Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Moderator] Xeo.exe


LOVOnovy

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

- 200 sensownych postów, +
- min. 2 miesięczny staż na forum, +
- wiek min.18 lat, (wyjątki w skrajnych przypadkach) +
- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym, +
- brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, +
- dobra opinia wśród administracji,  Zdaje mi się że jest
- znajomość regulamin forum na poziomie 'bardzo dobrym',  +
- znajomość Regulaminu moderatora +
- Nazwa tematu: [Moderator] NICK +
 
Imię:Damian
Data urodzenia:20.10.1997
Nick na forum:Xeo.exe
Co Cię skłoniło do napisania podania:Chęć pomocy na forum oraz dużo wolnego czasu po pracy.
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?:Pracuje
Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?:Oczywiście że posiadam z rangami Użytkowanik/Zasłużony
Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności):Tak ale to było dawno na escape dość spora kłótnia z J@ NPK dużo osób wtedy dostało permy teraz mam tam normalnie konto.
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana):Jestem na forum od 4 lat z przerwą, znam zasady panujące tutaj, regulamin nie jest mi obcy, pełniąc funkcje moderatora będę wymagać go od użytkowników i przede wszystkim nieść pomoc, dodatkowa para rąk do pomocy, która wcześniej miała styczność z pełnieniem takiej funkcji na pewno się przyda. Uważam, że będąc moderatorem swoje zadania będę wykonywał rzetelnie i porządnie.To nic, że posiadam własny serwer potrafię połączyć pracę na forum jaki i serwerze.
Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź):
1,Myślę, że musiałby przede wszystkim dobrze reprezentować swoją ojczyznę.
2. Musiałby mieć jaja, żeby w ogóle wystartować.
3. Powonień działać tak, aby w Państwie działo się lepiej, a nie gorzej.
4. Powinien również być człowiekiem otwartym na propozycję Obywateli.
5. Dlaczego akurat takie pytanie tu?

Edytowane przez Xeo.exe
Poprawa Kolorów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składasz skargę na jednego z moderatorów po czym sam składasz podanie, troszkę zalatuje tutaj jakąś teorią spiskową ^^ 

Zasłużony a nie "zasłóżony" *

Podanie napisane dość czytelnie, staż na forum jest,wiek również. Odpowiedź na ostatnie pytanie nie zachęciło mnie. Pytanie tylko jest jedno. Czy w tym momencie na forum potrzebni są kolejni moderatorzy ? 

Daje Ci na tak, aczkolwiek sądzę, że na ten moment moderatorów więcej nie potrzeba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Neutral jeżeli moge się wypowiedziec a czemu:

- Jesteś właścicielem serwera zajmij się nim aby on został w fajny sposob rozkręcony

- Jesteś również Adminem na TSie tez pomoc ludziom potrzebna itd.

- Osobiście mam wrażenie, że lecisz czysto teoretycznie na range i jeżeli moją wypowiedziec bedzie sprostować do tak badz nie to jestem na nie. Sorry damian ale zajmij się czymś co już masz a nie dodatkowo bierzesz sie za rangi nastepne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aczkolwiek jestem na TAK
+Staż na forum
+Wymagania
+Wiek
+Lubiany

Myślę że się nadasz Byku

    Hejooo :dylu:

         

 

           

                      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składasz skargi na moderatorów a potem sam piszesz podanie?? Moderator to nie tylko kolorek, ale też różne obowiązki i wiem, że nie lubisz jak ktoś każe coś Ci robić, od razu wybuchasz strzelasz jakieś głupie fochy.. Składasz skargę bezpodstawnie na mnie do Mesara, bo Ci się coś pomyliło.. Twój ostatnio foch pokazał, jaki jesteś . Moim zdaniem na moderatora potrzebujemy ludzi spokojnych i opanowanych a niestety ty nie należysz do takich.. I tu nie chodzi, że źle się wypowiadam w twoim podaniu, bo ostatnio mieliśmy spine, albo żebyś nie myślał, że faworyzuje exa, ponieważ jest moim opiekunem serwera.. Wypowiadam się tak jak uważam. Ja jestem na nie, ale może dadzą Ci szansę.

Godzinę temu, KamiLeK napisał:

Składasz skargę na jednego z moderatorów po czym sam składasz podanie, troszkę zalatuje tutaj jakąś teorią spiskową ^^ 

Zasłużony a nie "zasłóżony" *

Podanie napisane dość czytelnie, staż na forum jest,wiek również. Odpowiedź na ostatnie pytanie nie zachęciło mnie. Pytanie tylko jest jedno. Czy w tym momencie na forum potrzebni są kolejni moderatorzy ? 

Daje Ci na tak, aczkolwiek sądzę, że na ten moment moderatorów więcej nie potrzeba 

Kamil, gdyby moderatorzy nie byli potrzebni z pewnością nie otworzylibyśmy rekrutacji.

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja jestem na Tak.

* Wiek

* Staż

* Aktywność

* Pomocna mordka. 

* Podanie napisane przejrzyście i z głową. 

 

 

Pozdrawiam.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważyłem składasz skargę na jednego z moderatorów nie pytając się np. dlaczego go nie ma? itp, a sam od razu gdy rekrutacja została otwarta składasz podanie. Większość wymagań spełniasz (wiek, posty, staż), ale chodzi tu bardziej o podejście wobec innych ludzi. Jak napisał to @ HaxIUna posadę moderatora potrzebne są osoby odpowiedzialne, spokojne, które potrafią przyjąć krytykę i które bez niczego wykonają powierzoną mu pracę. Na obecną chwilę jestem na NIE, daj się bardziej poznać użytkownikom jak i administracji z dobrej strony i złóż podanie za jakiś czas.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Nie

Nie znam Cie

Średnia aktywność 

Jedynym plusem dla mnie to wiek

PS. Nieładnie tak skargę pisać na innego moderatora :x

Edytowane przez SzusteR
16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak

+/- Aktywność
+ Wiek
+ Doświadczenie
+ Staż na forum
+ Podanie jest bardzo czytelne oraz ładnie napisane
+ Jesteś ogarnięty

Wiadomo, była skarga... ale to nie fakt by przekreślać innych na dane stanowisko. To jest tylko moje zdanie i tego mi nikt nie zabierze.

Powodzenia.!

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo skargi nie żywie do nikogo urazy, chłopak miał rację. Jednak dałbym mu szansę się wykazać jako moderator forum,  wszystkie warunki spełnia lecz popraw swoją aktywność na forum, zacznij się mocnej udzielać i byłoby pięknie.

+ wiek

+ staż na forum

+ przejrzyste podanko

 

Pozdrawiam.

ih1BQ6H.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie