Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Redaktor] KamiLeK


Kamil.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kamil

Wiek: 21

Kontakt: PW na forum bądź Steam (Podam na PW) 

Doświadczenie: Doświadczenie mam dość spore. Moja przygoda z pisaniem artykułów zaczęła się w czasach szkoły podstawowej gdy postanowiłem założyć stronę sekcji juniorów mojego klubu piłkarskiego w którym grałem. W późniejszym czasie strona o juniorach stała się oficjalną stroną klubową. Od kilku miesięcy piszę również artykuły w serwisie regionalnym o piłce nożnej. Miałem też epizod gdy moje "wypociny" pojawiały się w gminnych biuletynach. Jeśli chodzi o moje doświadczenie z funkcją redaktora na forach internetowych takich jak CSowicze to również jest ono spore. Byłem redaktorem na kilku mniejszych i większych forach i rzadko się zdarzało aby ktoś krytykował moje wpisy,nie mówię tutaj o drobnych literówkach lecz składni wypowiedzi czy też ogólnej stylistyki. Próbkę moich umiejętności możecie zobaczyć w dziale "Własna Twórczość". Jeżeli bylibyście zainteresowani moimi pozostałymi pracami w każdej chwili mogę podać odnośniki do witryn.

Twoje osiągnięcia na forum CSowicze.pl: Admin na jednym z serwerów (Był to bodajże COD) oraz posada redaktora,która ze względu na sprawy prywatne nie trwała zbyt długo. 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Ciężko jest ocenić samego siebie ale sądzę że mogę dać 6/10. Każdemu zdarzają się różnego rodzaju pomyłki. 

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: W ciągu tygodnia codziennie po godzinie 17 do późnych godzin wieczornych. W weekendy nie mal całe dnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej na TAK

Posiadasz doświadczenie, byłeś już redaktorem na sieci tutaj.Oglądałem twoje artykuły i moim zdaniem są bardzo ładnie zrobione.
Aktywność dość ładna jest.
Dodatkowy redaktor nie zaszkodzi, będzie więcej artykułów do przeczytania.

XvGSYBD.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Twoje teksty jakoś mnie nie uwiodły. Nie znasz do końca zasad pisania elektronicznego (przecinek w zdaniach stawia się: wyraz, wyraz; a nie wyraz,wyraz). Czasem zdarzy ci się ortograf (tutaj w podaniu: "nie mal"), nazwiska zagraniczne w większości podlegają deklinacji, nie stawia się tam apostrofa. Przy twoich pracach przyda się szlif korektorski - niektóre zdania napisałbym inaczej, a gdzieniegdzie wstawił lub zabrał przecinki. Będę neutralny, acz nie skreślam twoich umiejętności.

menu-7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, to napisałeś dobre podanie. Aktywność jest na dobrym poziomie, doświadczenie też na miejscu. Dodatkowy Redaktor się przyda, użytkownicy będą mogli nabić posty i sobie poczytać. Masz moje TAK.

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kamiś Kamiś.... szykuj się na lincz....

- cham , prostak , burak .....

- jedna praca na forum

- aktywność

- drażnią mnie twoje bezsensowne przecinki...
- nikt Cię nie lubi :D

 

A tak teraz serio <3 haha
Oczywiście jestem na tak, sporo współpracowaliśmy, znam Cie na tyle że wiem co potrafisz jak Ci się tylko chce.
Prawie 22 na karku, odpowiedzialny, dobry redaktor. Potrafisz naprawde fajne prace skleić xD
Redaktorów nigdy nie jest za wiele, więc kolejny długopis sie przyda  :)
Odemnie TAK oczywiście :>

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecinki to u pana to duży problem, ale tak w sumie to jedyne co tu widzę z gorszych rzeczy. Tekst mnie zaciekawił i skłonił do przeczytania, mimo że nie trawię piłki nożnej.

Podanie również wyszło bardzo schludnie jak na standarty forumowe, co mnie cieszy.  Jeśli rzeczywiście masz takie doświadczenie, to ja nie mam innego wyjścia, niż być za przyjęciem i tak też czynię.

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

969d3bf57227c332f9b61669cda76c8f_przyjet

PRYWATNE WIADOMOŚCI:

  • Proszę nie wysyłać do mnie setki PW w jednej sprawie.
  • Przy wysyłaniu wiadomości trzymaj się JEDNEJ WIADOMOŚCI na dany temat.
  • Kontaktując się ze mną pamiętaj aby odrazu pisać o co konkretnie chodzi, ponieważ oszczędzi to mój czas, jak i Twój.
  • Nie pisz po jednym wyrazie, sformułuj zdanie.

KONTAKT ZE MNĄ:

SERWERY NA KTÓRYCH MOŻESZ MNIE SPOTKAĆ:

  • [RETAKES ONLY PISTOL] - 145.239.16.170:27085
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie