Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Opiniolandia


Kamil.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś przychodzę z propozycją aby dział opiniolandii zamienić na "Opinie". Dział był by poświęcony wymianą opinii na temat danego użytkownika i każdy mógłby pod postem napisać swoje zdanie. 

Opiniolandia według mnie nie ma sensu ponieważ połowa forum ma zablokowaną możliwość otrzymywania wiadomości na PW a pisać ciągle do tych samych osób o opinie to trochę bez sensu. 

Sam robią ostatnią odsłonę napisałem prywatne wiadomosci do około 16 osób, do 5 nie mogłem nawet wysłać wiadomości a odpisało mi raptem 9, według mnie mija się to z celem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza opcja niż dotychczasowa, myślę, że każdy jakby chciał opinie na swój temat to by sam się w tej sprawie zgłosił, a nie czekał np. rok, aż przyjdzie na niego czas

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... Każdy kto chciałby poznać opinie na swój temat sam mógłby stworzyć taki temat i kto będzie chciał to się w nim wypowie :>
Ale jeżeli miałoby to wejść w życie proponuje jakiś krótki regulamin do tego poddziału ponieważ bezsensowne nabijanie postów powinno być 'nagradzane' ...
Jak dla mnie w takim regulaminie powinien znaleźć się punkt w którym zabronione będzie nabijanie posta typu "nie znam Cie, ale jesteś spoko" no mehhhh... Każda opinia w minimalny sposób powinna być jakoś uzasadniona, a jak ktoś nie ma nic do napisania na temat danej osoby to po prostu niech nie pisze :x

Propozycja fajna bo moja Kamiś ! :D ahaha wczoraj dyskutowaliśmy na ten temat :x <3

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KamiLeK napisał:

 pisać ciągle do tych samych osób o opinie to trochę bez sensu. 

Jeśli utworzysz temat gdzie każdy będzie mógł napisać co chce, to zapewne również będą tam pisały te same osoby, więc wyjdzie na to samo.

Akurat ja dobieralem ludzi losowo. Ktoś napisał w czacie wiadomość, to dostawał zapytanie, znajomy znajomego? Oczywiście.  Pytałem od użytkowników, przez  modów i grafików, skończywszy na samym Rumcajsie. Byle były to osoby z aktywnością w ostatnich dniach.

Po to jest pisane na pw aby to było anonimowe i każdy mógł kogoś pochwalić lub się wyżalić na niego bez krępacji. Jeśli będzie to publiczne, to ludzie nie będą pisać wcale, lub będą smarować wazeliną w tyłku tak głęboko, że trzeba będzie ufundować stroje płetwonurków. To tylko internet, ale jednak nadal jest to społeczność i nie każdy lubi tak otwarcie o kimś mówić. 

Godzinę temu, eXe. napisał:

Lepsza opcja niż dotychczasowa, myślę, że każdy jakby chciał opinie na swój temat to by sam się w tej sprawie zgłosił, a nie czekał np. rok, aż przyjdzie na niego czas

Dobra sugestia, pomyślimy nad dorobieniem czegoś w rodzaju zgłoszeń chętnych, jeśli ktoś jest bardzo ciekawy opinii na swój temat.

Temat tworzysz raz na tydzień, a nawet rzadziej, więc wysłanie pw do kilkunastu osób to raczej nie problem, nawet jeśli część ro pw ma zablokowane.

 

Tak nawiasem, to takie rzeczy powinniśmy ustalać we własnym gronie. W końcu to NASZ dział i administracja liczy, że go opanujemy bez ich pomocy.

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, drenn napisał:

Jeśli utworzysz temat gdzie każdy będzie mógł napisać co chce, to zapewne również będą tam pisały te same osoby, więc wyjdzie na to samo.

Akurat ja dobieralem ludzi losowo. Ktoś napisał w czacie wiadomość, to dostawał zapytanie, znajomy znajomego? Oczywiście.  Pytałem od użytkowników, przez  modów i grafików, skończywszy na samym Rumcajsie. Byle były to osoby z aktywnością w ostatnich dniach.

Po to jest pisane na pw aby to było anonimowe i każdy mógł kogoś pochwalić lub się wyżalić na niego bez krępacji. Jeśli będzie to publiczne, to ludzie nie będą pisać wcale, lub będą smarować wazeliną w tyłku tak głęboko, że trzeba będzie ufundować stroje płetwonurków. To tylko internet, ale jednak nadal jest to społeczność i nie każdy lubi tak otwarcie o kimś mówić. 

Dobra sugestia, pomyślimy nad dorobieniem czegoś w rodzaju zgłoszeń chętnych, jeśli ktoś jest bardzo ciekawy opinii na swój temat.

Temat tworzysz raz na tydzień, a nawet rzadziej, więc wysłanie pw do kilkunastu osób to raczej nie problem, nawet jeśli część ro pw ma zablokowane.

Już widzę jak ktoś "anonimowo" napisze negatywną opinię na temat właścicieli czy administracji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to było "Anonimowo" to nie możecie pytać na Prywatnej Wiadomości bo to już nie jest do końca Anonimowo - powinna być np. Ankieta z zewnętrznej strony z polem do wypełnienia gdzie każdy może napisać co uważa i co mu do głowy przyjdzie.

Edytowane przez esej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, esej napisał:

Żeby to było "Anonimowo" to nie możecie pytać na Prywatnej Wiadomości bo to już nie jest do końca Anonimowo - powinna być np. Ankieta z zewnętrznej strony z polem do wypełnienia gdzie każdy może napisać co uważa i co mu do głowy przyjdzie.

Tutaj się zgadzam z tym panem, taka ankieta miałaby większy sens oraz nikt by nie narzekał na anonimowość.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, drenn napisał:

Jeśli utworzysz temat gdzie każdy będzie mógł napisać co chce, to zapewne również będą tam pisały te same osoby, więc wyjdzie na to samo.

Akurat ja dobieralem ludzi losowo. Ktoś napisał w czacie wiadomość, to dostawał zapytanie, znajomy znajomego? Oczywiście.  Pytałem od użytkowników, przez  modów i grafików, skończywszy na samym Rumcajsie. Byle były to osoby z aktywnością w ostatnich dniach.

Po to jest pisane na pw aby to było anonimowe i każdy mógł kogoś pochwalić lub się wyżalić na niego bez krępacji. Jeśli będzie to publiczne, to ludzie nie będą pisać wcale, lub będą smarować wazeliną w tyłku tak głęboko, że trzeba będzie ufundować stroje płetwonurków. To tylko internet, ale jednak nadal jest to społeczność i nie każdy lubi tak otwarcie o kimś mówić. 

Dobra sugestia, pomyślimy nad dorobieniem czegoś w rodzaju zgłoszeń chętnych, jeśli ktoś jest bardzo ciekawy opinii na swój temat.

Temat tworzysz raz na tydzień, a nawet rzadziej, więc wysłanie pw do kilkunastu osób to raczej nie problem, nawet jeśli część ro pw ma zablokowane.

 

Tak nawiasem, to takie rzeczy powinniśmy ustalać we własnym gronie. W końcu to NASZ dział i administracja liczy, że go opanujemy bez ich pomocy.

W 100% się zgadzam z tym co napisał drenn. 

Jeżeli jest ktoś ciekawy na swój temat to po prostu moim zdaniem zapytać. Dodam jeszcze, że dla mnie ten dział w ogóle nie ma sensu. ;p

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam propozycję i pragnę dodać, że od 2 dni czekam na kolejne opinię. Wszyscy wyświetlili wiadomości prywatne ale nie raczą mi odpisać lub też mają inne powody. Jeżeli opiniolandia ma tak wyglądać, że będą wrzucane 4 opinię to mija się to z celem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie