Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z Sm0keR


Rekomendowane odpowiedzi

adda.png

Witam zapraszam was na wywiad z @ Sm0keR.!

@ Xeo.exe

@ Sm0keR.!

Xeo.exe:Witaj! Poświęcisz mi parę minut abym mógł nieco się o Tobie dowiedzieć?


Sm0keR:Jasne, nic nie stracę.


Xeo.exe:No to świetnie! Więc zaczynamy! Powiedz nam jak się nazywasz, gdzie mieszkasz, ile masz lat, czy masz rodzeństwo?


Sm0keR:Mam na imię Kamil, mam 29 lat. Pochodzę z Kozienic. Mam młodszego brata.


Xeo.exe:Masz 29 lat czym zajmujesz się na co dzień?


Sm0keR:Na co dzień pracuję, trenuję MMA, chodzę na siłownie. Interesuję się wszelakimi sportami. Głównie sportami walki. Parę lat temu dużo grałem w piłkę, ale to przeszło z wiekiem.


Xeo.exe:Gdzie Pracujesz?


Sm0keR:Można powiedzieć, że mam swoją działalność Skup Złomu.


Xeo.exe:Jak długo Tenujesz MMA? Wiążesz z tym jakąś przyszłość?


Sm0keR:MMA trenuję około 4,5 roku. Jest to moja pasja. Inaczej tego nie mogę nazwać. Trenuję dla siebie i dla własnych umiejętności.


Xeo.exe:A jakimi innymi sportami walki się interesujesz?


Sm0keR:Szczerze? Nie interesuje się innymi sztukami walki jak wspomniałem wyżej, MMA to moja pasja.


Xeo.exe:Rozumiem. A co tam słychać w Koziennicach opowiedz nam o tej wspaniałej Miejscowości!


Sm0keR:Kozienice leżą w południowej części województwa mazowieckiego, pomiędzy Warszawą a Radomiem, w dolinie Wisły na granicy jednego z najbogatszych przyrodniczo kompleksów leśnych Puszczy Kozienickiej. Zachwycają położeniem, ładem przestrzennym oraz zabytkowym Zespołem Pałacowo-Parkowym, w którym znajduje się siedziba Urzędu Miejskiego. Kozienice to także centrum rekreacyjno – sportowe południowego Mazowsza.
Nowoczesne obiekty sportowe gwarantują relaks i aktywne spędzanie wolnego czasu. Dopełnieniem wypoczynku jest malowniczo usytuowany Ośrodek Rekreacji i Turystyki.


Xeo.exe:Dałeś wykład z wikipedii. Pisałeś wyżej, że masz brata opowiesz nam o nim?


Sm0keR:Mam brata w wieku 35 lat. Brat wyprowadził się do Warszawy w wieku 20 lat. Ma żonę i dwoje dzieci. Kontakt mamy bardzo dobry.


Xeo.exe:Dobra trochę już o tobie wiemy teraz przejdźmy do cs-a jak rozpocząłeś przygodę z ową grą?


Sm0keR:Przygodę z cs"em rozpocząłem w wieku 12 lat. Moim ulubionym modem był ZOMBIE MOD dziennie grałem na nim po 4h, a przez weekendy to po 10h wrażenia były nie do opisania ZM było moim 2 życiem.


Xeo.exe:Miałeś własne serwery/sieci?


Sm0keR:Oczywiście było tego trochę, samych sieci o tematyce cs"a było 3-4. Serwerów w moim życiu było koło 10, lecz upadały razem z sieciami, miałem możliwości dołączyć do innej sieci, lecz już wątpiłem w sens prowadzenia serwerów.


Xeo.exe:Jak trafiłeś na Csowicze?


Sm0keR:Po upadku swoich sieci chciałem dołączyć do jakiejkolwiek sieci. Na csowicze trafiłem zwykłym przypadkiem, kiedyś ta sieć funkcjonowała bardzo dobrze i był bardzo duży rozgłos na temat tej sieci,


Xeo.exe:Co skłoniło cię do napisania podania na UBT?


Sm0keR:W sumie to chęć do pomagania Administracji i użytkownikom. Nie lubię siedzieć na forum i nic nie robić.


Xeo.exe:Masz w Planach postawić własny serwer?


Sm0keR:Czas pokaże, jak zbiorę dobrą ekipę do stworzenia naprawdę dobrego serwera to jestem w stanie postawić serwer 1.6. Co do moda to pod znakiem [?]


Xeo.exe:Co sądzisz o Administracji Csowicze?


Sm0keR:Każdy coś robi jedni więcej, a drudzy mniej, ale nie mnie to oceniać! Myślę, że każdy został przydzielony do stanowiska według swoich umiejętności. Na sieci jestem krótko i nie znam bliżej administracji, więc jak wspomniałem nie mi to oceniać.


Xeo.exe:Zbliżamy się do końca wywiadu chciałbyś kogoś pozdrowić?


Sm0keR:Nie kogoś tylko WSZYSTKICH 
Pozdrawiam!


Xeo.exe:Dziękuję za udzielenie wywiadu widzimy się na Forum.


Sm0keR:To ja dziękuję. Do zobaczenia,

 

 

Dawno nie robiłem wywiadu .

Dawać Krytykę :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szybko dodajecie wywiady, ludzie jeszcze jednego nie przeczytają wy juz lecicie z drugim, nie ma to najmniejszego sensu. Za moich czasów był jeden wywiad na tydzień i bylo git. Jeszcze nie masz rangi Redaktora, wiec z jakiej paki dodajesz wywiad. Muszę byc obiektywny i napisac to co myślę na ten temat. Sory, ale taka prawda. 

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ShadoOw napisał:

Za szybko dodajecie wywiady, ludzie jeszcze jednego nie przeczytają wy juz lecicie z drugim, nie ma to najmniejszego sensu. Za moich czasów był jeden wywiad na tydzień i bylo git. Jeszcze nie masz rangi Redaktora, wiec z jakiej paki dodajesz wywiad. Muszę byc obiektywny i napisac to co myślę na ten temat. Sory, ale taka prawda. 

http://prntscr.com/m2bdf5 <<< Pisemne Pozwolenie na wstawienie mam!

Po za tym jak mam niby się starać o rangę redaktor muszę pokazać że działam w dziale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę krótki wywiad, starej się dłużej zagłębiać w poruszany temat i konsekwentnie przechódź do kolejnych. Jeżeli jest to twój pierwszy w życiu przeprowadzony wywiad to nie jest zły. Pamiętaj po prostu, żeby zadawać pytania w odpowiedniej kolejności. Keep up!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy napisałem ci, że żółtodziób jesteś, to mnie wyśmiałeś, więc wnioskuję z tego, że doświadczenie chyba masz. Ale jeśli z tego mają wychodzić takie prace, to nie wróżę tobie kariery w dziale.

Pozwoliłem ci dodać tylko dlatego, że ładnie poprosiłeś, ale następne dodawaj sobie we własnej twórczości. 

 

Bardzo krótki wywiad, w którym zadajesz pytanie na temat B podczas gdy on mówi o temacie A. Ciężko się to czyta. Brakuje mi też czegoś od ciebie w drugiej połowie, są tam same suche i bezosobowe pytania.

Jedno sobre, że pisownia jest w porządku. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie jest najgorzej, mogło być lepiej. Jak dla mnie postaraj się bardziej trzymać jednej linii dialogowej, nie przeskakując z tematu na temat. 

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, szkoda... mógł być z tego fajny wywiadzik, ale nie jest. Nie zagłębiasz się w poruszany temat, nie wygląda to nawet jak rozmowa a typowe odklepanie przygotowanych konkretnych pytań przez co nie jest to ciekawe.

Mi generalnie się to nie podoba,  plus dla Pana Kamila za poświęcony czas i kilka ciekawostek o sobie  :>

tumblr_nty1szBjwu1uem5lno1_500.gif

imageproxy_php.png.dfe1e9df1134f0624fc545f5efdb3f97.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kamil. zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie