Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Rozdzielone więzy


Rekomendowane odpowiedzi

League of Legends- Historia Morgany widziana jej oczami:

 

Ile to już minęło lat odkąd zostałam odrzucona przez własną rodzinę? 100? 500? 2000? I to za co? Bo nie chciałam się podporządkować tyranom i fałszywym bohaterom? Bo byłam inna? Droga siostro, kiedyś byłyśmy nierozłączne. Jak to się stało, że przestałaś mnie kochać? Wciąż pamiętam gdy jako dzieci wspólnie spędzałyśmy razem każdą chwilę i byłyśmy szczęśliwe. Zawsze byłaś moją starszą siostrą, która mnie obroni lub przytuli gdy zajdzie potrzeba droga Kayle.

 

image.thumb.png.4279f6cc751af652042ba02d831ba4e3.png

Razem dorastałyśmy i razem podejmowałyśmy trudne decyzje, aż do momentu gdy przypadłą nam część władzy w radzie . Zaczęły się trudne czasy, gdyż trzeba było zająć się sprawami ludu, ale zawsze byłyśmy sobie bliskie, nawet mimo różnicy zdań.

Ale wtedy dałaś się wciągnąć kłamcom w ich grę. Za sloganami o dumnym i jednolitym ludzie, ukrywała się tylko żądza władzy i chęć podporządkowania sobie każdego. Dlaczego im uwierzyłaś? Skazywali każdego kto nie podzielał ich fałszywej idei, a z ciebie zrobili swojego kata pod pozorem sprawiedliwości.

 Byłaś chyba zbyt zaślepiona tą ideą, by zobaczyć prawdę...

 tumblr_nf1qyxybhm1s5o38lo1_1280.jpg

Zaślepiona tak bardzo, że gdy dałam jasny znak, że ich nowe prawo to zwykła tyrania, ty wyrzekłaś się własnej siostry!

Nikt mnie tak nigdy nie zranił, bo co może boleć bardziej niż cios zadany przez rodzinę? Nazwałaś mnie zdrajczynią, tylko dlatego, że oni tak każą!

 

Nie miałam wyboru, musiałam szukać sposobu by powstrzymać cię przed byciem ciemiężcą własnego ludu.

Nienawidzę cię za to co mi zrobiłaś i do czego mnie zmusiłaś. Nienawidzę cię już, bo wielu moich przyjaciół skazałaś na śmierć w imię bezdusznej propagandy.

Ale najbardziej nienawidzę cię bo... nadal cię kocham i nie potrafię sobie wyobrazić, że miałabym cię skrzywdzić.

 Nie mogłam jednak się z tobą równać, gdy ciągle miałaś przy sobie tą prastarą runiczną zbroję i  płonący  miecz. A nawet gdybym mogła, to nie potrafiłabym cię skrzywdzić.

Więc udałam się tam, gdzie od dziecka zabraniano nam się zapuszczać. Do TEJ zakazanej jaskini, gdzie leży źródło czarnej magii, które spełni każde życzenie, jednak za okrutną cenę.

LOL -Tell Me Your Wish...Morgana by beanbeancurd

Mówi się, że czasem potrzeba wyrządzić mniejsze zło, dla większego dobra, że potrzebna jest ofiara...

Poświęciłam wszystko w zamian za moc, która pozwoli mi cię pokonać. Wyrzekłam się tego kim byłam, wyrzekłam się dobra w sercu, a uczucie nienawiści i chęć zadawania bólu stały się nieodłączną częścią mojej duszy. Taka była jej cena. Ja Morgana, niegdyś Anioł  mądrości i wiedzy stałam się upadłą...

  

Źródła grafik:

http://gonbase.tumblr.com/post/117342865148/lol-fanart-archive-pre-exile-morgana

https://www.deviantart.com/beanbeancurd/art/LOL-Tell-Me-Your-Wish-Morgana-299977038

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie