Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Redaktor] RulleZ


MnX

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

- minimum 40 sensownych postów na forum +
- ukończony 16 rok życia +
- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci miesiąca może i nie mam, ale niedługo będzie bo jestem dużo aktywny.
- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego +
- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki +
- aktywny, minimum 2 godziny dziennie na forum + nawet więcej niż 2 godziny
- posiadanie komunikatora Gadu-Gadu/Steam +

Wzór do zastosowania:

Imię: Damian
Wiek: 17
Kontakt: GG: 67267099
Doświadczenie: Mam spore doświadczenie wielokrotnie na poprzednich sieciach i sobie radziłem bez żadnego problemu. Pomagając pozostałym redaktorom tworzyliśmy wspólnie gazetki sieciowe, które były czytane przez użytkowników z miłą chęcią.
Twoje osiągnięcia na forum CSowicze.pl: Awans dostałem na właściciela serwera i byłem tu grafikiem w odległych czasach.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Wydaje mi się, że dobre 8/10
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej:  Jak widać jestem na forum przez cały dzień i tak naprawdę nie mam co robić i dlatego składam to podanie ze względu właśnie, że nie lubię siedzieć i nic nie robić. Chcę się pokazać z jak najlepszej strony.


 Wiem, że mam rangę (Właściciel Serwera), ale myślę, że to w niczym mi nie przeszkodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem żadnego Twojego tekstu.

Podanie napisane okropna czcionka, gdzie doczytanie się zajęło mi kilka dobrych minut, ogólnie podanie nie zbyt mnie przekonało. Jestem na nie.

Edytowane przez KamiLeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, RulleZ napisał:

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Wydaje mi się, że dobre 8/10

Ja daję 6/10, ponieważ są błędy w podaniu, nawet dość rażące. Wolałbym w takim wypadku zobaczyć jakiekolwiek twoje prace, a tutaj ich nie ma niestety.

Podanie było napisane bardzo nieczytelną czcionką, co również odpycha, ponieważ gdy coś piszesz, musi to być czytelne i zachęcające. Taka czcionka odrzuca jeszcze zanim ktoś zacznie czytać.

Skoro tyle tu siedzisz i się nudzisz, to pokaż co potrafisz. Jest dział własnej twórczości do takich spraw.

Póki co jestem przeciwny.

 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciw. Nie wiem, jakie teksty piszesz. Masz słabą aktywność w dziale redakcyjnym. Twoim plusem jest wiek.

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy w podaniu, które łatwo dojrzeć, słabo u Ciebie ze składnią oraz interpunkcją, na forum nie widać twojej pracy, mało się udzielasz i ciężko powiedzieć czy masz masz to coś, że tak się wyrażę ^^

Na chwilę obecną jestem na Nie. Po pracuj nad interpunkcją, składnią, pokaż nam co potrafisz i napisz coś a potem dopiero składaj podanie na to stanowisko :) 

I'm Krypton.

imageproxy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ RulleZPrzeprowadź jakieś wywiady, czy napisz jakieś recenzje danej gry w dziale własna twórczość, musisz nam najpierw pokazać jakieś swoje prace i wtedy złóż ponownie podanie.

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

969d3bf57227c332f9b61669cda76c8f_odrzuco

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie