Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Gdzie tu sprawiedliwość?!


HyperQ_opor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się zapytać gdzie tu jest sprawiedliwość na serwerze DD2?! Problem w tym, że gdy mnie nerwy poniosą i napiszę jakiś sporadyczny wulgaryzm, to automatycznie od razu lecę z banem, a gdy ktoś inny piszę do mnie  lub kogoś innego to nic ;/ Ja osobiście uważam, że każdemu może się zdarzyć, i to normalne, że ktoś się z kimś wyzwie, albo coś w tym stylu. Ale skoro ma być sprawiedliwie, to czemu np. taki pan nie dostanie bana, gdy admin jest na serwie, bądź dostaje info/ss'a o danym zdarzeniu?! Przykładowy SS: http://scr.hu/2i5y/maif7

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam co się wypowiadać bo nie jestem adminem . Po 2 możesz złożyć skargę, myślę że ten temat nie pasuje do Spraw serwera.

 

 

/dostajesz słowne upomnienie aby więcej takich tematów nie pisać w złych działach, i przenoszę temat do skarg. Kirs.

4e0faa16fe.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam co się wypowiadać bo nie jestem adminem . Po 2 możesz złożyć skargę, myślę że ten temat nie pasuje do Spraw serwera.

 

 

/dostajesz słowne upomnienie aby więcej takich tematów nie pisać w złych działach, i przenoszę temat do skarg. Kirs.

moze zlozyl ogolowa skarge na adminow ,po prostu nie bedzie takich adminow jak kiedys byli na Csowicze.pl , za duzo sobie pozwalaja nie ktorzy i jestem za upomnieniem ostatecznym adminom na dd2 w nastepnym razem jak nie bedzie poprawy pozabierac admina tym  , ktorzy sie nie poprawiaja , ja osobiscie takiego admina bym zbanowal a co lepsze zabaral mu admina , bo admin musi okazywac szacunek i kulture , bo od tego jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale skarga to wciąż skarga prawda ? :)

dlatego mowie , upomniec nie ogarnietych adminow , ktorzy klna i dac slowne upomnienie a jak nei zadziala utrata posady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Sobie Wypraszam Takie coś .! Ja Uprzedzam   Nieraz na servie na głownym jezeli zobacze  u kogos bluzgi x2 to banuje na 30min i Mnie to nie Interesuje ,ze Kogos Poniesie  Na Ts3 Mozna sobie przeklinac nie na serwie wszczegolności Kiedy ja jestem bo jestem Cięty na to !  3/4 Graczy Wie O tym ;) a ssy zrobiłes kogos kto bluzni Mogłes zrobic ssy kto wtedy grał jako Admin :) Mnie Akurat Niebyło . Pozatym ten post chyba Nie w tym Dziale tak troszke ;) Zobacz Demo kto był jako Admin  i Złoz Skarge z Mojej Strony Wszytko Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Sobie Wypraszam Takie coś .! Ja Uprzedzam   Nieraz na servie na głownym jezeli zobacze  u kogos bluzgi x2 to banuje na 30min i Mnie to nie Interesuje ,ze Kogos Poniesie  Na Ts3 Mozna sobie przeklinac nie na serwie wszczegolności Kiedy ja jestem bo jestem Cięty na to !  3/4 Graczy Wie O tym ;) a ssy zrobiłes kogos kto bluzni Mogłes zrobic ssy kto wtedy grał jako Admin :) Mnie Akurat Niebyło . Pozatym ten post chyba Nie w tym Dziale tak troszke ;) Zobacz Demo kto był jako Admin  i Złoz Skarge z Mojej Strony Wszytko Pozdro :)

 

 

ja mowie ogolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie