Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Znikające skiny


Trzebiatko

Rekomendowane odpowiedzi

W cs'a grałem po godzinie 12, nie wykonując żadnych wymian ani wystawiania skinów na rynek, po włączeniu cs'a o godzinie 17 mój karambit tiger tooth zamienił się w flipa. Jest jakaś możliwość sprawdzenia historii wymian? i czy w razie wypadku, w którym skin został mi usunięty zostanie mi przywrócony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam ten problem. 

Z tego co zauważyłem zostały zmienione nazwy tych kos więc strzelam że to może być przyczyną. 

Jestem pewny tylko jednej zmiany: Karambit Tiger Tooth --> Flip 

Edytowane przez Papajek

"Znamy swoje zalety, wady i kłamstwa na forach"

2cdbvo.png.47afbf8557eeadf3bc4bf3fb8234f754.png.64a31d2574e8525f352387e12227fd25.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam rozwiązania na zaistniałą sytuację, lecz wątpię żebym mógł coś z tym teraz zrobić. Możecie jedynie napisać z jakich na jakie skiny zamieniło i ewentualnie podać przybliżona datę i godzine wylosowania skina . Nie spodziewałem się takiego czegoś jedynie po zmianie nazw i miejsc skinow. Zostały podmienione tylko skiny noży  

b_350_20_323957_202743_FFFFFF_FFFFFF.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xcreative napisał:

Szukam rozwiązania na zaistniałą sytuację, lecz wątpię żebym mógł coś z tym teraz zrobić. Możecie jedynie napisać z jakich na jakie skiny zamieniło i ewentualnie podać przybliżona datę i godzine wylosowania skina . Nie spodziewałem się takiego czegoś jedynie po zmianie nazw i miejsc skinow. Zostały podmienione tylko skiny noży  

Z tego co mi wiadomo nie można podmieniać skinów, bo będą problemy z zapisanymi skinami graczy, i z tego co mi wiadomo o tym silniku można tylko dodawać nowe skiny nie podmieniać  :)  Dziwię się że serwer jeszcze nie zaczął błędami sypać tzn. silnik "nie wywołujmy wilka z lasu"  .... 

Wydaje mi się że problem już się wyjaśnił :) 

Edytowane przez GrZ3SiU

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony silnika to niestety jest kilka błędów, a kolejne kilka zostało jakoś załatane innymi pluginami. Im więcej chcesz zrobić tym więcej bugow się ukazuje. Miała być skrzynia eventowa, zawartość skiny do granatów. Wszystko ok skrzynki byly, skina wylosowac bylo mozna  ale użyć już nie :p

Błędy do autora wysyłam na bieżąco ale czy i kiedy cos zrobi to juz nie mam pojęcia 

b_350_20_323957_202743_FFFFFF_FFFFFF.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie