Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycje


LOVOnovy

Rekomendowane odpowiedzi

1.Edytacja mijsji:

Misje jak misje ale gdzie na mapach typu de_ misja o celu uratuj 50 zakładników + za 2 misje nie dostaje się nagrody a za misje zabij 25 przeciwników żeby oni cię nie obili powinno się dostać skin do deagla podobno.Zrobiłem tą misje i nic nie mam deagla.

2:Skiny Broni:

Noże chodzi mi tu szczegulnie o noże żeby one nie były standardowe tylko jakiś Doppler/Marble Fade jakieś takie fajne dla oka.AWP od niektórych aż się rzygać chcę te wielkie awpy czy deagle ale propozycje skinów wrzuce w temacie o skinach

3:Błąd Svipa:

Jeżeli na serwerze podczas rozgrzewki są 2 osoby i dobiega koniec a jest już 3 runda podczas rozgrzewki to w 1 rundzie mamy już menu vipa trzeba to jakoś z edytować.

4:Zwiększenie dropu:

Nie oszukujmy się drop jest naprawde bardzo słaby od wczoraj otworzyłem 20 skrzynek które były puste dopiero dzis 21 coś miała.

5.Mapy:

Może by tak dodanie paru map dla urozmaicenia gry typu css_inferno/nuke/mirage/overpass/cache/office?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 1 się zgodzę, niektóre misję są wręcz niemożliwe do wykonania (Typu uratuj hosty).

4. Drop jest w porządku, przecież to losowe proporcje.

5. W sumie większa ilość map do rozgrywki była by fajną opcją.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co to zmienia że to DD2 a są podane propozycje map? Niektórzy po prostu wychodzą z propozycją by dodać ich jeszcze kilka by umilić rozrywkę lmao. 

Z twojej notatki wynika że misje z hostami da się wykonać na dd2. A większa liczba osób robi te misje dla kluczy, skrzyń etc.

 

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych map błagam, ja proponuje osobiście, aby została standardowa mapa dd2, nie ta z csa.

Statystycznie widzę, że gdy zwykły dd2 się zmienia na tego dd2 z modu go, to graczy ubywa.

 

Najlepiej jakby nie było innych map tylko standardowe dd2

 

 

Co do admina to ja mam problem tylko, że co wyjdę z serwera to muszę wpisywać od nowa hasło w konsoli, ale możliwe, że to przez confing

 

Co do skinów to usunąłbym te skiny typu awp tiger coś tam i dodał zwykłe skiny z csa :) NP assimova apke czy coś, a nawet te nowsze...

Auto lama miała być usunięta z tego co wiem

 

 

 

i dodałbym plugin, który po odliczeniu już przez serwer (ten....one..) przy zmianie mapy pozwala dokończyć runde... 

b_350_20_2C3351_090E23_FFFFFF_FFFFFF.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie