Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane JailBreak rozkręcony


Norek

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Sobie:  Nazywam się Michał mam 27 lat.Zajmuję się pisaniem pluginów do serwerów Tibii/ Cs 1,6/Go.Co tu więcej opowiadać :) Kilka osób z forum na pewno mnie zna.
Typ Serwera: JailBreak
Ilość Slotów:20
Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/46.29.21.219:27075
Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Ponieważ aktualna sieć na której przebywam nie jest warta uwagi.Atmosfera jest straszna, tutaj nie potrafię stwierdzić jacy są ludzie chociaż jednego z administratorów znam i nie mam najlepszej opinii o nim no ale chce spróbować poznać resztę, może akurat się tutaj ustatkuje :) Również znam tutaj, @Sm0keR.!, kiedyś prowadziliśmy razem sieć, on w sumie namówił mnie na to aby tutaj napisać podanie :)
Rozkręcony [TAK/NIE]: Tak
Wiek właściciela serwera: 27
Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Tak
Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Nie
Kontakt: Pw Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

Po 1 Nie udostępniasz serwera pod konto sieci

Po 2 Mamy JB na którym z tego co wiem w tym tygodniu jak wszystko pójdzie ładnie sprawnie z pluginami bd reklama

Po 3 Jedyny + to wiek/sloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste NIE.

- Jeden JB już jest i z tego co kojarzę wystarczy go trochę rozkręcić po co nam 10 pustych serwerów, i tak w tym momencie jest ich za dużo.

- Nie udostępnia serwera dla właściciela

- 20 slotów

GT obecnie nie da się sprawdzić.

ILHk8ka.png

Oczywiście do serwera ma więcej osób dostęp - a ty nie tylko masz tam serwer ale też jesteś Moderatorem.

Edytowane przez esej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, esej napisał:

Oczywiste NIE.

- Jeden JB już jest i z tego co kojarzę wystarczy go trochę rozkręcić po co nam 10 pustych serwerów, i tak w tym momencie jest ich za dużo.

- Nie udostępnia serwera dla właściciela

- 20 slotów

GT obecnie nie da się sprawdzić.

ILHk8ka.png

Oczywiście do serwera ma więcej osób dostęp - a ty nie tylko masz tam serwer ale też jesteś Moderatorem.

Moderatorem " byłem " nie jestem mozesz sprawdzic degradacje i tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, tutaj czeno z sieci gdzie był nie dawno temu norek powiem co wiem i co zaobserwowałem: 

Małe zainteresowanie serwerem przez właściciela, mała aktywność na forum, oszukales mnie wygrałem twój konkurs, powiedziałeś że wysłałeś przelew, oszukales nie warto mu wierzyć.

Nie niszczcie sobie wizerunku przez niego

Jestem na Nie

 

Edytowane przez Megar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Skoro nie udostępniasz serwera dla sieci to po co te podanie o dołączenie? Jeżeli zmienisz, że udostępnisz serwer to będę na tak ( Ktoś tam nawet gra i sloty nawet okej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na tak

+ Gracze są

+ Ranking GT w miarę dobrze

+ Mod serwera

Dajecie na nie bo jest już JB? Mamy 2x DD2, 2x CSGO MOD, 2x Arene ;) Dodatkowy JB nie zaboli zwłaszcza, że są gracze.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Zniszczycie sobie tylko reputację przyjmując oszusta. Nie powiadomił o odejściu i poszedł sobie dalej. Zapewne tu też by chwilę pobył, administracja by mu nie przypasowała i szukałby czegoś innego. Jak masz zamiar tak latać po sieciach to załóż swoją najlepiej. Będzie po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Norek napisał:

Moderatorem " byłem " nie jestem mozesz sprawdzic degradacje i tak dalej :)

Byłeś, ponieważ dostałeś degrada za przejście lub próbę przejścia  do innej sieci bez powiadamiania administracji.  Gdyby tego nie odkryli, to pewnie nadal miałbyś u nich moderatora.

Z tego co tam o tobie mi pisano jesteś leniwy i nie wywiązujesz się z obowiązków oraz dużo obiecujesz, po czym nic nie robisz. 

Gt ok i gracze są, ale co z tego, skoro nie można ci ufać? Zresztą nawet nie udostępniasz serwera u nas.

Ja przeciw naturalnie!

 

Screenshot_20190116-152847.png

20190116_153501.png

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie