Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Misja i mapa


Świeży :3

Rekomendowane odpowiedzi

1.Jak wiemy na serwerze była misja o ratowaniu zakładników, ale zmieniono ją na zabicie przeciwników o wyższej randze.

Uważam, że misja jest dalej do zmiany, ponieważ jest prawie nie wykonalna dla np. Mnie (Tylko 4 osoby mają wyższą rangę)  a dla np. @ Kostarjest w 100% nie wykonana ponieważ ma najwyższą aktualnie rangę.

Proponuje to zmienic na pokonanie 50 osób z rangą wyższą niż Gold Nova I

2. Jest pewna misja,  nie pamiętam która dokładnie, ale wydaje mi się, że to misja Zabijanie w stylu ninja czy jakoś ta, o co chodzi?  W nagrodzie za misje mamy min. Skin do dgl, którego nie dostajemy po ukończeniu misji.

3.Nie wiem czy to specjalnie zrobione czy nie.ale mapa dd2 jest grana czasami 2 razy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszać dalej takie misje bo można je osobnie po prostu wyłączyć do póki nie zostaną edytowane A że nigdy nie wykonywalem żadnej z nich to nie wiem które co dają, jeśli ktoś pamięta każdą z nich to prosiłbym o opisanie ich na pw, tą że skinem może sam edytuje żeby coś innego dawała, z zakładnikami zablokowane, co do dalszych jednak trzeba się nameczyc, chodzi o te które jednak są jakoś do wykonania

Co do dd2 to jedyne co mi przyszło do głowy to to że od godziny 18 mapy zaczyna wczytywac z drugiego pliku mapcycle, jeśli przed 18 jest mapa dd2 i mapa kończy się załóżmy o godzinie 18.05 to łapie automatycznie pierwsza mapę z mapcycle_night, czyli dust 2. Mapcycle_night ponieważ od 18 dochodzi dd2_night

Edytowane przez xcreative

b_350_20_323957_202743_FFFFFF_FFFFFF.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie