Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Cała Prawda o mnie


DoMci4k#hT

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć z tej strony @ FarFejsznany jako Opiekun CsGo MOD #2, 

Chciałbym wyjawnić mój sekret z wiekiem, (Tak każdy pisze o nim iwg) nie jestem z roku 2000 tylko 2005 czyli aktualnie mam 13lat urodziny mam 17.08. Bałem się (boję się nadal) ze usunięcie mi range "Opiekun Serwera Cs Go Mod #2" na której mi bardzo zależy i także zależy mi na tym forum, może właściciel sieci @ RumcajsJumperwidział ile mam lat bo ma mnie na fb także jak @ GrZ3SiU

Jeśli mi nie wierzycie to łapcie mojego FB: Dominik Pyszka

Jeśli macie pytania jak to jest być takim młodym i w takie rzeczy sie bawić to zapraszam do skomentowania posta. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co takie "oszustwo" ? Wiek to tylko liczba, a jeśli przyczyniłeś się do rozwoju serwera to raczej nie było by problemu z Twoim opiekunem a teraz można różnie odebrać Twoją osobę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KamiLeK napisał:

I po co takie "oszustwo" ? Wiek to tylko liczba, a jeśli przyczyniłeś się do rozwoju serwera to raczej nie było by problemu z Twoim opiekunem a teraz można różnie odebrać Twoją osobę. 

Wiem, tylko jak na innych forach odrazu banowali iwg i temu podawałem ze jestem z 2000r 

Sorki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły dział, to nie jest miejsce na prywatne żale i lamenty. Ciekawe, że się przyznajesz dopiero jak kilka osób zauważyło twój faktyczny wiek, gdyby nie to pewnie nadal oszukiwalbyś pół forum. Jak dla mnie możesz mieć nawet 10 lat, póki dobrze robisz co do ciebie należy, niespecjalnie mi to przeszkadza. Boisz się? Za kogo ty nas masz...?

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość odblokował ten temat
10 minut temu, drenn napisał:

Zły dział, to nie jest miejsce na prywatne żale i lamenty. Ciekawe, że się przyznajesz dopiero jak kilka osób zauważyło twój faktyczny wiek, gdyby nie to pewnie nadal oszukiwalbyś pół forum. Jak dla mnie możesz mieć nawet 10 lat, póki dobrze robisz co do ciebie należy, niespecjalnie mi to przeszkadza. Boisz się? Za kogo ty nas masz...?

Sorki za zły dział, parenaście osób wiedziało o moim wieku, was mam za takich dalekich przyjacieli. 

Przepraszam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek to liczby. To, czy jesteś dojrzały jest ważne, nie Twój wiek. Nie wiem, po co te oszustwo ale ludzie uczą się na błędach. Tak czy inaczej widać to po Twoich postach ile masz lat, więc na prawdę nie ma to sensu. Wybaczam, lecz nie popełnij więcej takiego głupstwa.

Edytowane przez Yoohoo

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, esej napisał:

Ostatni z rangą który tak oszukał na tym forum dostał bana - proponuje podtrzymać tą tradycje :)

Np: tacy ludzie którzy szanują innych to nie dają bana i chcą żeby ludzie sie rozwijaj a nia jak inni. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Yoohoo napisał:

Wiek to liczby. To, czy jesteś dojrzały jest ważne, nie Twój wiek. Nie wiem, po co te oszustwo ale ludzie uczą się na błędach. Wybaczam, lecz nie popełnij więcej takiego głupstwa.

Bałem sie jak sie przyznam ze mam 13lat to dostanę bana na forum, wiem nie popełnie innego głupstwa już. Dziękuję za wybaczenie, możesz zaprosić na fb hah. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Yoohoo napisał:

Wiek to liczby. To, czy jesteś dojrzały jest ważne, nie Twój wiek. Nie wiem, po co te oszustwo ale ludzie uczą się na błędach. Tak czy inaczej widać to po Twoich postach ile masz lat, więc na prawdę nie ma to sensu. Wybaczam, lecz nie popełnij więcej takiego głupstwa.

Tylko, że te jego zachowanie z ukrywaniem wieku wcale takie dojrzałe już nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu ten temat tu jak dla mnie :D
To ile masz lat, jak masz na imię, co robisz w życiu itd... no właśnie w życiu i to realnym ! To tylko i wyłącznie Twoja sprawa :>
Nie zapominajmy, że to internet i nie masz obowiązku zdradzać kim tak naprawdę jesteś. Możesz być kim chcesz ! Ale w momencie gdy podejmujesz z kimś współprace tak jak np Opiekun Serwera to mimo wszystko słabo w uja lecieć :D nie musisz wszystkim opowiadać o sobie ale brnąć w kłamstwo ? Właściwie to kwestia sumienia :D

 

Po za tym nie jesteś pierwszy i nie ostatni :) aa to tłumaczenie się jest dla mnie bez sensu... prawdę powinny znać osoby które chcesz by znały xd i tyle 

 

I generalnie faktycznie wiek to tylko liczby po których nie powinno się oceniać człowieka... Bo nie jedna młodsza osoba ma bardziej ogarnięty łeb od tych podobno starszych, doświadczony i którzy podobno na czymś się znaja :D xD

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam ten temat, bo to jest taki spam, ze głowa mała. I przenoszę to do off top. Next razem mów kolego prawdę i tylko prawdę o sobie i nie bój się napisać o tym głsośno. Niech wyższa ranga zadecyduje co i jak w takim wypadku. Masz u Mnie minusa za kłamstwo. Pozdrawiam. 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

969d3bf57227c332f9b61669cda76c8f_tematza

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie