Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Grafik] FarFejs


DoMci4k#hT

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z forum: @ FarFejs
Data urodzenia: 17.08.2000
Ile czasu zajmujesz się grafiką ?: od paru tygodni
Wykonywałeś(aś) już jakieś prace ?(mile widziane ss'y, linki do prac): nie tylko dla siebie
W jakim programie tworzysz prace graficzne ?: PS CS6
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać grafikiem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Ponieważ prawie nikt nie jest tu grafikiem oprócz @ RulleZ i kogoś innego a ja myślę ze bym sie nadawał jako grafika na forum, jestem początkującym Grafikiem i myślę że pod uczył bym się trochę ns tym forum robienia grafik,i jestem tu na tym forum długo od 2016r więc administracja np jak @ RumcajsJumpermnie znają bardzo długo i wiedzą co umiem i Ranga by tez sie należała hah. 
Pięć Twoich prac:

moje1.jpg

moje2.jpg

FB_IMG_1547847596478.jpg

FB_IMG_1547847581039.jpg

FB_IMG_1547847574132.jpg

Edytowane przez FarFejs
Dodanie zdj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace są mocno średniawe. Nie przekonują mnie.

+ wiek

+ staż

- prace

Jestem na nie.

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE:

- prace nie za rewelacyjne 

- prawie zerowa aktywność w dziale graficznym 

- słaba aktywność ogólnie na forum ( @ FarFejsnie chodzi od kiedy jesteś z nami, tylko ile się udzielasz na forum) 

- niezbyt estetyczne podanie 

 

PS. Chciałbym przypomnieć że grafikiem nie jest tylko @ RulleZ, ponieważ jak możesz zobaczyć też jest nim @ eXe.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Rok założenia konta nie świadczy o twojej aktywności, a sama aktywność w dziale grafiki, która jest zerowa.

- Brak doświadczenia

Nie masz czasu, a dodatkowo chcesz zostać grafikiem? Czy może kłamiesz z tą nieobecnością? Na nie.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jestem na nie:

  • Twoje prace są słabe aczkolwiek każdy kiedyś zaczynał, minusem jest to, że chcesz zostać grafikiem bez tzw. doświadczenia.
  • Mało czasu spędzonego na forum, mało się udzielasz, a grafik musi w jakiś sposób go dużo spędzać z racji tego, że jest w tzw. administracji.
  • Podanie mało przekonujące ze względu na estetykę wykonania. 

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no.. korci mnie, aby się wypowiedzieć w tym podaniu xD. Więc tak, nie znam Ciebie FarFejs, ale moim zdaniem nie masz tam tych +/- 19 lat, bo twoje zachowanie i ogólna forma wypowiedzi jest dla mnie zwyczajnie dziwna, nie odpowiednia dla twojego podanego wieku. Nie wiem, jak już wspomniałem - nie znam Cie, lecz przekazuję to co zaobserwowałem. Co do twojej nieobecności. Pisałeś, że nieobecność od wczoraj (18.01.2019) do lutego, po czym dzisiaj piszesz, że jednak nie masz już małej aktywności, bo się wyrobiłeś xD. Może po prostu tak się postarałeś wszystko ogarnąć, jeśli tak to gratuluję, aczkolwiek nie zmienia to faktu, że niepotrzebnie komentujesz cudzą opinię w podaniu. Każdy ma swoje zdanie na ten temat, a na przykład notatka, że jesteś z nami od 2016r. posiadając tylko 29 postów to mówi samo za siebie.

Dobra, wracając do samego podania (grafik) - nie są one dla mnie dobre. Sam fakt, że zacząłeś niedawno przygodę z tym to mogę zrozumieć, ale po co się pchać od razu na grafika. Grafik powinien posiadać już jakieś umiejętności, czyż nie? Nikt ci nie zabrania udzielania się w zleceniach z twoją pracą, ale jak dla mnie to ta posada dla twojej osoby jeszcze nie jest odpowiednia.

Knight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam na tak na zachete ! 

Wiek

Prace bardzo słabe, ale myślę że może się to zmieni jak dostaniesz motywacji

CO mam napisać jako trzecie jak nie widzę powodu do argumentu ale dobra niech bedzie posiada już range u nas

 

Edytowane przez TSG.

Jesli podoba sie post albo pomoglem daj LUBIE TO !

31V0E61.png.d6d62d642446d82dc45f6fabd5b6407e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

969d3bf57227c332f9b61669cda76c8f_odrzuco

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie