

Może wróćmy do MMA? Hmm... masz jakieś osiągnięcia z tym związane?

 

Mistrzostwo Małopolski do lat 18, 3 miejsce zajęte w Krakowie na arenie do 75 kg, v-ce mistrz Wadowic do lat 19 jeden na jeden (czyli siłowanie się na rękę). Od ponad roku przegrywam wszystko, niestety zacząłem palić papierosy, nie chodziłem regularnie na treningi, za bardzo nie biegałem, alkohol się pojawił, imprezy m.in. Energy 2000 w Przytkowicach, potrafiłem jeździć tam 2 razy w tygodniu co tydzień, piątek oraz sobota. Łatwo się nie poddam, wrócę do dawnej formy.

 

Co mogę ci powiedzieć? Gratuluję Ci wszystkich sukcesów, nie poddawaj się i życzę Ci powodzenia! Może kiedyś będziesz mistrzem MMA i będziesz wspominał tylko o CSowiczach heh. Trochę się wstydzę o to zapytać, ale jak tam przygotowania do matury?

 

Jestem w zawodówce, na zawodzie Kierowca-Mechanik. Rok w plecy mam, za to, że miałem przygotowania do walk. Opuściłem sobie szkołe przez MMA.

 

Może przenieśmy się teraz na temat sieci? Zapiąć pasy! Jak trafiłeś na CSowicze?

 

To już bardzo dawno temu, grałem na DD2, zarejestrowałem się na forum 2016 roku, sieć przez dłuższy czas była nie czynna, ale znów powrót i jestem.

 

Również jestem weteranem. :D Może powiesz nam coś o tym co może kto Cię skłonił do zostania członkiem UBTeam?

 

Długa historia, ale w skrócie... Byłem kiedyś kandydatem na BlackListed.pl (strona nie działa) i zostałem po ponad 2 miesiącach przyjęty na sędziego, przez 1,5 roku współpracowałem z innymi i banowałem tych niegrzecznych steam'ów, po 3 miesiącach osiągnąłem tyle zbanowanych cziterów, że awansowałem na Głównego Sędziego BL, ale po 6 tygodniach strona została zawieszona i do dziś nie funkcjonuje. Potem próbowałem na UBTeam iść i się udawało, więc tak się zaczęło.

 

Z kim z sieci utrzymujesz najlepszy kontakt i może nawet przyjaźnisz się w "realu"?

 

Najbardziej utrzymuję kontakt z Vapim, Xeo, soluffka, HaxIU, Pietrek (jak wejdą na TS3). Wiadomo administracja to jak są na TS to idę do nich pogadać.

 

Zbliża się koniec tego jakże interesującego wywiadu hehe. Czy chcesz kogoś pozdrowić? Ostatnie zdanie należy do Ciebie, a ja Ci bardzo dziękuję za udzielenie mi wywiadu!

 

Całą administrację forum pozdrawiam cieplutko. Dziękuję również Ci za wywiad.

 

 

 

 

 

Pierwsza wiadomość: 13:41

Ostatnia wiadomość: 14:59

Czas pracy: 78 minut/godzina i 18 minut

 

NASTĘPNY WYWIAD BĘDZIE DŁUŻSZY. :D

 

 

 

 

 

 

 

 

LEGENDA:

@Rambooo - fioletowy

@SprintBogiem - niebieski

Edytowane przez SprintBogiem

tumblr_mnvv83GjBP1s0myp3o1_500 (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad jak na ponad godzinę jest bardzo krótki, pytania są w miarę dobrze złożone.

Dodam, że to jest wywiad z osobą trzecią, a nie z tobą "Ooo również interesuję się piłką nożną. Jaki jest twój ulubiony klub i zawodnik? Mój ulubiony zespół FC Barcelona i Leo Messi na czele. "

Ucz się ucz ;)

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dużo pracy przed Tobą. Wywiad jak na ponad godzinę krótki i to zdecydowanie. Szkoda, bo spodziewałem się czegoś lepszego. Działaj dalej i trenuj, a na bank coś z tego będzie!  

To jest wywiad robiony na szybko, a tak tego się nie robi. 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że to dopiero początki twojej przygody z tym "fachem", zresztą każdy widzi, bo wystarczy spojrzeć na ilość i jakość. W obu przypadkach są braki. Zacznijmy od tego, co przykuło moją uwagę, czyli "hehe", które sprawia, że wyobrażam sobie ciebie jako typowego Sebixa z IQ=40 Nie dodawaj tego nigdy więcej proszę.

Następnie wróćmy do długości, a tą można oczywiście wybaczyć, ponieważ to często zależy od czasu jakim dysponujemy oraz szybkości odpisywania. Pytania składasz dobrze, ale są ze sobą zmieszane i jest ich za dużo jednocześnie, przez co na końcu zdania nie pamiętam już co było na jego początku.

Kolory źle dobrane, ponieważ zlewają się z ciemnym tłem forum, a do tego niepotrzebna ta informacja apropo czasu wywiadu. No i to sztuczne wydłużanie spacjami. 

Wiele jest do poprawy, ale być może z czasem będzie coraz lepiej. Póki co, na pewno nie jest to poziom jakiego oczekuje się od redaktora, nawet takiego na niewielkim forum.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie źle dobrana kolorystyka co nie spodobało mi się już na pierwszy rzut oka. Brak jakiegoś wprowadzenia, przytoczenia z kim będzie wywiad czy czego kolwiek. Zadajesz za dużo pytań naraz co też nie wypada za dobrze...

Czytając to mam mieszane uczucia, wydaje mi się to mega sztuczne i jednak troszkę nudne więc w tym momencie się ciesze, że wywiad taki krótki :x

Podsumowując uważam, że słabo ale próbuj dalej :> z czasem będzie lepiej ...

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie