Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie na REDAKTORa by SprintBogiem


SprintBogiem

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper.
Wiek: 16 lat.
Kontakt: GG - 59195974, Discord - PeroweK#4906, STEAM - SprintBogiem.
Doświadczenie: Mówiąc szczerze nigdy nie pełniłem owej funkcji, lecz jak to mawiają "zawsze musi być ten pierwszy raz". Prowadziłem swoją sieć serwerów, umiem dogadać się z innymi.
Twoje osiągnięcia na forum CSowicze.pl: Dotychczas pełnię funkcję ADMIN'a CoD 201.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Myślę, że będzie 8/10. Jeżeli nie jestem pewny jak napisać dane słowo zwracam się do wujka google, lecz są to rzadkie przypadki.
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Gdy chodzę do szkoły to po 2-3 godziny dziennie, a teraz mam ferie, więc 5-6 godzin dziennie. :D

 

przykladowa praca:

 

 

Edytowane przez SprintBogiem
Dodana przykladowa praca.

tumblr_mnvv83GjBP1s0myp3o1_500 (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak pracy przykladowej-  już jeden redaktor został tak przyjęty i efekty tego oglądamy do dziś.

Brak doświadczenia, szczerze kojarze cię z forum od kilku dni dopiero.

Wybacz ale póki co jestem na nie.

 

@@Edit @ SprintBogiem 

Przeczytałem Twoje prace. O ile artykuł nie zainteresował mnie ani trochę by było zwykłe kopiuj+wklej to wywiad nie jest najgorszy. Dużo pracy przed Tobą ale do wszystkiego można w życiu dojść. Zmieniam swoją decyzję i jestem za okresem próbnym dwóch tygodni. Jeżeli wtedy nie pokażesz się z dobrej strony no to będziesz musiał spróbować jeszcze raz.

Edytowane przez KamiLeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną jestem skłonny być na Nie. Powody są bardzo proste, brak przykładowej pracy, a to muszę widzieć abyś miał przynajmniej minimalne szanse u Mnie. Kolejną sprawą jest doświadczenie, gdzie napisaleś, że nie pełniles jeszcze owej funkcji. 

Mało kto Cię zna, daj się lepiej poznać, posiedz z nami dłużej, zrób jakiś wywiad, pokaż, że Ci zależy, bo bez tego ani rusz. Może w next podaniu będzie lepiej. Na chwile obecną na Nie. 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit

Zmieniam zdanie

Po przeprowadzeniu wywiadu ze mną długo się zastanawiałem nad decyzją czy zmienić mój głos czy nie, postanowiłem zmienić dlaczego?

Pytania zaciekawiły mnie i były w miarę dobre moim zdaniem.
Chęci masz bo to widać, przeprowadzony wywiad + artykuł.
Wiadomo, jesteś krótko z nami ale przekonałeś mnie i myślę, że okres próbny by był dobry dla ciebie.
Widać, że zależy Ci na randze.|

JESTEM NA TAK!

Edytowane przez Rambooo

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy macie do przykładowej pracy jak nie ma tego we wzorze, a w wymaganiach jest aktualizacja, która to wymaganie usunęła.

Ale... Ja natomiast jestem na nie, redaktorzy dają sobie świetnie radę, a jeszcze czekam na popisowe danie Pana @ Blame, który miał nieobecność zaraz po złożeniu podania do 24.01, a do dzisiaj nic się nie udziela poza wypowidziami w innych działach.

Doświadczenia brak, ale każdy z czymś kiedyś zaczynał bez niego.

Wymagania tak szczerze to na styk, brak postów, ale tylko dwóch. Pokaż jeszcze swoją aktywność w dziale redaktorskim, a jak mi się to spodoba to zmienię zdanie ;)

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+chęci

-krótko z nami

+podanie schludne, fajnie napisane

+admin serwera, jakieś zapoznanie z siecią musi być

Jeśli to lubisz, pobawisz się tym trochę, to i doświadczenie przyjdzie.

Motywujące TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chęci są 

Podanie mnie nawet przekonało 

Poradzi sobie 

Może i jest krótko z nami ale szansa się należy 

Podsumowując jestem na tak ?

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak składałam podanie też nie miałam łatwo, liczą się chęci w napisaniu jakiegokolwiek tekstu. Czy to by był wywiad czy artykuł zawsze należało się sprawdzenie.Co do przykładów, zawsze możesz je tutaj napisać, nie trzeba napisać, że nie ma. Od czegoś trzeba czerpać wiedzę i naukę. Ja jestem na tak, najlepiej za okresem próbnym. ;) 

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż można by rzec iż na okres próbny 2 tygodni można by Cię wziąć.

Brak doświadczenia, ale każdy kiedyś musi je zdobyć.

Masz chęci.

Szkoda że praktycznie nikt Cię nie kojarzy, za mało się udzielasz. Posiedź troszkę dłużej, rozmawiaj, daj się poznać.

W sumie nic więcej nie wpada mi w makówkę, szczególnie że nic o Tobie nie wiemy. 

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość o zmarłym chłopcu, to nie przykładowa praca, ponieważ jest to skopiowany tekst z innej witryny. Wywiad był słaby, lecz obiecujący i to on ratuje twoją sytuację.

8/10 w zasadach pisowni to ty panie nie masz, ja sam oceniam się na 7 xD Swoją drogą ciekawią mnie wypowiedzi o tym, że nikt cię nie kojarzy. Jak dla mnie możesz być tu obcy, a jeśli robisz dobrą robotę, to należy się szansa.

Zasadniczo byłbym przeciw, ale chłopak pisał do mnie na gg i widzę, że póki co mu zależy, a do tego pan @ Blamezostał przyjęty również bez przykładowej pracy, na którą wszyscy tak narzekacie. Tak więc idąc tym tropem, odrzucenie twojego podania byłoby niesprawiedliwe i powinieneś zostać przyjęty natychmiast, tak jak on.

 jestem za przyjęciem na okres próbny 2 tygodni. Jak się nie wykażesz czymś lepszym niż ten wywiad, to wylatujesz.

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Moim zdaniem mamy wystarczająco redaktorów. Nie masz doświadczenia oraz jesteś krótko na naszej sieci. Blame obiecał i to zrobi. Spokojnie, ja wiem jakie ma zdolności bo wielokrotnie z nim pracowałem jako Redaktor i nie tylko, więc dajmy mu szanse.

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, eXe. napisał:

a jeszcze czekam na popisowe danie Pana @ Blame, który miał nieobecność zaraz po złożeniu podania do 24.01, a do dzisiaj nic się nie udziela poza wypowidziami w innych działach.

<3 <3 <3 <3 <3

Nie będę tego komentować... Bo nic więcej nie trzeba tu dodawać :3

 

Wracając do podania... to jestem na NIE

Dlaczego ?

Starając się o stanowisko Redaktora wyobrażałam sobie inaczej to podanie, a co widzę ... nic ciekawego. To podanie powinno mimo wszystko zachęcać ! Słabe pole do popisu ale uwierz, że się da.. Nawet się nie wysiliłeś by chociaż troszkę się rozpisać :x

Brak doświadczenia ?  Żaden problem, fakt gdzieś trzeba zacząć i je zdobyć ale czy nie za szybko ubiegasz się o tą posadę ?
Może i jesteś 'weteranem' ale po reaktywacji jakoś Twoja aktywność nie zachwyca, tak samo jak te dwie prace co zostały wrzucone dziś. Jeżeli Ci zależy na tym stanowisku to to pokaż, popracuj trochę bez rangi.. właściwie to zapracuj na rangę , pokaż że Ci zależy a nie jest Ci potrzebna tylko po kolorek kolejny, pokaż co potrafisz.

 

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mój głos cokolwiek da, pewnie nie xD, ale i tak se zagłosuję bo kto mi zabroni. Moim zdaniem zasługuje chociaż na okres próbny, bo wywiad jest naprawdę dobrej jakości, co prawda pierwsza praca to kopiuj wklej, ale człowiek najbardziej uczy się na błędach. Okres próbny to przecież nic wielkiego, jeśli jednak sobie nie poradzi pozostaje po prostu zabrać rangę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z @ drenndostajesz okres próbny 2 tygodni. Jeżeli przez ten okres Twoje prace dalej będą na takim poziomie i dalej będzie leciał kopiuj+wklej to automatycznie lecisz z rangi. To lepiej dobrze to wykorzystaj.

 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

969d3bf57227c332f9b61669cda76c8f_przyjet

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie