Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Majkraft


Dayloos

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, ogólnie znam wiele gildi z minecrafta, oraz mam sam dużo sojuszniczych gildi które by z chęcią znalazły ts'a który jest dobrze zrobiony. 

Tylko mam małe pytanie, co oferujecie więcej niż inne serwery teamspeak?? Chodzi mi o własną "Strefę przyjaźni" gdzie bym był ja i moje sojusze (razem 50 osób) I co jeszcze byście mogli zaoferować? Chodzi mi, o nasze sojusze i czy by była szansa na uzyskanie rangi specjalnej za to np. "Zaufany" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej 10 osób to kanał w strefie premium, rangi lider, vlider tak jak wygląda w  SuicideSquad 

Jesli podoba sie post albo pomoglem daj LUBIE TO !

31V0E61.png.d6d62d642446d82dc45f6fabd5b6407e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy strefę przyjaźni gdzie będziemy tylko my i nasze sojusze (taka strefa by znajdowała się na dole lub na górze) 

Oraz ja np Zaufanego za przyprowadzenie osób tyle. Bo jak dla mnie strefa premium bardzo nie ładnie wygląda chodzi mi o coś typu 4bat*** i innych (nie jest to reklama) lub coś. 

Edytowane przez RaveX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle @ TSG.ale nie zgodzę się z tobą że bedzie syf :). Na innym moim tsie było takie rozwiazanie i było całkiem git. Mieli taka strefe jak to forum tyle ze mogliby ze soba siedziec i nikt nie moze do nich wbic. Jeżeli ta cała grupa wasza, sojusznicy itd bedziecie dostepni tak jak mowisz po te 30-40 osob skoro was okolo 50 osób byłbym wstanie ładnie to zrobić aby ta TZN. strefa przyjazni była git. Hmmm co możemy oferować niz inne teamspeaki. Ciężko cokolwiek wymyślić co możemy zaoferować więcej gdyż niestety ale sam VOiP oraz dodatki do nich na kazdym TSie są takie same (Automatyzacja przez bota query, muzyczne boty itd) zawsze możemy się dogadac na TSie co byście chcieli aby nasz serwer mógł oferowac co chodzi o realne rozwiązania  Ja jestem gotowy przedewszystkim na rozmowe co i jak miało by to wygladac.

 

Co chodzi o range zaufany u nas czegos takiego nie ma. Mamy odpowiednik przyjaciel TSA. Jezeli sprowadziłbyś taka grupę ludzi jasne nie ma problemu wszystko jest do ugadania :)

 

Odnosząc się do kanałów premium itd. Czemu to tak wyglada a nie jak u innych provaiderow serwerow ? NIE JESTESMY KOLEJNĄ KOPIĄ SERWERÓW. Kazdy wyglada tak samo a z tego co widziałem i słyszalem na moich wczesniejszych projektach kazda gildia itd miała pozytywne opinie o takiej strefie coz gusta gusciuki inni wola rozje*ane kanały po całym tsie masa róznych niepotrzebnych rzeczy a inni wola prostotę bo to ma być zwykły komunikator dzieki któremu mozesz gadac pomiedzy ludzmi a nie ze ma wygladac jak choinka tam jakas strefa lidera i u lidera 20 kanalow itd....

Edytowane przez byteframe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie