Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [MODERATOR] SSG


Tekashi

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper
 

Data urodzenia: 02.03.2000r
 

Nick na forum: @SmokeStoryGroup
 

Co Cię skłoniło do napisania podania: Otwarcie rekrutacji
 

Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Pracuje
 

Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?: Nie, nie posiadam !
 

Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Jednego bana dostałem za reklamę innych swojego serwera do metina 2 lata temu.
 

Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Ujmę to tak, rekrutacja na moderatora została otwarta, znam swoje prawa, jeżeli chodzi o regulaminy pamiętam je od 2014 roku gdy moja przygoda z siecią się zaczęła, jestem osobą pomocną, miłą, zaangażowaną, administracja bardzo dobrze mnie zna, potrafię pracować w grupie, od ostatnich dni gdzie sieć była robiona miałem swój projekt kolejny z serwerem do metina gdzie nabrałem więcej profesjonalizmu, jeżeli chodzi o jakiekolwiek podejście za równo ze strony "Właściciela" jak i "Człowieka" mam w głowię poukładane, czy jestem osobą odpowiedzialną na owe stanowisko, myślę, że tak. Dlatego chciałbym spróbować swoich sił i wkroczyć na teren zielonych :) 
 

Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź): Przede wszystkim powinien zająć się ubogimi rodzinami, niektórym na prawdę brakuje na kromkę chleba czy butelkę wody, dzisiaj w radiu jadąc do pracy słyszałem jak ludzie z mojego miasta chcą wprowadzić petycję o usunięcie "Starych Aut" z ulic, ponieważ zanieczyszczają powietrze spalinami, ale dlaczego nie pomyślą o tym, że niektórych nie stać na auta hybrydowe, gościu myśli, że pracuje w rządzie zarabia nie wiadomo jakie pieniądze i jeździ autem w leasing będzie miał jakiekolwiek szansę przed taką publicznością aby wprowadzić takową petycję. Jakim człowiekiem powinien być? Nie będę wymieniał kilkanaście zalet osobowości czy charakteru, po prostu powiem, że powinien być sobą i jak na prezydenta przystało powinien mieć w głowię poukładane. Ja wiem, że niektórym ludziom naprawdę nie da się pomóc, czy też dużo ludzi tej pomocy potrzebuje ale oni mają to w du**e, ale zadając sobie pytanie co jeden człowiek mający takie prawa ma zrobić pomimo różnych klinik czy też pomocy społecznych. Na pewno jest szansa aby zmienić wszystko na lepsze, ale na to też potrzeba bardzo dużo czasu. 

 

Wymagania:

- 200 sensownych postów, (+)
- min. 2 miesięczny staż na forum, (+)
- wiek min.18 lat, (wyjątki w skrajnych przypadkach) (+)
- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym, (+)
- brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, (+)
- dobra opinia wśród administracji, (+)
- znajomość regulamin forum na poziomie 'bardzo dobrym', (+)
- znajomość Regulaminu moderatora (+)
- Nazwa tematu: [Moderator] NICK (+)
 
Brak jakiekolwiek wymagania dyskwalifikuje Cię z tej posady ! 

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za zamknięciem tego tematu, ponieważ lecisz na rangi. Skaczesz po sieciach z innymi nickami, a jak nikt nie da rangi, to sobie idziesz w siną dal.

Do tego kłamiesz, bo wiem że ściemniasz z datą urodzenia. Rok temu pisałeś, że  w 1997 się urodziłeś, jak tu ci ufać? Weź się za coś pożytecznego, zamiast sięgać po kolorki gdzie tylko się da. Ledwo wróciłeś ns forum i już podanie, parsknąłem śmiechem. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie