Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Moderator] eXe.


lootz

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Rafał
Data urodzenia: 15.05.1997
Nick na forum: eXe.
Co Cię skłoniło do napisania podania: Otwarta rekrutacja co świadczy o tym, że potrzebna jest dodatkowa para rąk do pomocy oraz sam fakt, że posiadam doświadczenie w tych sprawach i mogę się przydać.
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Aktualnie pracuję
Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?:

Tak, posiadam
Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności):

Tak, bana otrzymałem poprzez przejście na csowicze oraz kiedyś poważniejszy konflikt z użytkownikiem forum.
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana):

Powinienem zostać moderatorem, ponieważ tak jak wcześniej już wspomniałem posiadam doświadczenie na tym stanowisku.
Nie mam problemu z posługiwaniem się narzędziami moderacyjnymi IPS'u. 
Z racji, iż posiadam sporo wolnego czasu jestem dostępny o różnych porach dnia i nocy, co można z łatwością zauważyć.
Posiadam już rangę grafika, ale nie wymaga poświęcenia aż tyle czasu, więc również mogę ten wolny czas poświęcić na inne zadania.
Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź):


Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wątpię, że znalazłby się taki prezydent ze względu na to, że zawsze są obiecanki czego to nie zrobią, a przyjdzie co do czego to ciężko mu coś powiedzieć w tym kierunku.
Jednak... Prezydent powinien wykazać się lojalnością, szczerością jak i uczciwością. 
Powinien również zadbać o politykę zagraniczną, ekonomię, czy też o opiekę społeczną, by społeczeństwo czuło się pewnie jak i bezpiecznie.
 

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK
+Staż na Forum
+Lubiany na forum
+Wszystkie wymagania spełnione
+Wiek

No myślę że się nadasz byku ;)

    Hejooo :dylu:

         

 

           

                      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ponieważ jesteś sumienny i pracowity, obowiązki grafika wykonujesz w 100% za każdym razem jak jest jakieś zlecenie od razu zabierasz się do roboty.

Jako opiekun też dużo pomagasz i doskonale wiem że nadajesz się na to stanowisko, twoja aktywność na forum mówi sama za siebie.

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż można dać Tak, chociaż uważam że przy aktualnym stanie forum moderatorzy prawie nie są potrzebni...

* Aktywny

* Wiek

* Ciężko powiedzieć jaki jesteś pomocny, skoro owej pomocnej dłoni nie zauważyłem. 

* Doświadczenie też wyjdzie w praniu :)

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem wzrokiem na twoje podanie, mam na dzieję, że się nie obrazisz, ale powodem jest to, że uważam, iż nadajesz się na tę posadę ;).

Jesteś adekwatnym kandydatem na to stanowisko, dojrzały, pomocny i aktywny! Mam nadzieję, że Ci się uda ^^

Knight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja się wypowiem ;> Jako grafik spisujesz się fenomenalnie, nie ma zastrzeżeń do Twojej pracy na tej posadzie, więc myślę że jeżeli dołożony będzie jeszcze moderator to nie zaniedbasz tej rangi. Inne argumenty to:

+wiek

+doświadczenie

+akrywność

+/- mogłeś ładniej napisać to podanko :D

 

Ode mnie masz zielone światło.

 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schludnie napisane podanie i to Mi sie podoba. Widać, ze Ci zależy na owym stanowisku i starqsz sie jak możesz. Mysle, ze podolasz na posadzie moderatora. Jestem skłonny dac Ci TAK! Aktywnos na duży plus, o wieku to juz nie wspomne. Wymagania w zupełności spelniasz. Cieszą Mnie podania osób które wiedzą czego chcąc i nie boją sie podjąć takiego stanowiska na forum jak "moderator"!  Życzę Ci powodzenia i mam nadzieje, ze dobrze bedzie nam sie współpracowało. TAK! :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ułaaaaaa brałabym z miejsca :x

Chyba najlepszy kandydat.. ode mnie duże TAK !

+ aktywność ... czasami się nawet zastanawiam czy masz jakieś życie poza forum bo spędzasz tu naprawdę bardzo dużo czasu !
+ kultura osobista , masz dobry kontakt z użytkownikami jak i administracja (według mnie)
+ doświadczenie
+ pracowity, sumienny ... co można zauważyć bo wywiązujesz się z obowiązków grafika

+ miły, sympatyczny :>
+ spełniasz wymagania
+ i tak jak padło już wyżej .... " najlepszy rocznik !" :D ahahaha

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, ale moderacja nie jest obecnie raczej potrzebna.

+ wiek, 

+ starania,

+ ładne podanie.

 

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie