Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Similar Content

• By FooL Hack
      Imię: Dawid
      Data urodzenia: 25.07.2002r. ( wiem, że nie mam 18 lat, ale wiek, to tylko liczba. Bardziej chodzi o zachowanie. )
      Nick na forum: FooL Hack
      Nick w grze: FooL Hack
      Znajomość AMXMOD/SOURCEMOD według poniższej skali(1-7): 7 ( uczę się na bieżąco )
      Doświadczenie na tej posadzie: Spotykałem się wielokrotnie z takimi rangami. Zawsze nazywała się multi-admin, tylko dostawali je osoby, które posiadały przynajmniej 3 rangi adminów cs 1.6 lub go. Wiele razy sprawowałem rangę admin na serwerach cs 1.6, więc wiem jak obsługiwać się amxmodmenu, znam podstawowe komendy, które przydają się w późniejsze życie na serwerach. Nie jeden raz z kolegami tworzyłem serwery i je utrzymywaliśmy, więc wiem co nie co też o pluginach, choć się dalej uczę je konfigurować. Co do serwerów cs go, nigdy nie miałem styczności z tworzeniem serwerów oraz nie miałem styczności z rangą admin cs go, ale szybko się uczę.
      Link do BANID: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:474374111
      Dlaczego Ty powinieneś zostać M@ (min. 4 pełne zdania): Zaczniemy od podsumowania doświadczenia, jak wyżej napisałem, myślę że nadaję się na tą funkcję, nigdy nie miałem problemów z takimi rangami. Jestem osobą odpowiedzialną, więc można mi zaufać zawsze. Pomagać lubię bardzo, lecz nie zawsze każdemu pomogę, ponieważ zależy od sytuacji, w której dana osoba się znajduję. Nie wchodzę z kłótnie, ponieważ nie ma to sensu, lepiej pokazać, że jesteś mądrzejszy od drugiej osoby i dać przykład, żeby to ona się zmieniła. Wiem, że nie mam tyle postów, ile mam mieć, ale myślę, że ponad 120 wystarczy, żeby większość osób mogła zobaczyć, czy jestem aktywny. Również czas, może nie jestem 6 miesięcy na forum, ale jestem dosyć aktywny, żeby móc powiedzieć coś o mojej aktywności na forum. Aktualnie pełnie funkcję admina JB i dobrze się na niej sprawuję. Na cs poświęcam mój wieczorny czas kiedy już żegnam się z dziewczyną, więc raz będę wchodził tutaj, a raz tutaj, lecz najpierw biorę się za serwer, gdzie są zgłoszenia. Mała szansa na dostanie może i jest, ale warto chociaż spróbować.
      Czas jaki możesz poświęcić na sieć: Na forum jestem codziennie i siedzę na nim 3-4h dziennie, czasami nawet więcej.
    • By lamborghini
      Nick: lamborghini 
      Doświadczenie (w byciu adminem): 10/10
      Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10/10
      Staż w CS-sie: 2 lata
      Steam / NonSteam: steam
      Dlaczego Ty: myślę że przydal by się nowy oraz doswiadczony admin na dd2 ,myślę że warto mi dac szanse 
      Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 5-10 godzin
      Kontakt: igorsiwik.polska@gmail.com 
      Link do GameTracker'a:
      Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: tak

• By lamborghini
      Gra: Counter Strike 1.6
      Typ Serwera: Mixowy 5v5
      Link GameTracker: Nie ma w tej chwili , będzie wkrótce 
      Hosting: 1shot1kill.pl
      Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Ponieważ szukam dobrego forum a takim forum jest cssowicze.pl 
      Wiek właściciela serwera: 15 , 20
      Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Nie
      Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Nie
      Kontakt: gmail igorsiwik.polska@gmail.com 
    • By INHUMAN REACT
      Nick:INHUMAN REACTOR QAPITAN KOX
      Doświadczenie (w byciu adminem): Milałem już 2 razy 1 JB 1 DD2
      Znajomość AMXX (W skali 1-10):8
      Staż w CS-sie:5 rok dochodzi
      Steam / NonSteam: NonSteam
      Dlaczego Ty: Uważam że mogę trochę pomóc adminom
      Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4-6 godzin
      Kontakt: (poczta) kubakosmieja@wp.pl
      Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]:jak bendę miał kasęNick:
      Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/INHUMAN%20REACTOR%20KAPITAN%20KOX/54.38.63.53:27015/
    • By lamborghini
      Dziennie siedzi na tsie ponad 15 osob,  jest bot muzyczny, świetni administratorzy  itd.                    Sloty: 50
      Link GameTracker: Będzie 
      Hosting: net-speak.pl
      Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Ponieważ szukam dobrego forum i myślę że przyda wam się rozkrecony ts3 
      Wiek właściciela serwera: 15 , 20
      Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Tak
      Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Tak
      Kontakt: gmail- igorsiwik.polska@gmail.com
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.