Skocz do zawartości

Zablokowane Zgłaszam czitera nr 3 Vipa


pikop13

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj CS ( 1.6 / CS:GO );  Counter strike 1.6
Serwer;  [DD2+BF2] - IP: 145.239.236.14:27080
Data(godzina i dzień); 

2019-01-22 21:43

 a koniec 

2019-01-22 22:22 

Jest to całe demko ale ja podam szczegółowe momenty dla skrócenia i uznania mojego zgłoszenia 


Nick podejrzanego; Perserga
IP podejrzanego (komenda amx_ip / status / /sprawdz);    # 6 "Perserga" 801 VALVE_0:4:1977263966  36 19:37   53    0

(to skopiowałem z konsoli bo na tych czarach się nie znam) 
Link do HLTV;    http://717165.hltv2.pukawka.pl/hltv-1901222143-de_dust2-1548189780-1548192120.zip
Rodzaj wspomagacza; Aimbot

Podejrzane momenty  

1.

5:24 - Brak przeciwnika w polu widzenia , oddaje strzał który ewidentnie odbija się texturach tam gdzie przeciwnik zaraz się pojawi co gorsza celownik jest ustawiony w przeciwną stronę . Po czym na dodatek wykonuje to z drugim przeciwnikiem . (Wszystko idealnie widać w szybkości x1/4

 

2.  

6:06  - tempo x1/4  podejrzany strzela szybciej niż zdążył się wychylić za ściany i trafia przeciwnika prosto w głowę przy czym oddaje tylko 1 strzał 

 

3.

6:30 - sytuacja się powtarza w tym samym miejscu tylko teraz zostaje oddane więcej strzałów tempo x1/4

 

4. 

6:48 - celownik w inną stronę , strzał padł tylko 1 w dodatku trafny w głowe szybciej niż działa przesunięcie celownika 

 

5.

9:53 - za szybko strzelał , wyeliminował 3 wrogów w dość dwuznaczny sposób  

 

6.

15:18 - lecący w powietrzu  podejrzany jest wycelowany w ściane . Ogromny rozrzut celownika lecz strzały  skupiają się na przeciwniku , pada HE-s

 

Cała akcja zaczęła się przed SS-ami tego gracza bo już prędzej był odpalony . Po wejściu admina DaVWid co Tu mnie zdziwiło gdyż podejrzany widząc że wchodzi w momencie uciekł z serwera . Zdążyłem opowiedzieć cały zbieg zdarzeń adminowi , po paru rundach wrócił podejrzany a admin wziął się za swoje obowiązki obserwując go  co skutkowało wystawionymi SS-ami . Ten gracz wrócił do gry nie powiem już o której godzinie ale dość prędko około 30 minut po wystawieniu SS-ów . 

Wtedy zaczęło się irytujące narzekanie na "zje*banych adminów"  co już nie zdołałem zrobić screen shota gdyż byłem zbulwersowany jego postawą po napisaniu tego co widać w dolnym załączniku i pospiesznie złożyć zgłoszenia na 3 cziterów 

Szanuje to iż staracie się być jak często to możliwe na serwerze jako admini bo biorę pod uwagę też że każdy ma życie prywatne tym bardziej podziwiam Waszą postawę iż łapiecie czi terów . Jednakże nie mam zamiaru tolerować że jak ktoś sobie kupi Vipa to może grać ze wspomagaczami   

Ps . Jeśli będzie potrzeba mogę rozpisać się więcej na temat tej mapy 

Podkreślam też iż po naciśnięciu klawisza "Tab" ukazuję się że byłem obecny na tej mapie 

Pozdrawiam pikop13

Nic dodać .png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie