Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad eXe.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie moi drodzy, mam dla Was nieco nowych informacji na temat @ eXe., którego również pragnę przeprosić za to, że tak krótki wywiad zajął tyle czasu oraz że tak długo zwlekałem z jego dodaniem.

 

[drenn]

Dżem dobry.

 

[eXe.]

Co potrzebujesz?

[drenn]

Co powiesz na mały wywiadzik milordzie?

[eXe.]

to ześ mnie zaskoczył.

Ja w dres ubrany, muszę koszulę jakąś ubrać i jakiś fajny perfum, nie za drogi, coś typu Bonda.

[drenn]

Oj tam nie narzekajmy. Będzie dobrze.

[eXe.]

to chociarz marynarkę ubiorę xD

dobra, jestem gotowy.

[drenn]

W takim razie zacznijmy od podstaw . Czy mógłbyś się ładnie przedstawić? Może Imię, skąd jesteś, numer buta i pin do karty debetowej?

[eXe.]

Nazywam się Rafał, mieszkam w małej miejscowości Chełmży niedaleko Torunia, mój rozmiar buta to 41,5, a pin do karty jest tylko w moim sercu i nie dostanie go nawet przyszła niedoszła żona.

[drenn]

Szkoda, ale próbowałem.

Chełmża, znam nawet dobrze, bo od czasu do czasu tam bywałem.

Możesz mi coś opowiedzieć o mieście?

[eXe.]

Miasteczko jak miasteczko, mieszkańców dużo nie ma bo zaledwie 15 tysięcy. Za to mamy dwa kościoły, dużo sklepów w tym marketów. Mamy również cukrownię, dzięki której mamy słodką herbatę. Niedawno powstała również jedna z większych siłowni No Limit Fitness, na którą będę musiał się wybrać.

[drenn]

Siłownia powiadasz? A wybierasz się tylko na otwarcie, czy masz zamiar uczęszczać regularnie?

[eXe.]

Otwarcie już było. Póki co mam w planie z niej korzystać, ale czy ten plan wypali? To zależy, czy odechce mi się leżeć całymi dniami w łóżku.

[drenn]

Skąd ja to znam, jak to mówią "gdyby mi się chciało, tak jak mi się nie chce" prawda?
Skoro już mowa o tym co robisz, to może pochwalisz się jakie masz zainteresowania?

[eXe.]

Teraz jedynym głównym zainteresowaniem jest motoryzacja, wcześniej był tenis stołowy jak i enduro. W motoryzacji są to głównie stare, klasyczne, amerykańskie auta oraz moja aktualna niemiecka perełka.

[drenn]

Sporo tego było, a dlaczego zrezygnowałeś z tenisa?

[eXe.]

Skończyły się czasy szkolne, czyli turnieje. Zaczęła się praca, więc również nie ma na to za dużo czasu zwłaszcza z moim trybem pracy.

[drenn]

O, turnieje? Czyli to było coś poważnego mam rozumieć?

[eXe.]

Były to turnieje szkolne, gminne jak i wojewódzkie.

[drenn]

Jest czego pogratulować! Udało Ci się stanąć na podium?

[eXe.]

Pierwsze miejsce to nie było, ale raz drugie udało się zająć, ale jak na mnie i dla mnie to duże osiągnięcie.

[drenn]

Dla mnie to wielkie osiągnięcie, osobiście nigdy nie byłem dobry w sportach.
Powiadasz, że teraz Twym hobby jest motoryzacja, lubisz ubrudzić sobie dłonie smarem? A może jesteś jakimś bogatym kolekcjonerem?

[eXe.]

Kolekcjonerem nie do końca, jestem typem człowieka, który często zmienia auto i modyfikuje je pod siebie, często wymiany w aucie wykonuję sam wraz z tatą, a czasami jednak wymaga to podpięcia pod ECU i sprawdzenia wszystkiego. Dzięki pracy zarabiam pieniądze, które prawie w całości wydaję na auto.

[drenn]

Czyli niezły z Ciebie majsterkowicz, w takim razie może pochwalisz się jakie cacko posiadasz teraz?

[eXe.]

Aktualnie jest to Opel Astra H GTC w benzynie.

[drenn]

Wygląda bardzo dobrze, gdy przeglądam zdjęcia. Wspomniałeś jednak, że kiedyś kręciło Cię enduro, to chyba też element motoryzacji. Dlaczego również z tego zrezygnowałeś?

[eXe.]

Niestety, ale mój ktm uległ zniszczeniu i zalaniu co mi się kompletnie nie opłacało by naprawiać, a że zrobiłem prawo jazdy to przeniosłem się na auta.

[drenn]

Jak to się stało, że się zniszczył? Powódź?

[eXe.]

Nie wyczułem głębokości przejeżdżając przez dziurę i tak wyszło, że zostałem w tej dziurze.

[drenn]

To rzeczywiście spory pech, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Teraz poruszasz się smukłym czterokołowcem.
Wspomniałeś, że zajmujesz się swoją pasją z ojcem. Mieszkasz nadal z rodzicami?

[eXe.]

Póki co tak, ale rozglądam się za mieszkaniem tylko dla siebie, ale niestety w okolicy nie ma nic ciekawego, a do dużego miasta nie chcę się przeprowadzać.

[drenn]

Dlaczego? Aż tak przeszkadza Ci hałas w mieście czy może masz inny powód?

[eXe.]

Jednym z głównych powodów są opłaty za czynsz i inne z tym związane.Mieszkając samemu z średnio zarobkową pracą ciężko utrzymać się w dużym mieście.

[drenn]

Rzeczywiście, znam ten ból. Skoro mowa o pracy, to może opowiesz nam gdzie obecnie pracujesz?

[eXe.]

Obecnie pracuję w firmie produkującej liczniki pomiaru energii elektrycznej, wody oraz ciepła i tym podobne.

[drenn]

Ciężka praca? Co musisz tam konkretnie robić?

[eXe.]

Praca jak praca, ciężka nie jest, kalibrowanie zmontowanych liczników, ustawianie parametrów w programie. Nie mogę całości zdradzić.

[drenn]

Rozumiem, tajemnica zawodowa. Można zapytać po jakiej jesteś szkole?

[eXe.]

Skończyłem zawodówkę o profilu kucharza, w domyśle miałem robić zbrojarza, ale niestety szkoły nie chciały utworzyć profilu dla dwóch osób.

[drenn]

Oo, czyli rozumiem, że przygotujesz coś dobrego dla czytelników?

[eXe.]

Oczywiście, jakieś dobre ciacho i kawę da się załatwić.

[drenn]

I to rozumiem! A co zdecydowało o profilu kucharza? W końcu zbrojarz a kucharz wydają się być zupełnie odmienne.

[eXe.]

 

Od małego pomagałem w kuchni, lubiłem gotować, a że nie udało się pierwszego spełnić no to wybrałem kucharza 

[drenn]

Widzę, że drzemie w tobie cała masa talentów. 
Wróćmy jeszcze na chwilę do Chełmży, czy są tam miejsca, które mógłbyś polecić na relaks?

[eXe.]

Jezioro Chełmżyńskie poza tym szczerze nie ma nic innego według mnie :D

[drenn]

Dobre i to, nad jeziorami zawsze jest dobra atmosfera.

Może przejdźmy do wirtualu, jak zaczęła się Twoja przygoda z CS?

[eXe.]

Jest dobra atmosfera i ludzie tyle, że nie ma gdzie się rozłożyć.

Przygoda z CS zaczęła się około 8 lat temu dzięki koledze, który grał i powiedział, żebym pobrał tą gierke. Na początku Nonsteam, po około dwóch latach przeniosłem się na steama.

[drenn]

I w jakich typach serwerów najbardziej się zadomowiłeś?

[eXe.]

Na początku grywałem na serwerach typu cod mod oraz deatmatch, później deatmatch only hs. Po tym wszystkim zacząłem grać na serwerach ffa only dd2 do czasu póki nie wyszedł CS:GO, gdzie moją ulubioną mapą została mapa Mirage <3

[drenn]

No właśnie, skoro już wspomniałeś o CS: GO, to może powiedz co sądzisz o przejściu tej gry na model FTP?

[eXe.]

Najgłupszy postęp w dziejach cs:go. Serwery, które dopuszczają rozgrywkę nonprime zmagają się z masą graczy na wspomagaczach i nerwami normalnych graczy. Największy błąd ze strony Valve czego na pewno im nikt tego nie wybaczy.

[drenn]

Jestem podobnego zdania. Opowiedz jeszcze jak to się stało, że trafiłeś akurat do nas, do csowiczów?

[eXe.]

Trafiłem na tą sieć już 3 lata temu, a dokładniej sprowadził mnie na nią Rumcajs, gdy byłem Junior Adminem na innej sieci, na której jednak panował burdel, a właścicielką była kobieta, która sama nic by nie ogarnęła.

Wspomnieć chyba mogę co to za sieć, ponieważ ona upadła, a po reaktywacji ponownie została zamknięta. ZBL

[drenn]

Nie dało się o nich nie słyszeć. I jak się  tutaj czujesz? Zadomowiłeś się u nas?

[eXe.]

Już od samego początku, po dłuuugiej przerwie nie brakuje starej gwardii i tych, których jeszcze nie znam lub nie do końca do pośmiania się. Mili, sympatyczni użytkownicy, ale zdarzają się ...

[drenn]

Hmm tak wszystko u nas chwalisz, a jest może coś co Twoim zdaniem należy zmienić?

[eXe.]

Jedyne co bym zmienił to podejście do serwerów, które według mnie jest trochę zaniedbywane.

[drenn]

A co konkretnie masz na myśli?

[eXe.]

Już wcześniej były skargi, że serwer dd2 crashuje, ale nic w tym kierunku nie jest robione.

[drenn]

Rzeczywiście, tak długo trwające problemy mogą irytować. Myślałeś może żeby pomóc? W końcu jesteś opiekunem serwera i masz duże umiejętności jak sądzę.

[eXe.]

Jestem opiekunem, ale serwera cs:go. Sprawy techniczne należą do haxia, ja jestem głównie od pomysłów oraz reklamy, która niebawem ruszy na naszym serwerze Arena 1vs1.

[drenn]

ahh rozumiem, czyli pan manager.
Dobrze, mam do ciebie kolejne pytanie. Jako, że jesteśmy na forum o grach, to zapytam jaka jest Twoja ulubiona gra komputerowa?

[eXe.]

Ulubionej jako tako nie posiadam, lubię dużo gier, w które pogrywam, ale jak już miałbym wybrać, to raczej będzie to Far Cry Primal, który posiada bardzo ciekawą fabułę oraz każda część Tomb Raidera.

[drenn]

Czyżby słynne "będę grał w grę", było Twojego autorstwa?

[eXe.]

No pewnie, nie ważne jaka byle gra.

[drenn]

Oczywiście suchy żarcik ode mnie.
Ale kończąc prosiłbym Cię abyś to Ty wyskrobał dla czytelników jakiś dobry kawał.

[eXe.]

Niestety nie znam kawałów i też tak średnio za nimi przepadam.

[drenn]

Oj no dawaj, nie udawaj nieśmiałego. Nawet suchary przyjmuję.

[eXe.]

Do Nowaków przyjechała w odwiedziny babcia:
- Wnusiu, dobrze się chowasz?
- Staram się, ale mama i tak zawsze mnie znajdzie i wykąpie...

[drenn]

Serio? Dobre. 
Tym lekko śmierdzącym akcentem będziemy kończyć.
Bardzo Ci dziękuję za Twój czas.

[eXe.]

Również dziękuję i życzę miłego wieczoru.

Edytowane przez Blame
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiadzik bardzo dobry. Fakt, mógłby być troszkę dłuższy ale najważniejsze fakty w nim się znajdują. Brakuje mi tylko takiego wstępu, cząstkowego przedstawienia postaci z ktorą przeprowadzany jest wywiad, zawsze mi się to podobało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wywiad, miły dla oka. :)

Rafał dzięki za lincz w stronę dd2 xd akurat mylisz się że nic nie jest robione w tym kierunku, tym bardziej ze po sprawdzeniu WSZYSTKIEGO co bylo mozliwe okazalo sie ze to wina hostingu :)

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pytania zostały wybrane. Na prawdę super się czyta, trochę krótki ale da się przymknąć oko bo sama tematyka pytań jak i chęć zainteresowania czytających jest na prawde duża. Gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooo to już wiem do kogo będę pisać jak będzie brakować mi weny w kuchni :D hah

Fajny wywiadzik, krótki ale przyjemnie się czyta. Chętnie dowiedziałabym się więcej o Panu Rafale ^^

Plusiki za prace i poświęcony czas jak najbardziej się należą ;)

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie