Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Jaśnie Oświeconego Queens!!!!!


LOVOnovy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Xeo.exe

Nick osoby na którą składasz skargę:Queens

Powód skargi:Praktycznie 0 aktywność w dziale.Niewsponę że owa osoba sprawdzi ssy raz na jakiś czas i myśli że co że to tyle dziekuje wystarczy.

0 Jakiej Kolwiek Rozpiski prosiłem ja i haxiu siedzi na forum co nie wejdę i zaraz bd się tłumaczył że nie ma czasu.Napisał że bd mniej aktywny ale hallo to było 2 tyg temu po za tym demko stoi już od Wtorku miałeś kupę czasu żeby je ogarnąć wszyscy mogli tylko tobie pewnie korona z głowy by spadła jak byś nie rozpisał.Powiedz mi po co ci UBT bo co ma fioletowy kolorek??? WoW Prestiż normalnie.

I żeby zaraz nie było że pisze na niego skarge bo chce być w UBT nie NIE chce mam ambitniejsze Cele po prostu denerwuje mnie jak ktoś ma rangę i ma wszystko w du**e. @ GrZ3SiUA ty co siedzisz i też masz wyjebane w nich wszystkich 0 zainteresowania załogą widzę a na zebraniu administracji ładnie obiecywałeś że po ogarniasz ich wszystich jakoś tego do dziś nie widzę.

Dowody: 

Świadkowie: @ HaxIU@ `FazaMajster.@ Rambooo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W powodzie skargi napisałeś - " Praktycznie 0 aktywność w dziale.Niewsponę że owa osoba sprawdzi ssy raz na jakiś czas i myśli że co że to tyle dziekuje wystarczy " A widziałeś temat w którym pisałem, że będę miał mniejszą aktywność?.

I nie będę się tutaj tłumaczył. To już jest  wyjaśnione z naszym właścicielem " @ RumcajsJumper"

Twoja Wypowiedz!:  "Napisał że bd mniej aktywny ale hallo to było 2 tyg temu po za tym demko stoi już od Wtorku miałeś kupę czasu żeby je ogarnąć wszyscy mogli tylko tobie pewnie korona z głowy by spadła jak byś nie rozpisał.Powiedz mi po co ci UBT bo co ma fioletowy kolorek??? WoW Prestiż normalnie. "

Nie wiesz o co chodzi to poco się w******z w to co do ciebie  nie należy, bo to nie jest tak jak ty to sobie myślisz, że O zrobiłem temat mniejsza aktywność to mogę sobie robić co chce, Tu chodzi o całkiem inną poważną sprawę, więc się nie interesuj i mnie nawet nie wkurw głupim pisaniem "Skargi", Najpierw byś się może zapytał czemu mam taką aktywność czy coś.  Ale nie @ Xeo.exe jest mądrzejszy i zrobi sobie skargę bo mu się najwidoczniej  nudzi by wkurwi* człowieka do takiego stanu.

Mam taką aktywność jaką mam, I nie mam myśli żeby rozpiskę robić, Są pozostali członkowie UBTeam którzy się znają, więc moja rozpiska nie jest taka ważna

Wiesz co to jest kurw Rak ?? więc mnie nawet nie denerwuj,

Bo doprowadziłeś mnie do takiego stanu Xeo, że nie wiem jak to określić

dziękuję za uwagę!

@ Xeo.exe / @ HaxIU/ @ GrZ3SiU/ @ Matixen

Edytowane przez ferstel
CENZURA

Ahzee - Go Gyal

Znalezione obrazy dla zapytania Gif Ahzee Go Gyal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co ta kłótnia cała, jeśli @ Queensnie może być codziennie po parę godzin na forum to jego sprawa, jeśli będzie chciał napisać post w dziale „Nieobecnośći” to napisze a to nie jest twoja sprawa ty on jest aktywny czy nie. Np: Nie może być codziennie wbijać na forum jak inni. Więc proszę nie róbcie jakieś głupiej kłótni o takie pierdoły, więc najlepiej zamknąć ten temat.

Pozdrawiam @ FarFejs

Ten post jest napisany dla osób takich jak 

@ Queensi @ Xeo.exe

Edytowane przez FarFejs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Queens napisał:

W powodzie skargi napisałeś - " Praktycznie 0 aktywność w dziale.Niewsponę że owa osoba sprawdzi ssy raz na jakiś czas i myśli że co że to tyle dziekuje wystarczy " A widziałeś temat w którym pisałem, że będę miał mniejszą aktywność?.

I nie będę się tutaj tłumaczył. To już jest  wyjaśnione z naszym właścicielem " @ RumcajsJumper"

Twoja Wypowiedz!:  "Napisał że bd mniej aktywny ale hallo to było 2 tyg temu po za tym demko stoi już od Wtorku miałeś kupę czasu żeby je ogarnąć wszyscy mogli tylko tobie pewnie korona z głowy by spadła jak byś nie rozpisał.Powiedz mi po co ci UBT bo co ma fioletowy kolorek??? WoW Prestiż normalnie. "

Nie wiesz o co chodzi to poco się w******z w to co do ciebie  nie należy, bo to nie jest tak jak ty to sobie myślisz, że O zrobiłem temat mniejsza aktywność to mogę sobie robić co chce, Tu chodzi o całkiem inną poważną sprawę, więc się nie interesuj i mnie nawet nie wkurw głupim pisaniem "Skargi", Najpierw byś się może zapytał czemu mam taką aktywność czy coś.  Ale nie @ Xeo.exe jest mądrzejszy i zrobi sobie skargę bo mu się najwidoczniej  nudzi by wkurwi* człowieka do takiego stanu.

Mam taką aktywność jaką mam, I nie mam myśli żeby rozpiskę robić, Są pozostali członkowie UBTeam którzy się znają, więc moja rozpiska nie jest taka ważna

Wiesz co to jest kurw Rak ?? więc mnie nawet nie denerwuj,

Bo doprowadziłeś mnie do takiego stanu Xeo, że nie wiem jak to określić

dziękuję za uwagę!

@ Xeo.exe / @ HaxIU/ @ GrZ3SiU/ @ Matixen

 

Tu Chodzi o to co napisałem ja 2-Krotnie że poprosze  o rozpiszkę Każdego z UBT ale oczywiści ty sobie olałeś.

@ HaxIUnapisał że chce waszą rozpiskę w ciągu 24h.Hallo Smoker i Sollufka jakoś mogli się do tego dostosować a ty co święty jakiś jesteś ciężko 30 min poświęcić na obejrzenie i rozpisanie demka? @ Queens??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku wez idz spać , nie mam zamiaru się z tobą użerać , chcesz się kłócić chodz na PW a nie robisz zamieszanie na forum.

Nie masz pojęcia co się u mnie dzieje i bez podstaw robisz skargę. ehh

Nie mam aktywności bo moja mama ma raka już od 2 lat który się przeniósł, więc sklej już te wary bo wku**** takim zachowaniem, nikt nie miał o tym wiedzieć, tak jak rozmawiałem z Rumcajsem, no ale Xeo musi ... I może nie kiedy jestem na forum ale już pisałem wyżej nie mam myśli na rozpisywanie demka!

ciekawe jak ty byś się zachował na moim miejscu jak byś miał taką sytuację.

dzięki papa

@ Xeo.exe/ @ HaxIU/

 

Ahzee - Go Gyal

Znalezione obrazy dla zapytania Gif Ahzee Go Gyal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat związany z mniejszą aktywnością był zgłoszony więc jest usprawiedliwiony. Napisał że powód został podany @ RumcajsJumperwięc on wszystko wie. Temat zamykam bo zaczyna się robić niepotrzebny spam. Jeżeli rumcajs się pojawi na forum to się wypowie w tym temacie. 

 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

969d3bf57227c332f9b61669cda76c8f_tematza

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie