Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z przyszłym zawodnikiem Wisły Płock - Poznajcie Radka !


Rekomendowane odpowiedzi

Po bardzo długim czasie rozłąki z wywiadami postanowiłem wrócić do starych zwyczajów. Dziś prezentuje wywiad z jednym z młodszych użytkowników naszego forum i jednocześnie adminem jednego z serwerów CS GO. Przyszły gracz Wisły Płock, który łączy pasje z obowiązkami i jeszcze znajduje przy tym czas dla kobiety ! Poznajcie @ RadziuKNK !

 

KamiLeK

Cześć ! Z tej strony redaktor Kamil z Csowicze. Na samym początku chciałbym gorąco podziękować, że zgodziłeś się poświęcić trochę wolnego czasu w niedzielne popołudnie. Chciałbym abyś przedstawił się naszym użytkownikom, powiedział jak masz na imię, ile lat i skąd jesteś. 

RadziuKNK

Hejka! No nie ma problemu przyjemność po mojej stronie. A więc tak Nazywam się Radek, w marcu kończę 16 lat a pochodzę z Zawidza Kościelnego, to taka mała miejscowość nie daleko Płocka :d

KamiLeK

Nie miałem okazji być jeszcze w Płocku. Opowiesz nam krótki o tym mieście ? Jest w nim coś godnego zobaczenia ? 
 

RadziuKNK

Polecam wpaść. Płock to spore miasto posiadające ponad 120 tyś. mieszkańców. Znajdują się tam 3 duże galerie w tym 1 z najlepszych kin "Helios" Znajduje się tam również klub sportowy "Wisła Płock" do którego się niebawem przenoszę by grać w ich barwach. Jest tam dużo szkół, ogromnych parków oraz super zoo. Gorąco zapraszam!
 

KamiLeK

Na Wiśle na pewno pojadę w przyszłości ! Rozumiem, że grasz w piłkę. Ile już trwa Twoja przygoda z piłką ? 
 

RadziuKNK

Moja przygoda z piłką nożną trwa już ponad 10 lat. Pierwszy raz piłkę kopnąłem w wieku 5 lat gdy tata namówił mnie do gry. Z racji tego że sam był sportowcem. To dzięki niemu zawdzięczam ten zapał do gry oraz zdolności piłkarskie.
 

KamiLeK

Miałem identyczną sytuację więc wiem o co chodzi. Twój tata chodzi na Twoje mecze ? 

 

RadziuKNK

Obecnie nie chodzi ponieważ pracuje za granicą dokładnie w Belgii , ale gdy tylko przyjedzie to razem z mamą jeżeli jest okazja to oglądają moje treningi oraz mecze.
 

KamiLeK

Dużo pozytywnej energii daje Ci obecność rodziców na trybunach ? 

 

RadziuKNK

Owszem. Daje mi to większą pewność siebie oraz ogromną motywację by nie zawieść siebie, drużyny oraz moich rodziców. 

 

KamiLeK

Dobrze, zostawmy temat piłki nożnej. Masz jeszcze jakieś inne zainteresowania oprócz piłki ? 

 

RadziuKNK

Tak! Między innymi jest to e-sport oraz inne sporty jak piłka ręczna, siatkówka bądź też uczęszczam na siłownie.
 

KamiLeK

Ogólnie rzecz biorąc wszystko co podchodzi pod sport należy do Twoich zainteresowań. Rozumiem, że jeszcze się uczysz, do jakiej szkoły uczęszczasz ? 

 

RadziuKNK

Obecnie kończę gimnazjum im. Stanisława Reymonta w Zawidzu Kościelnym, lecz niestety jest to mój ostatni rok w tym gimnazjum ponieważ po tym roku idę do jednego z liceum w Płocku

 

KamiLeK

Masz już upatrzony kierunek w jakim chcesz się edukować ? 

 

RadziuKNK

Nie myślałem jeszcze o tym jaki by kierunek wybrać ponieważ w obecnej chwili mocno ingeruję w sport ale jeśli miał bym w tej chwili wybierać to było by to coś w kierunku wychowania fizycznego.

 

KamiLeK

Również przez długi czas o tym myślałem ale ostatecznie plany nie wyszły. Masz swoją sympatię ? Czy może wciąż szukasz tej jedynej ? 

 

RadziuKNK

Tak, owszem mam już swoją sympatię która jest już tą jedyną. Znam ją praktycznie od dziecka a ma na imię Natalia <3

 

KamiLeK

Gdybyś miał powiedzieć co według Ciebie powinna w sobie mieć idealna kobieta co by to było ? 

 

RadziuKNK

No według mnie to przede wszystkim dużo humoru, cierpliwości do mnie xD powinna być mądra, szczera, miła, wyrozumiała, pomocna oraz piękna. 

 

KamiLeK

Jak u Ciebie wygląda rozporządzenie czasu między sportem, kobietą i sprawowaniem opieki nad serwerem na którym jesteś adminem ? Na co poświęcasz najwięcej czasu ? 

 

RadziuKNK

Dziennie spędzam na granie około 2/3h czasami nawet dłużej, zależy czy mam coś do roboty czy nie. Z dziewczyną widuję się codziennie w szkole i po niej. Spędzamy ze sobą niemal cały wolny czas. A jeśli chodzi o sport to nie licząc treningów które mam 4 dni w tygodniu to co piątek spotykam się z przyjaciółmi na hali sportowej i urządzamy sobie małe zawody, a w wakacje to codziennie po kilka godzin spędzam na świeżym powietrzu. 

 

KamiLeK

Przejdźmy zatem do pytań odnośnie naszej sieci. Na początku powiedz nam czy byłeś na sieci przed reaktywacja i ile już ogólnie czasu jesteś na forum. 

 

RadziuKNK

Przed reaktywacją forum grałem sobie tylko na serwerach nie miałem nawet konta na forum. Na forum jestem już 13 dni konto założyłem 31 grudnia godzinę przed nowym rokiem była to jeśli dobrze pamiętam 23:10 

KamiLeK

Co Cię przyciągnęło na csowicze ? 

 

RadziuKNK

No przede wszystkim forum csowicze ma niesamowity wygląd forum oraz niesamowicie miłą społeczność. Dobrych oraz pomocnych administratorów i fajne serwery na których spędam trochę czasu. 

 

KamiLeK

Co sądzisz o właścicielach sieci ? Wywiązują się ze swoich obowiązków czy czegoś im brakuje ? 

 

RadziuKNK

Co sądzę o właścicielach forum? No są pracowici dbają o każdy szczegół, według mnie wywiązują się ze swoich obowiązków. A o tym czy czegoś im brakuje. No jak dla mnie to niczego, są odpowiedzialni oraz pomocni :d

 

KamiLeK

Jest rzecz, którą zmienił byś na forum ? 

 

RadziuKNK

Obecnie nie znalazłem takiej.

 

KamiLeK

Potrafisz wskazać użytkownika z którym do tej pory masz najlepszy kontakt na forum ? 

 

RadziuKNK

No jest ich kilku. Są to między innymi @ eXe.,  @ Lexy Panterra oraz Ty.

 

KamiLeK

Miło mi ;)  Jaki serwer jeszcze chciałbyś zobaczyć na naszej sieci ?

 

RadziuKNK

Są trzy takie serwery na które najbardziej czekam. Są to serwery do CSGO czyli Cod Mod, JailBreak oraz Death Run

 

KamiLeK

Myślałeś nad stworzeniem własnego serwera czy zadowala się posada admina ? 

 

RadziuKNK

Owszem myślałem o założeniu swojego własnego serwera i był by to jeden z trzech wymienionych wyżej.

 

KamiLeK

W takim razie co poszło nie tak, że nie zabrałeś się za to ? 

 

RadziuKNK

Nie mam czasu oraz umiejętności. Wszystko co kiedyś się uczyłem na temat tworzenia serwerów zapomniałem ale w te ferie planuję zacząć :d

KamiLeK

No to powodzenia w takim razie ! Powiedz mi co sądzisz o redakcji csowicze ? 

 

RadziuKNK

Dzięki! Redakcja forum jest niesamowicie pracowita, zdolna oraz doświadczona

 

KamiLeK

Teraz przejdziemy do porcji szybkich pytań. Gotowy ? 

 

RadziuKNK

Tak

 

KamiLeK

CS 1.6 czy CS GO ?

 

RadziuKNK

CS GO

 

KamiLeK

Skoki narciarskie czy boks ? 

 

RadziuKNK

Boks

 

KamiLeK

@ Lexy Panterra czy @ Sysia ;* ? :D

 

RadziuKNK

Trudne pytanie ale odpowiedź jest tylko jedna. Obie! 
 

KamiLeK

Załóżmy, że zaliczam ! Cola czy Pepsi ? 

 

RadziuKNK

Nie pije ani tego ani tego ale jak już to Cola

 

KamiLeK

Brat czy siostra ? 

 

RadziuKNK

Mam młodszego Brata ale wolał bym siostrę.

 

KamiLeK

Zbliżamy się do końca naszego wywiadu. Specjalnie zostawiłem jedno pytanie na koniec ! Co sądzisz o nowym moderatorze naszego forum - @ eXe. ? 

 

RadziuKNK

No jest mega spamerem xD Ale poza tym jest przyjazny, pracowity, no-life, zabawny. No taki filar społeczności można powiedzieć xD

 

KamiLeK

Z kim chciałbyś zobaczyć kolejny wywiad ? 

 

RadziuKNK

No myślę że naszła kolej na panie. Np. @ Lexy Panterra bądź też @ Sysia ;* :d

 

KamiLeK

Biorę to zadanie na siebie ! Chcesz kogoś pozdrowić ? 

 

RadziuKNK


Oczywiście! Pozdrawiam całą społeczność forum! <3
 

KamiLeK

Jeszcze raz dziękuję za poświęcony mi czas ! Trzymaj się !
 

RadziuKNK

Dzięki ! Nawzajem !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Boli mnieeeeeeeee

- Cooo?

- Spacja przed ? i !

 

O Radziu jest z Płocka :D 120km byłem tam specjalnie w kinie Helios :D

Cola zamiast Pepsi :wnerwiony:

Ogólnie wywiad w miarę łagodnie się czyta, nie jest za krótki, ani za długi, taki w sam raz na chwilę.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że najchętniej czyta mi się Twoje prace :) Widać, że masz do tego rękę.

Wywiad bardzo miło się czytało.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spacja przed pytajnikiem pojawiła się z powodu iż GG jak i pisanie na telefonie jest bardziej nieogarnięte niż polityka w Polsce i zapomniałem tego zmienić a pamietałem wcześniej xD Na przyszłość zmienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wywiad wyszedł fajnie, odpowiednia długość. Bardzo przejrzysty, plusik.

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota!  Oby tak dalej!  Wywiad ciekawy i interesujący!  Z zaciekawieniem czytałem! :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam cały, bardzo ciekawy wywiad. Czekam na więcej, bo ciekawi mnie czy twoje wywiady będą w podobnych pytaniach czy będzie rozbieżność. <3

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie