Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane PYTANIE OD ADMINISTRACJI


wredny.

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie otrzymaliśmy nową aktualizację query bota która wprowadza pare funkcji. Jednak na nowo musimy przepisac całe cfg oraz inne dodatki i teraz mamy pytanie dotyczące rankingów oraz poziomów :)

Czy chcecie w niedługim czasie przy aktualizacji bota restart rankingów, poziomów itd ? Wiem że niedawno był reset ale podejrzewam że byłaby możliwość nabijania poziomów bardziej legalnie niż afkowanie na kanale :) 

Próbowałbym wtedy zrobić tak aby użytkownik który nie jest dostępny od 30 min dostała range która blokuje mu nabijanie godzin do poziomów :) Automatycznie ranga by się zdejmowała gdy będzie online 

 

Czekamy na waszą opinię :)

Pozdrawiam byteframe (bajtfrejm a nie jakis batyl xd )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, resetu może nie potrzeba bo i tak dużo nie jest nabite przez AFK.

Ale sama blokada jest spoko, nawet po 10/15 min afk takie coś by mogło być ;) 

W dodatku również boty własne na kanałach są nabijane.

Edytowane przez eXe.
 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie spoko opcja. Przynajmniej bardziej uczciwe podejście do osób które nie nabijają poziomów będąc afk :)

Co do resetu, jak już uważacie, jeżeli wam to jest potrzebne to czemu nie.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eXe. napisał:

Ciekawa sprawa, resetu może nie potrzeba bo i tak dużo nie jest nabite przez AFK.

Ale sama blokada jest spoko, nawet po 10/15 min afk takie coś by mogło być ;) 

Dobrze powiedzane sam przykład Chłopaków z Kanału Mersharskiego nie powiem bo ja też AFK jestem dużo czasu.Dla mnie to mogło by wcale tych poziomów nie być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KamiLeK napisał:

Tylko pytanie czy AFK był by traktowany użytkownik który ma wyłączony mikrofon/słuchawki czy po prostu użytkownik który przez X czasu nie odezwał się na kanale ? 

Bot bedzie sprawdzał użytkownika pod kątem bezczynności aplikacji oraz samego mikrofonu :) rozumiem ze mozna np. siedziec przez np 30 min przy komputerze nic sie nie odzywac ale jednak takie cos bedzie uznawane jako AFK i z automatu nadaje range ale gdy ktos usłyszy ze mu bot nadał range afk to jest mozliwość ze zabierze mu blokade.

17 minut temu, `FazaMajster. napisał:

W sumie spoko opcja. Przynajmniej bardziej uczciwe podejście do osób które nie nabijają poziomów będąc afk :)

Co do resetu, jak już uważacie, jeżeli wam to jest potrzebne to czemu nie.

Co do resetu sie namyślimy bo mógłby to być np. sposób do tworzenia konkursów. Mam na myśli wbicie X Levela = możliwość wzięcia udziału w konkursie z nagrodami (nie wliczając eventów takich jak karaoke itd). Ale czekamy na wasze opinie :)

19 minut temu, Xeo.exe napisał:

Dobrze powiedzane sam przykład Chłopaków z Kanału Mersharskiego nie powiem bo ja też AFK jestem dużo czasu.Dla mnie to mogło by wcale tych poziomów nie być

Jednak osobiscie te poziomy będą a czemu to juz mowię : dzieki poziomom mamy podglad na aktywność użytkownika dzieki której mozemy tak +\- określić czy jest to stały bywalec tsa i wtedy nadajemy mu range. Również jest to odzwierciedlenie dla np. rekrutacji na admina TS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie