Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Moderator] JOO


JOO

Rekomendowane odpowiedzi

Imię

Daniel


Data urodzenia

03.06.1999


Nick na forum

@ JOO


Co Cię skłoniło do napisania podania

Podanie składam, ponieważ widzę, że rekrutacja jest otwarta, więc pomyślałem sobie, że czemu by nie spróbować. Początkowo nie chciałem tego robić, ale jeżeli jest ON to znaczy, że przyda się jakaś para rąk do pomocy :) 


Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?

Niestety muszę pracować ;p 


Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?

Oczywiście, że posiadam.


Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności)

Tak, jest jedno takie forum. Powodem bana było czitowanie na jednym z serwerów. 

 


Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana)

Na forum jestem codziennie i wydaje mi się, że spędzam na nim dość dużo czasu, więc jestem w stanie "przypilnować porządku". Pracuje tylko jednej zmianie, także po południami zazwyczaj jestem w domu przed komputerem, owszem zdarzają się takie dni, kiedy nie będę wstawię wbić na forum, ale to przeważnie weekendy wieczorami^^ Na forum jestem od samego początku, większość użytkowników mnie zna a na pewno kojarzy, swojego czasu byłem już tu moderatorem a nawet udało mi się awansować dość wysoko, więc wiem co i jak działa. Jestem osobą, która nie lubi faworyzować poszczególnych osób, także w wielu przypadkach jestem bezstronny. Staram się jak najwięcej udzielać na forum, ale też nie lubię wypowiadać się tam gdzie jest to niepotrzebne, ponieważ według mnie jest to tylko zwykłe nabijanie sobie postów itp...


Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź)

Według mnie prezydentem powinien być człowiek, który potrafi podejmować decyzję pod wpływem presji, ale przede wszystkim taka osoba musi być uczciwa względem społeczeństwa. Głowa państwa nie powinna udawać kogoś kim nie jest, być sobą. Nie powinien obiecywać, rzeczy, których nie jest w stanie zrobić.

 

- 200 sensownych postów, +
- min. 2 miesięczny staż na forum, +
- wiek min.18 lat, (wyjątki w skrajnych przypadkach) +
- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym, +/-
- brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, +
- dobra opinia wśród administracji, Myślę, żę +, jednakże nie wiem ;) 
- znajomość regulamin forum na poziomie 'bardzo dobrym', +
- znajomość Regulaminu moderatora +
- Nazwa tematu: [Moderator] NICK +

 

Poprawione 

///Powód bana podany ^^

Edytowane przez JOO

I'm Krypton.

imageproxy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, JOO napisał:

Co Cię skłoniło do napisania podania

Podanie składam, ponieważ widzę, że rekrutacja jest otwarta, więc pomyślałem sobie, że czemu by nie spróbować. Początkowo nie chciałem tego robić, ale jeżeli jest ON to znaczy, że przyda się jakaś para rąk do pomocy :) 

Powód nie jest zbyt rozwinięty, czyli twoim jedynym powodem jest to że rekrutacja jest otwarta nie daje on nam zbyt dużo do myślenia.

 

1 godzinę temu, JOO napisał:

Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności)

Tak, jest jedno takie forum.

Zabrakło tutaj wyjaśnień czemu otrzymałeś tego bana.

Co do reszty, jak na tak długi staż twoja ilość postów nie powala, owszem spełnia wymagania jednak myślałem że ta liczba będzie o wiele wiele większa.
Na forum spędzasz dużo czasu bo jednak jestem w stanie to u ciebie zauważyć więc masz tutaj + za to.

Jestem na małe "TAK"
 

 

5dc6f9b08569d475115a53d2350b75c62966e471_hq.gifc3a102c7820664e4c4c32dc38cf0f419.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że można dać Ci szansę:

+wiek

+aktywność

+chęci

+doświadczenie 

+posty 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to podanie nie jest złe.

+ wiek,

+ doświadczenie,

+ posty. 

Powodzenia życzę :)

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie