Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Dzień Dobry/Dobry Wieczór


Kacor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry/Dobry Wieczór Panie i Panowie, 

Jestem Krzysiek mam 14 lat, dla niektórych jest to Wiek (chodzi o ludzi w moim wieku), gdzie powoli szczebel po szczeblu jesteśmy dorośli, a dla niektórych (chodzi o osoby starsze) jest to Wiek tzw "Gówniarzy". Ja jestem osobą która lubi szukać dobrego towarzystwa, zgranych osób itd. 

Moja Historia:

Urodziłem 18.04.2004 roku, historia mojego imienia może być dziwna dla niektórzych, bo urodziłem się w aucie, stąd imię Krzysztof. Wcześniej miałem się nazywać Karol, mijały dni, tygodnie, lata i w końcu nadszedł pierwszy dzień szkoły, gdzie już miałem swoją pierwszą Symulacje z Bolacym Brzuchem (tak tylko dodam że nie chodziłem do przedszkola). Zapomniałem dodać, że całe dzieciństwo spędziłem tylko i wyłącznie z kuzynką, bo mieszkam na wsi, a Myślenice są tylko taki przybliżeniem, bo nie chce podawać konkretów. Więc mieszkam na Wsi, takiej wsi że do Krakowa mam w sumie 1h jazdy, ale to nie ważne, czyli można stwierdzić że mieszkam na "zadupiu", gdzie nie ma zasięgu, WiFi jest słabe i takie tam. Wracając do szkoły (odpuscimy sobie od 0 do 7 klasy), więc zakochałem się tak po prostu, jak każdy... Wszystko się fajnie układało do czasu, aż do pewnej soboty gdzie grałem mecz w piłkę nożną, a po meczu miałem się z nią spotkać. Na meczu zostałem tak mocno kopniety w kolano że nie mogłem chodzić i w ogóle, ona nic nie wiedziała, mijały dni ja się do niej nie odzywałem, bo to było tak poważne, że ja byłem przewożony z sali do sali, albo odwiedziny. .. Tak przez 3 dni w końcu się do niej odezwałem i napisała mi że zrywa ze mną, a gdy jej wszystko napisałem powiedziała że kłamie i mnie zablokowała, to było najgorsze, to bolało bardziej niż to kolano. Przez resztę 7 klasy nic się nie działo, a teraz w 8 klasie, odbudowuje relacje z tą dziewczyną

Historia Gier i inne:

Jako mały chłopiec lubialem grać w symulatory, gdzie dopiero pierwszą grę zagrałem jak miałem 8 lat czyli 2012 

Był to euro truck simulator, grałem sobie w tą gierkę tak przez 3 lata, gdy w moje życie wszedł cs 1.6, czyli jak miałem 11 lat, tak się zakochałem w tej gierce, że nie mogłem przestać grać. Grałem nawet w drużynie ale to było rok temu, przywitalem tam w kwietniu aż  października 2018 roku, gdzie nic nie osiągnęliśmy oprócz jakiś mały turnieju między forami. Jak odszedlem z teamu to i od cs, ale nie na długo. Kupilem nowego PC, to i zacząłem grać w CSGO, gdzie idzie mi o wiele wiele lepiej, chodź teraz nie gram bo nie mam zasilacz, gdyż jets na gwarancji :/

.  Przejdę do historii mojego nicku, wziął się on z tego, że jestem trochę pulchny na twarzy i stąd się to wzięło, chociaz ja zapoczatkowalem. 

W sumie to tyle, Dziękuję  i Pozdrawiam 

PS. Rejestrowalem się na lenia (Czyli przez steam), więc mam taki dziwny nick, jakbym mógł prosić administrację żeby ustawiła mi nick Ponczek, byłbym szczęśliwy, dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie