Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane UBTeam - Miszu


Makss

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z forum: Miszu
Data urodzenia: 25/12/1999
Doświadczenie: W counter-strike osiągnąłem bardzo dużo zarówno w tytule jak i w stażu. Gram już ponad 12 lat. W csie go zdobyłem global elite. Także dzięki tym czynnikom jestem w stanie odróżnić czitera od gracza, który po prostu ma skilla. Z drugiej strony na innych sieciach w przeszłości odnajdywałem się jako członek UBTeam. Pierwszy raz posiadałem taką rangę chodząc jeszcze do gimnazjum, więc nic nie jest mi obce.
Link z Twoim SteamID na http://banid.pl/: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:96006920
Ile dziennie godzin spędzasz na forum?: Przeważnie forum mam włączone, gdy gram na cs go modzie. W ciągu dnia jest to jakaś godzinka, dwie. Również zakładkę forumową mam włączoną, gdy gram w lola, csa go, a nawet plemiona. Tutaj nawet jestem w stanie po 5 godzin dziennie zaglądać.
Osiągnięcia na CSowicze.pl: Administrator CSGO MOD.
Opcje kontaktu(podaj numer gg, mail)?: GG: 41414931, email: mr.max555@interia.pl
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać członkiem UBTeam? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Jestem administratorem na cs go modzie, więc praca w grupie nie sprawia mi problemów. Jestem osobą sumienną i wywiązującą się z powierzonych zadań, więc jako członek UBTeam, myślę, że szybko nawiązałbym kontakt z tym community i pomagał rzetelnie. Poza tym rekrutacja otwarta, nie widzę podań, więc warto spróbować.
Umiejętność oceny demka(1:10): 9

 

 

b_350_20_2C3351_090E23_FFFFFF_FFFFFF.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

-posty

-warn

-brak 48h

+wiek

+chęci

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

// EDIT

Zmieniam zdanie.

Teraz spojrzałem na wymagania na UBT.
Nie spełniasz paru, JESTEM NA NIE

- Posty
- Aktywność na forum ( min 48h ) 
- Warny na koncie
+ chęć pracy

Sorry mordo, ale trzeba wymagania spełniać. Popraw to, to wtedy będę na duże TAK!

Edytowane przez Rambooo

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolego wymagań nie przeczytałeś ;P

- Trzeba mieć minimum 60 postów

- Nie można posiadać żadnych aktywnych WARNów. 

+ Pomoc się przyda.

Wbicie globala w GO to nie jest jakis wyczyn bo w dzisiejszych czasach nawet grac nie musisz by dostac.

 

Aktualnie jestem na nie, zmienię zdanie jak będziesz spełniał wymagania i odrobisz ostrzeżenie ;)

 

PS. Mam nadzieję, że teraz przed przyjęciem będą sprawdzane umiejętności na demku i ss ;)

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie