Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Skala Znojomości Amx


To ja ten '

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję wprowadzić skalę znajomości amx na każdy serwer.Będzie łatwiej oceniać przy składaniu podania w jakim stopniu gracz ma opanowane amx.

Tu taki przykład:

Skala znajomości amxx:

1 - Nie posiadasz informacji o amxx
2 - Wiesz mniej więcej co to amxx, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi
3 - Orientujesz się w amxmodmenu
4 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu - próg wymagań
5 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz kilka dodatkowych komend np. umiesz zrobić screenshoty
6 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend
7 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
8 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy.Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
9 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp.
Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem ZA !! :) , wtedy każda decyzja związana z Amxx będzie rozsądniejsza.

cq156_dd2.png

1654327_455528777910099_984072258_n.png?

Pomogłem Ci w czymś ? , to podziękuj + zawsze mi to poprawia humor . ;)

 

KONTAKT:

 

Steam: ArciK oFF

GG: 48187473

PW: Forum

Email: barte.00@wp.pl

 

Wysyłając do mnie prywatną wiadomość , GG lub na Steam , to pisz tak , abym Cię

 

zrozumiem. Tylko tyle wymagam od Ciebie.

 

 

Pozdrawiam Serdecznie : ArciK oFF

 

 

418logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"1 - Nie posiadasz informacji o amxx

2 - Wiesz mniej więcej co to amxx, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi
3 - Orientujesz się w amxmodmenu
4 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu - próg wymagań
5 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz kilka dodatkowych komend np. umiesz zrobić screenshoty
6 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend
7 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
8 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy.Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
9 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalaćcvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalaćcvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp.
Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy."

 

10 i 9 pkt coś nie tak w 9 powinno być: Potrafisz w małym stopniu edytować pluginy, a w 10 pkt powinno być: Potrafisz sprawnie pisać pluginy, edytować je.

 

 

Jestem za !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaPropozycje"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie