Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Atak na koncercie WOŚP


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj na koncercie WOŚP, przed godziną 20, na scenę wtargnął 27 letni Stefan W. I zaatakował nożem prezydenta miasta Gdańsk. Pan Paweł Adamowicz po tym uklęknął na scenie, a sam zamachowiec nie uciekał, lecz pozostał na scenie i przejął mikrofon, po czym wypowiedział takie oto zdanie: "Halo! Halo! Nazywam się Stefan W(...), siedziałem niewinny w więzieniu, siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie torturowała, dlatego właśnie zginął Adamowicz".

Napastnik został zatrzymany i przewieziony do aresztu. Prezydent miasta jest po operacji w stanie ciężkim, w szpitalu z raną serca, przepony oraz brzucha. O jego życiu według lekarzy zadecydują najbliższe godziny. 

Ludzie teraz zadają sobie pytanie gdzie była wtedy ochrona i jak to możliwe, że ktoś swobodnie chodził sobie z nożem jak po parku?

Polała się też fala hejtu na prezydenta i polityków.  Jakie to smutne, że Polacy każdy temat muszą zmieszać z polityką i się kłócić... posypały się nawet komentarze w stylu "sięgnęła go sprawiedliwość ". Ja tu nie widzę sprawiedliwości, tylko próbę mordu na oczach tysięcy dzieci i to w takim cudownym dniu. U nas to się nazywa terroryzm, a nie sprawiedliwość. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Yoohoo zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie