Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Załogo UBT Proszę o pomoc


LOVOnovy

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj CS ( 1.6 / CS:GO );1.6
Serwer;CS:GO MOD
Data(godzina i dzień); 15.01.2019 20:34-20:55
Nick podejrzanego;Kostar
IP podejrzanego (komenda amx_ip / status / /sprawdz); STEAM_0:1:121445808
Link do HLTV; http://d1.hltv.org.pl/srv55675/HLTV-1901152034-de_dust2night.dem.zip
Rodzaj wspomagacza;WH
Podejrzane momenty )(minimum 3!);A wiec ja jak i @ `FazaMajster.nie jestesmy do końca pewny jego gry jako admini siedząc na spec widać jak jeździ po modelach graczy lecz się z tym kryje dostał ssy ale nic nie wykazało i twierdzę że nie ma sensu aby dalej mu je walić skoro może mieć antyss.Droga załogo UBT proszę o sprawdzenie tego gracza.

@ Vapi00@ SoLLuffka@ Rambooo@ Queens@ Sm0keR.!@ GrZ3SiU
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście, mam wh/aima i bh na koncie steam które jest warte 1000 zł. Jeśli myślisz że ryzykował bym vaciem na koncie, tylko dlatego żeby pookurzać dzieci na jakims serwerze go mod, to jesteś śmieszny XD 

Grałem już na tych serwerach od ładnych paru lat, miałem przyjemność być adminem/opiekunem serwera go mod na tej sieci.Byłem już rozpisywany tyle razy, że zaczeło się to robić nudne.

Z mojej strony dodam że nigdy nie czitowałem w cs.

Konto steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198203157345/

Pozdr Kostar  :)

 

das

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc przeglądałem to demo ale według mnie no dziwnie dziwnie, parę akcji ładnych trochę skilla i było słyszać w słuchawkach ale zaciekawiły mnie sytuacje takie jak:

 

12:17 Słychać kroki na środku ty się wcelowałeś w tunel, i perfidnie wyczekałeś ich +

16:47 co tu dużo mówić zero info nic nie słychać celujesz przez ścianę wychylasz i gość leży +/-

19:08 skąd info ze tam typo jest? Kolejny raz wyczekałeś gościa i wiedziałeś dobrze gdzie jest +

19:16 nie patrzysz wgl czy kogoś przy drzwiach na środku nie ma wiesz dobrze, ze goście idą koło gali skąd? Jak oni byli na shifcie +/-

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8;30 - Celownik leciał idealnie leciał na klatke piersiową, zauważcie sobie, że wali full auto a celownik leci idealnie na klatkę piersiową.
8;55 - Czeka na gościa z CT aby mógł go zabić ( wiadomo, że słychać kroki ) ale wychylił akurat jak patrzył się w drugą strone + znów full auto a celownik w tym samym miejscu.
9;44 - Nie będę tego komentował naprawdę, widać wyraźnie jak celownik leci od razu na głowe gościa, a wcześniej celował na podest.
10:25 - Wywalił min 15 naboi a dziwnym strzałem naboje leciały praktycznie w to samo miesjce ( w przeciwnika ) co FAMAS ma duży rozrzut przy nawet 5 nabojach co można sprawdzić wchodząc na serwer. ( Zmniejszony rozrzut ) 
12;12 - Celownik sie częsie cały i wali w to samo miejsce ( klatka piersiowa ).
12;39 - Wywalił ok 20 naboi co w M4a1 z tumikiem jest jeszcze większy rozrzut, a ten wali tylko w klatkę piersiową i znów zabija przeciwnika.
14:28 - Wiedział, ze przeciwnik jest po prawej stronie i wszedł wcelony w prawą stronę.
15:39 - Wczesniej miał HE w dłoni, nie rzucił na galę bo nikogo nie było, gdy wszedł za BS'a to nikgo nie widział z gali, a nagle jak sie pojawił koleś z CT to za skrzynki rzucił HE co nawet Kostar nie widział gracza z CT

Jest taka sprawa, że wszystkie jego strzały lecą w cycki, 1 lub 2 banie do 15 min, ani nie zabił kogo w nogi tylko same strzały w klatkę piersiową i dodam, że był zmniejszony rozrzut, AKCJA Z FAMASEM WSZYSTKO WYJAŚNIA!

Więc koleś jest brudny, banować go!

Edytowane przez Rambooo

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Celownik w jedno miejsce jest już jak gość gra długo to wie jak trzymać celownik i nie lata nim po niebie... 

Popatrzcie na demko jeszcze raz.. Znam kostara i wątpię żeby się palił... 

Po za tym są miejscówki które już doświadczony każdy gracz zna... 

maciek.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc według was powinienem strzelać po nogach,, albo w ogóle chodzić z celownikiem po ziemi hah. Proszę was tu są podane tak śmieszne argumenty, że mój stary "znajomy" sędzia z bainda się uśmiał.

 

+Nwm czy wiecie ale na serwerze są pokazane obrażenia i jak np skanuje komin na b albo drzwi na longu, to wiem ze ktoś tam jest ponieważ mam pokazane obrażenia  i fale full auto,żeby go zabić :D

Na dzisiaj kończę ten temat

Edytowane przez Kostar

das

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam troszkę inne godzinki a więc
07:29 czysto, widział gracza
07:50 - czysto, widział wcześniej, że tam siedzi
08:22 - czysto, zabił jego kolegę
08:35 - widział spadochron, strzelał jak każdy od razu, widać na wcześniejszych scenach jak strzela w swoich bo nie wiedział kto to
09:02 - słyszał kroki przeciwnika
09:22 - słyszał strzały więc tutaj akcja czysta
10:01 - czysty fart, wiedział, że tam są i poleciał full auto, nie ma mowy o żadnym ograniczniku rozrzutu widać to po obrażeniach, leciały od dołu do góry
10:13 - tutaj nie trzeba komentować akcja 100% czysta

Po przejrzeniu tych akcji stwierdzam, że gracz jest czysty! nie ma mowy o żadnych wh a tym bardziej o ograniczniku rozrzutu widać na awp oraz ak jak pociski lecą.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8:17 - słychać ct na gali więc poczekał aż jego kolega wejdzie pierwszy po czym dobił przeciwnika
9:17 - słyszy strzały przeciwnika z rampy więc wcelowuje sie tam
9:52-9:56 - usłyszał strzały z anarchii po czym stara się skanować
9:58-10:03 - w dalszym ciągu słyszy przeciwników z anarchii, czyste głowy na full auto
11:23 - usłyszał tupanie przeciwnika dlatego wcelowuje się w miejsce w ktore może wyjść ct
12:07-12:20 - słychać strzały z trupa, więc patrzy plecy i czeka aż wybiegną
12:23-12:32 - słyszy pocieranie noża o scianę
12:37 - słyszy tupanie przeciwnika w trupie i czeka aż wybiegnie
17:58 - słychać strzały z podestu
19:04 - znów słyszy gracza w tunelu więc wcelowuje się tam
19:13 - kroki na midzie

 

Widać że używa radaru, patrzy miejsca w których nie ma jego kolegów z drużyny więc spodziewa się z takich miejsc przeciwników. Po prostu z głową dobrze zagrał tą mapę, gracz czysty

 

Untitled-1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić Panowie, ale od kiedy się rozpisuje akcje czystą? hahhahaha XD 

My rozpisaliśmy akcje spalone, czy mieliście je jakoś ukształcić na wasze ( czyste ) .

Czyli rozpisać akcje spalone @ SoLLuffka @ Sm0keR.!   

Troszkę mi śmieszno bo nigdy się nie spotkałem z takim czymś by akcje czyste rozpisywać XD
Co wy chcieliście rozpisać? 

"Kostar idzie na długiej, rzucaj HE i nic się nie dzieje XD"


Jeżeli już stwierdziliście, ze gracz jest czysty to piszcie "Gracz nic nie posiada, więc rozpiski z mojej strony nie ma"
Albo rozpiszcie akcje spalone przez nas jeżeli twierdzicie, że jest czysty.
Wy daliście jakieś minuty co nic się nie dzieje, i rozpisaliście co jest bekowo naprawdę, bo z własnego doświadczenia wiem, że nigdy się nie rozpisuje demek czystych i akcji.
Ale jak kto woli, bez doświadczenia można rozpisać.
Nie obrażam wam Panowie, ale moim zdaniem nie ma Cię pojęcia co to jest Ranga UBT. Jeżeli rozpisujecie akcje czyste i na których się nic nie dzieje. 

To jest moje zdanie, przepraszam... ale Panowie, mój 9 letni brat nawet by powiedział, że nie da się rozpisać demka czystego, tylko same akcje spalone.
Nie pisałbym tego, jakbyście zabrali nasze akcje czyli moje i @Vapi00, i je rozpisali na czysto.Ale nie , że wy daliście minuty na których się nic nie dzieje i rozpisujecie demko.To jest brak wiedzy na temat rozpisywania.

Przepraszam, ale musiałem to napisać, bo to już jest bardzo śmieszne, że rozpisuje ktoś akcje czyste na których się nic nie działo.

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat leży tydzień a Ty nie wypowiedziałeś się jeszcze w nim @ GrZ3SiU? Po wszystkich rozpiskach w tym temacie przez członków UBT gracz został uznany za CZYSTEGO, jak i dostał UB.

617254060_Screenshot_2019-01-21AMXBans6144-Szukaj.png.84e2e497bfebd76016134e9c7de55038.png

Uznaję temat za zamknięty ponieważ wszystko zostało w nim przedstawione jak i wyjaśnione, a dłużej nie będzie leżał bezczynnie.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UBb.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie