Skocz do zawartości

REKRUTACJA NA OPIEKUNA SERWERA


Vapi00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z dniem dzisiejszym tj 23.01.2019r Otwieram rekrutacje na opiekuna serwera [COD201Lv]. Podania można składać w tym temacie :)

 

Wzór: 

Imię:  
Nick:
Wiek:  
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  
Staż na serwerze:  
STEAM:  
Znajomość Sourcemod (1-10):  
Znajomość FTP (wgrywanie map , pluginów [1-10]):  
Jesteś w stanie pomóc finansowo na rozwój sieci?: 
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:  
Dlaczego akurat Ty:

 

Obowiązki Opiekuna serwera: 

 

- Kontrola pracy adminów - sprawdzanie, czy admin nie grywa permanentnie na konkurencyjnych serwerach, podczas gdy daną posadę pełni u Nas.
- Sprawdzanie aktywności adminów na forum w działach ich dotyczących tj. prośby o odbanowanie oraz wszystkie działy serwerów. Poza tym, admini muszą być widoczni na forum w ciągu ostatnich 24h.
- Odnośnie punktu wyżej, należy kontrolować zgłoszenia nieobecności.
- Kontrola ilości oraz rodzajów banów adminów. Czy admin nie banuje bezpodstawnie, poprawne sprawdzanie aktywnych banów (nick+odpowiednie IP) itd.

- Możliwość akceptacji lub odrzucenia podań na administratorów po wcześniejszej konsultacji z H@. Dodatkowo Opiekun ma obowiązek aktualizacji tematów aktywności adminów w dziale Nieobecności 

- Informowanie adminów na temat zmian w regulaminach i sprawach bieżących oraz udostępnianie bieżących bindów informujących o rekrutacjach, konkursach, sklepiku itd.

Przywileje: 

- Ranga na forum [OPIEKUN SERWERA]

- Po jakimś czasie dostęp bliższy do serwera,  tzn SubKonto do serwera ;)

 

       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kacper
Nick: Sprint
Wiek: 16
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 4-5h
Staż na serwerze: Od początku.
STEAM: https://steamcommunity.com/id/SprintBogiem/
Znajomość Sourcemod (1-10): Nie wiem czy nie powinno być AmxModx. AmxModx jak i SourceMod 9/10.
Znajomość FTP (wgrywanie map , pluginów [1-10]): Nie ma nic łatwiejszego. 10/10.
Jesteś w stanie pomóc finansowo na rozwój sieci?: Oczywiście.
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Admin Cod 201.
Dlaczego akurat Ty: Ponieważ wiele razy pełniłem tą funkcję i lubię się tym zajmować. Mój staż na forum wynosi już 3.5 roku. Dobrze dogaduje się z ludźmi i lubię im pomagać. Pełnię funkcję Admina COD'a jak już wcześniej wspominałem.
Od tygodnia zacząłem się bardziej udzielać na forum, nie dostałem jeszcze żadnego ostrzeżenia, a punktów reputacji mam na tą chwilę 5. Nie kalecze języka polskiego, moja ortografia jest na wysokim poziomie. Zapomniałem powiedzieć, że dobrze znam język angielski.

 

Edytowane przez SprintBogiem

tumblr_mnvv83GjBP1s0myp3o1_500 (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:   Krystian
Nick:вℓα∂є
Wiek:  20
Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi:  4-5h
Staż na serwerze:   kilka dni
STEAM:  https://steamcommunity.com/id/skillowy98/
Znajomość Sourcemod (1-10):  8/10 (tu jest błąd powinno być amxx :D)
Znajomość FTP (wgrywanie map , pluginów [1-10]): 8 
Jesteś w stanie pomóc finansowo na rozwój sieci?: Oczywiscie
Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Kilka lat temu jak miałem tu stare konto to miałem admina
Dlaczego akurat Ty:Mam na imię  Krystian.Jestem z wami od niedawna,niektorzy mnie znają i wiedzą że da sie zemną dogadac.Jestem osobą miłą,doświadczoną,potrafie znaleźć się w grupie.Potrafie pomoć ludzią na serwerze jeżeli mają jakiś problem.Mysle ze jako osoba kandydujaca na opiekuna wniose troche swiezosci jak i pomyslow na rozwoj serwera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie