Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Propozycja od RulleZ'a


MnX

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Chciałbym przedstawić wam moją propozycję.

Otóż propozycja brzmi tak aby każdy redaktor miał jeden dzień np. @ drenn by miał w poniedziałek, a następny redaktor wywiad wstawi np w czwartek :) dodać temat w dziale "Wywiady" np. Dni wywiadów itp. i tam by był nick redaktora oraz dzień w którym wstawi wywiad. Wtedy nie będzie spamu codziennie wywiadami tylko na spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie  tworzenie wywiadów codziennie mija się z celem, bo tak szczerze - komu chce się czytać codziennie jakiś wywiad? Powinny one być w przedziale czasowym 3-5 dni, więc jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnowanie tego będzie mi tylko zabierać cenny czas, którego mam niewiele. Wywiady i tak nie są dodawane zbyt często, a czas pomiędzy ostatnimi wyniósł minimum 3 dni. To i tak była wyjątkowa sytuacja, ponieważ użytkownik poprosił o możliwość wstawienia swojego wywiadu, więc się zgodziłem, ot znajcie łaskę pana. Nie wiem skąd się wam wzięło, że wywiady są robione codziennie.  Zazwyczaj wywiad powinien być wstawiany raz na tydzień lub nawet rzadziej.

 

Taka propozycja przy większej ilości redaktorów ma sens, nawet sam to stosowałem, a gdy jestem tylko ja i @ Yoohooto mija się z celem, ponieważ we 2 jesteśmy w stanie dogadać się między sobą na gg lub priv co do tego kto i kiedy wstawia wywiad. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak @ drennwspomniał ;), są tylko we 2, więc nie potrzebują ''grafiku'', dogadać się mogą między sobą.

Co do odstępów między wywiadami to dla mnie optymalna jest przerwa w okolicach 1 do 2 tygodni. Gdy będzie za często to się przeje i skończą ciekawe osoby do wywiadów :cii:.

Knight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz pisalem o tym wczesniej. Jeden wywiad na tydzień, Bo dodadawanie wywiadów co drugi dzień, i ankiety itp itd, mija sie z celem. Bo ludzie nie wyrobią z przeglądanie jak juz leci cos innego! :) Ja tak robilem bynajmniej. 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad to może i nie, ale jakiś artykuł. Na razie w redakcji jestem tylko ja z @ drenn, więc przynajmniej ja nie widzę sensu wprowadzania czegoś takiego.

Redaktor sieci. Jeżeli masz pytanie - pisz śmiało na PW lub na komunikatorach zewnętrznych!

Mail: yoohoo@wyspagraczy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to kompletnie bezsensu. 

Przecież to redaktorzy mają się dogadać, kiedy i kto wstawia wywiad itd. 

A na pewno się zgadują, kto w jakim dniu wstawia. 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To kwestia ugadania się redaktorów kto co kiedy robi :)

 

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie