Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane FFA+ Boogie Mod


CCCP

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Sobie:  Mam na Imie Piotrek mam 32lata ogonie już kilkanaście dobrych lat gram w cs nie jestem fanem pukawki i 1s uwielbiam wszystko co jest problematyczne i ciężkie do ogarnięcia mowa o cs mam zajawkę na vps i na dziwne mody obecnie jestem w trakcie prac nad forest mod + car machine i wiem że będzie to coś zajebistego co nikt nie zrobi mam cudowną żonę o imieniu Edyta i w drodze potomka co kiedyś będzie wymiatać na cs-ie
Typ Serwera: FFA+ Boogie Mod
Ilość Slotów: 32
Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/46.174.53.36:27015/
Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: poszukuje sieci gdzie mogę sobie siedzieć ze znajomymi i moja dziewczyną szukamy czegoś normalnego gdzie nikt nie będzie się wpierniczał w nasz serwer
Rozkręcony [TAK/NIE]: TAK
Wiek właściciela serwera: 32 i 27
Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: TAK
Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: NIE
Kontakt: 67322064

serwer jest obecnie na GreenHaze, ale odchodzę, bo patologia tam jest jakieś kłótnie i dziwne zadymy. 

jest reklama na rosyjskiej stronie a ze moj bank nie robi konwercji kasy na ruble reklama jest za 20 euro na dzien

Edytowane przez CCCP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń formatowanie po kopiowaniu bo źle się czyta ;) 

+ Wiek 

+ Ilość slotów

- Dziwi mnie duża ilość rosyjskich graczy i obstawiam, że to jakiś fake

1929602547_Beztytuu.thumb.png.30b17b58f458b946c8e996c6a43dd9c9.png

 

Wszystkich graczy widziano poraz pierwszy dzisiaj, a w czasie gry nawet im czasu nie nalicza

1080232735_Beztytuu.png.151c49f5e5123c682bdea79273ce9343.png

Osobiście jestem na nie ;)

Wszedłem na chwilę...

Stałe +100 pingu

Cały serwer po rosyjsku

Edytowane przez eXe.
 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak średnio, serwer na ruskim hoście + sami gracze z Rosji + 120 pingu na Dzień Dobry.
A poza tym jest po parę osób, o tych samych statach, tak jakby serwer był dopełniany przez jakieś boty.

Edytowane przez Ejdrien.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w tym momencie. Nie może on służyć przeciwko niemu ani teraz, ani w żadnym innym momencie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

 

Ten cały serwer to fake wysyłany z forum Cs-Elita po czym odchodzą po kilku godzinach i wracają do siebie.

Widziałem już ten myk z Serwerem Paintball od nich na kazda wieksza Sieć pisza o dołączenie i odchodzą do siebie co myślę, że ma oznaczać taką jakby reklame bo ludzie wejda zapiszą ip i beda grali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właścicielem serwera głownym jest : Wusał Asłanow  wiec fajnie masz na imie w takim razie :) 

Ja tutaj to zostawie : https://vk.com/bborec

Jeżeli ktos zna rosyjski to tutaj macie wszystko :)

?➡ Серверы :
➡ CCCP ® : 46.174.53.36:27015
?➡ Дата создания : 01.06.2017 г.
?➡ Fps : более 1000
?➡ Защита : AntiDDoS
?➡ Игровых слота : 32
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 
?➡ Работа Сервера : 24/7 
?➡ Локация : Москва
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 
?➡ Основатель проекта: https://vk.com/bborec 
?➡ Главный админ: https://vk.com/id290593301
?➡ Девушкам С Микро VIP бесплатно! 
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 
?➡ Наш cервера работают круглые сутки, поэтому вы можете играть в любое удобное время. Справедливые администраторы с уважением относятся к пользователям, постоянно работают над улучшением безопасности и повышением комфорта игроков. 
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 
⚠Стоимость VIP : 300 руб (30 дней) 
⚠Стоимость Админки : 500 руб (30 дней) 
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsza z dowodów przedstawionych wyżej wynika że serwer nie jest twoją własnością więc nie możesz nim rozporządzać więc w sumie nie ma co dodawać pozostałych punktów i wystarczy poczekać na zamknięcie tematu. Po drugie lokalizacja serwera jest w głębokiej Rosji co dosyć śmieszy w tej sytuacji. Po Trzecie większość tam grających to i tak FakePlayerzy więc nie ma o czym dyskutować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucam bo prawdopodobnie to nie Twój serwer :) w celu wyjaśnienia zapraszam na gg / fb :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie