Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane #71 P&O `Ankaa


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Kolejną nominowaną osobą jest @ `Ankaa Czas na zadawanie pytań macie do  10.01.2019  do godziny 18.
 
Zasady:
 
Pytania zadajemy poprzedzając [P], a odpowiedzi [O].
Przykład:
[P] Ile masz lat?
[O] Dziesięć i pół.
 
 
Do dzieła!
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[P] jak do nas trafilas?

[P] Co lubisz robić w wolnym czasie?

[P] Umiesz gotować? 

[P] Uprawiasz jakiś sport?

[P] Jakiej muzyki słuchasz?

[P] Jakie jest Twoje ulubione danie?

[P] Kogo najbardziej lubisz na forum?

[P] Audi czy BMW?

[P] Napijemy sie kiedyś? 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[P] Jak znalazłaś się na Csowicze?
[P] Jaki masz stosunek do użytkowników forum?
[P] Kogo byś wyrzuciła/zbanowała na forum?
[P] Jak zaczeła się twoja przygoda z cs?
[P] Zamierzasz osiągnąć coś jeszcze na Csowicze?
[P]Jak długo grasz w gry komputerowe?
[P]Masz chłopaka?
[P] 3 najbliższe osoby z forum?
[P]Co sadzisz o forumowych podrywaczach?
[P] Jakie jest Twoje największe marzenie?
[P] Co najbardziej cenisz w życiu?
[P] Ulubione zwierzę?
[P] Jak chciałabyś mieć na imię?
[P] Masz jakiś autorytet?
[P] Twoja ocena sieci (zarówno serwerów jak i forum) oraz redakcji.
 

Untitled-1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[P] Jeżeli miałabyś trzy życzenia jakie to by były?

[P] Jakie są twoje życiowe cele?

[P] Masz jakieś marzenia?

[P] Jak Ci się spędza czas na forum w gronie administracji i użytkowników?

[P] Czy jest co chciałabyś zmienić w najbliższym czasie w swoim otoczeniu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[P] Lubisz mnie? 

[P] W jakiej miejscowości jesteś? 

[P] Za co uwielbiasz swoją miejscowość? 

[P] Uprawiasz jakiś sport? 

[P] Pijesz? 

[P] Jakie fajki palisz? 

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[P] Zabierzesz mnie do maka? :beka:

[P] Czemu tak dużo palisz? 

[P] Kto Cię najbardziej denerwuje? ;>

[P] Ulubione hobby?

[P] Ulubiony film?

[P] Lubisz mnie? ;>

[P] Jak bardzo? xD

[P] Czemu tak się denerwujesz jak cię zabijam? :beka:

[P] Czemu nie dajesz mi jeść? :mam.dola: :( 

[P] Wolisz spodnie, czy sukienki ;>

[P] Ulubione danie? ;>

[P] Kiedy jedziemy na wczasy? ;>

[P] Morze, czy góry? ;>

[P] Wolisz lato, czy zimę? ;>

 

Edytowane przez eXe.
 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie masz zdanie na temat empatii? Czy okazywanie komuś uczuć/emocji, jest dobre? A może powinniśmy zawsze kierować się tym, co jest logiczne i suche?

 

2.Uważasz się za osobę, która byłaby dobrą przyjacielem dla osoby która straci bliskiego? Czy jesteś zbyt wielkim lekko duchem, aby móc myśleć tak negatywnie?

 

3. Każdy człowiek zakłada maski w codziennym życiu - pod przymusem, dobrowolnie, czasem nieświadomie. Zastanów się - ile takich masek masz Ty, i co odzwierciedlają? 

 

4. Na świecie ludzie pozwalają na szerzenie patologii pokroju papierosów, alkoholu bądź ziela, czy według Ciebie to progress czy degress dla naszego społeczeństwa? Co sądzisz o osobach używających, a co o nadużywających? Gdzie jest granica i jak ją znaleźć? - jeżeli coś jest szkodliwe, nie powinno być piętnowane przez innych w tym samym społeczeństwie, aby pomóc tym w dołku?

 

5. Różnica zachowań w zależności od tego czy znajdujesz się z kimś (grupką znajomych, rodziną, psem sąsiada), a kiedy znajdujesz się sam lub z zaufaną osobą (chłopak, dziewczyna) - uważasz, że człowiek wykonując niektóre działania, dokonując pewnych ocen przez wzgląd na otaczające go środowisko jest fałszywy? Czy to manipulacja? To dobre zjawisko, czy złe? Jak to wygląda u Ciebie?

 

6. Należysz do osób, które odnajdują się w oglądaniu patologii? - Bawi Cię to, albo śmieszy? Uważasz, że jest to toksyczne, ale tak długo jak jest zabawnie można przy tym spędzić wolny czas? Czy raczej jak ja gardzisz najmniejszymi przejawami patologii i się od nich odcinasz, woląc spędzić czas bardziej produktywnie (bądź nie :P)

 

7. Jesteś molem książkowym? A może niedzielnym czytelnikiem, który od czasu do czasu zaglądanie do książki? Jak wygląda twoja historia z papierowymi historiami? Lubisz czytać? Czytasz? Czy w ciągu twojego życia, twoje priorytety dotyczące naszych małych, papierowych przyjaciół się zmieniały? Jakie są twoje ulubione gatunki i typy książek? (Mogą być autorzy) ~tylko, jeżeli odpowiedziałaś pozytywnie. 

 

8. Dlaczego ludzie to idioci? Jedni ludzie są debilami z wyboru - grają pod publikę, zaniżają swój realny poziom aby być w centrum zainteresowania, inni są nimi z przeznaczenia - nie uczą się, nie posiadają absolutnie żadnej wiedzy. Dlaczego nasze społeczeństwo nie zdaje sobie sprawy, że logiczne myślenie i podstawowa wiedza są takie ważne? Jakie jest twoje zdanie na ten temat - wolisz otaczać się w udawanych idiotach, czy z osobami, które są specyficzne pod względem tematów do rozmów? Czy są sytuacje, kiedy wolisz przedstawić się jako głupszego niż jesteś? 

 

9. Dlaczego kobiety pokładają tyle wiary w makijaż, zakrywanie niedoskonałości - niekiedy wręcz stylizują się na lalki - puste, bez emocji, byle ładnie wyglądać. Co jest złego w naturalnym wyglądzie u kobiety? Dlaczego niedoskonałości to problem? Czyż nie jest to największa cecha odróżniająca Nas od chociażby robotów? Dlaczego pozbywamy się czegoś, na rzecz czegoś innego? Ludzie są aż na takim etapie zaślepienia i kierują się oczami, bądź co gorsza - przyrządami do stosunku?

 

10. Wolałabyś okłamać najlepszą przyjaciółkę (bądź przyjaciela, wstaw co chcesz), o ile pozwoliłoby Ci to ochronić własną skórę? Jaki masz stosunek do kłamstwa? Gardzisz nim i uważasz, że zawsze trzeba być szczerym, nawet kiedy to boli, czy wolisz stwierdzenie, że małe kłamstewko nikomu nie zaszkodziło? Miałaś jakąś sytuację, w której postąpiłaś inaczej, niż masz przekonania? Czy o niej opowiesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Xeo.exe

[P] Lubisz mnie?

[O] Nie bardzo wiem kim jesteś :beka: 

[P]Czym Zajmuszesz się na codzień?

[O] Na co dzień jestem Mamą :) 

[P]Jak po Świętach?

[O] Ciężko, 20 kg więcej :D

[P]Jak po sylwestrze?

[O] Na trzeźwo! 

[P]Co było 1 Kura czy Jajko?

[O] Kogut.

 

@ Sysia ;*

[P] jak do nas trafilas?

[O] Zaprosił mnie @ RumcajsJumper

[P] Co lubisz robić w wolnym czasie?

[O] Odpoczywać ^^

[P] Umiesz gotować? 

[O] Umiem :3

[P] Uprawiasz jakiś sport?

[O] Leżakowanie XD

[P] Jakiej muzyki słuchasz?

[O] Rap , pop , hip hop.

[P] Jakie jest Twoje ulubione danie?

[O] Spaghetti <3 

[P] Kogo najbardziej lubisz na forum?

[O] @ eXe. :duzo.serc:

[P] Audi czy BMW?  

[O] Audi

[P] Napijemy sie kiedyś? 

[O] Oczywiście :3

 

@ Sm0keR.!

[P] Jak znalazłaś się na Csowicze?

[O] Zaprosił mnie @ RumcajsJumper

[P] Jaki masz stosunek do użytkowników forum?

[O] Luźny xd

[P] Kogo byś wyrzuciła/zbanowała na forum?

[O] @ Anony.mous

[P] Jak zaczęła się Twoja przygoda z cs?

[O] Nie pamiętam, wiem tylko, że to rat pokazał mi Tą gierkę ;3 

[P] Zamierzasz osiągnąć coś jeszcze na Csowicze?

[O] Nope.

[P] Jak długo grasz w gry komputerowe?

[O] od około 7 lat.

[P] Masz chłopaka? 

[O] :) 

[P] 3 najbliższe osoby z forum?

[O] @ eXe., @ Queens . @ Anony.mous

[P] Co sadzisz o forumowych podrywaczach?

[O] Nic nie sądzę, każdy robi to co chce. 

[P] Jakie jest Twoje największe marzenie?

[O] Jeżeli powiem, może się nie spełnić ;) 

[P] Co najbardziej cenisz w życiu?

[O] ----

[P] Ulubione zwierzę?

[O] mój brat xD

[P] Jak chciałabyś mieć na imię?

[O] Podoba mi się moje imię ^^

[P] Masz jakiś autorytet?

[O] Nie mam.

[P] Twoja ocena sieci (zarówno serwerów jak i forum) oraz redakcji.

[O] Dobra robota :) takie 9/10 :3 
 

 

@ Outhorn

[P] Jeżeli miałabyś trzy życzenia jakie to by były?

[O] Wyprowadzić się, znaleźć pracę ii nie wiem :/ 

[P] Jakie są twoje życiowe cele?

[O] Wychować synka na porządnego Faceta :hihi: 

[P] Masz jakieś marzenia?

[O] Każdy pewnie jakieś ma ;) Ale mogą się nie spełnić :)

[P] Jak Ci się spędza czas na forum w gronie administracji i użytkowników?

[O] Było fajnie, do czasu :)

[P] Czy jest co chciałabyś zmienić w najbliższym czasie w swoim otoczeniu?

[O] dużo rzeczy :) m.in  mieszkanie. 

 

@ Lexy Panterra

[P] Kochasz mnie?

[O] Oczywiście :duzo.serc:

[P] Co u mojej świadkowej?

[O] Powoli do przodu, bez rewelacji :)

[P] kiedy opijamy?

[O] na wakacjach? :D 

[P] Lecimy gdzieś na wakacje?

[O] Na meeeelanż :3 

[P] Kogo bierzemy na wieczór panieński? 

[O] @ Sysia ;* :3 

 

@ RulleZ

[P] Co robisz w wolnej chwili?

[O] spędzam na csku, na forach ;) 

[P] Jaką masz pasję?

[O] nie mam

[P] Czemu akurat ta sieć?

[O] Fajna atmosfera, mili użytkownicy :) bez nudy :)

[P] Jaki sport lubisz?

[O] Piłka ręczna.

 

@ SzusteR

[P] Lubisz mnie? 

[O] Bardzo :3

[P] W jakiej miejscowości jesteś? 

[O] na wsi mieszkam ;3

[P] Za co uwielbiasz swoją miejscowość? 

[O] nie uwielbiam, zmieniłabym Go ;3

[P] Uprawiasz jakiś sport? 

[O] Nie

[P] Pijesz? 

[O] Niee

[P] Jakie fajki palisz? 

[O] Lm polskie :)

 

@ eXe.

[P] Zabierzesz mnie do maka? ;>

[O] Zabiorę Cię, właśnie tam :3 

[P] Czemu tak dużo palisz? ;> 

[O] nałóg :x 

[P] Kto Cię najbardziej denerwuje? 

[O] Ty :duzo.serc: 

[P] Ulubione hobby?

[O] skakanie XD

[P] Ulubiony film?

[O] Trzy metry nad niebem

[P] Lubisz mnie? 

[O] Bardzo :3 

[P] Jak bardzo? xD

[O] Bardzo, bardzoo :duzomilosci:

[P] Czemu tak się denerwujesz jak Cię zabijam? 

[O] Bo mi nie wychodzi zabijanie Ciebie :beka: 

[P] Czemu nie dajesz mi jeść?   

[O] Nie moja wina, że Ci moje jedzenie nie smakuje -.- 

[P] Wolisz spodnie, czy sukienki 

[O] spodnie :)

[P] Ulubione danie? 

[O] Spaghetti :3 

[P] Kiedy jedziemy na wczasy? 

[O] Na wakacjach :3 

[P] Morze, czy góry? 

[O] Góry :D 

[P] Wolisz lato, czy zimę? 

[O] Lato

 

@ 0101

[P] Jakie masz zdanie na temat empatii? Czy okazywanie komuś uczuć/emocji, jest dobre? A może powinniśmy zawsze kierować się tym, co jest logiczne i suche?

[O] Gdybyś ciągle kierował się tym co logiczne i suche, byłbyś szczęśliwy? Według mnie, mówienie o swoich uczuciach czy emocjach jest dobre. Druga osoba jest w stanie poznać naszą radość, czy ból, W jakiś sposób pomóc.

[P]Uważasz się za osobę, która byłaby dobrą przyjacielem dla osoby która straci bliskiego? Czy jesteś zbyt wielkim lekko duchem, aby móc myśleć tak negatywnie?

[O] Lubię słuchać, lubię pomagać, lubię doradzić. Potrafię podnieść drugą osobę na duchu. Jednak nie oszukujmy się, przyjaźń w tych czasach jest przereklamowana. Według mnie, przyjaciel powinien być zawsze i na zawsze. Ktoś, kto ufa mi bezgranicznie, jest dla mnie to i ja jestem dla niego :)  Osoba, która straci bliskiego, potrzebuje wsparcia, ode mnie może go otrzymać :) 

[P] Każdy człowiek zakłada maski w codziennym życiu - pod przymusem, dobrowolnie, czasem nieświadomie. Zastanów się - ile takich masek masz Ty, i co odzwierciedlają? 

[O] Ja? mam dwie maski. Jednak nie chce ich tutaj pokazywać, lepiej jest jak znają tylko mnie z jednej strony :)

[P] Na świecie ludzie pozwalają na szerzenie patologii pokroju papierosów, alkoholu bądź ziela, czy według Ciebie to progress czy degress dla naszego społeczeństwa? Co sądzisz o osobach używających, a co o nadużywających? Gdzie jest granica i jak ją znaleźć? - jeżeli coś jest szkodliwe, nie powinno być piętnowane przez innych w tym samym społeczeństwie, aby pomóc tym w dołku?

[O]  Nie mam zdania na temat używających i nadużywających. Jest to tylko i wyłącznie ich wybór jaką drogę wybierają. Każdy powinien raz zejść na dno, żeby później mógł z niego wyjść. Ciągle uczymy się na błędach, wyciągamy wnioski, poprawiamy je, stając się lepszymi. 

[P] Różnica zachowań w zależności od tego czy znajdujesz się z kimś (grupką znajomych, rodziną, psem sąsiada), a kiedy znajdujesz się sam lub z zaufaną osobą (chłopak, dziewczyna) - uważasz, że człowiek wykonując niektóre działania, dokonując pewnych ocen przez wzgląd na otaczające go środowisko jest fałszywy? Czy to manipulacja? To dobre zjawisko, czy złe? Jak to wygląda u Ciebie?

[O] To trochę fałszywe, ponieważ pod presją otoczenia staramy się do niego dostosować. Manipulacją? Nie nazwałabym tego tak, ponieważ nie jesteśmy celem drugiej osoby, robimy to dla siebie, aby być bardziej lubianym wśród danej społeczności. 

[P] Jesteś molem książkowym? A może niedzielnym czytelnikiem, który od czasu do czasu zaglądanie do książki? Jak wygląda twoja historia z papierowymi historiami? Lubisz czytać? Czytasz? Czy w ciągu twojego życia, twoje priorytety dotyczące naszych małych, papierowych przyjaciół się zmieniały? Jakie są twoje ulubione gatunki i typy książek? (Mogą być autorzy) ~tylko, jeżeli odpowiedziałaś pozytywnie. 

[O] Kiedyś czytałam. Teraz nie mam na to czasu, mogłabym znaleźć ten czas, jednak nie lubię czytać. 

[P] Dlaczego ludzie to idioci? Jedni ludzie są debilami z wyboru - grają pod publikę, zaniżają swój realny poziom aby być w centrum zainteresowania, inni są nimi z przeznaczenia - nie uczą się, nie posiadają absolutnie żadnej wiedzy. Dlaczego nasze społeczeństwo nie zdaje sobie sprawy, że logiczne myślenie i podstawowa wiedza są takie ważne? Jakie jest twoje zdanie na ten temat - wolisz otaczać się w udawanych idiotach, czy z osobami, które są specyficzne pod względem tematów do rozmów? Czy są sytuacje, kiedy wolisz przedstawić się jako głupszego niż jesteś? 

[O] W tych czasach głupota ludzka nie zna granic. Jestem sobą, a to raczej najważniejsze. Jedni mogą mnie uważać za tzw. 'idiotę' jednak średnio obchodzi mnie zdanie innych. Ludzie, którzy mnie otaczają są moimi debilami :3 . 

[P]  Dlaczego kobiety pokładają tyle wiary w makijaż, zakrywanie niedoskonałości - niekiedy wręcz stylizują się na lalki - puste, bez emocji, byle ładnie wyglądać. Co jest złego w naturalnym wyglądzie u kobiety? Dlaczego niedoskonałości to problem? Czyż nie jest to największa cecha odróżniająca Nas od chociażby robotów? Dlaczego pozbywamy się czegoś, na rzecz czegoś innego? Ludzie są aż na takim etapie zaślepienia i kierują się oczami, bądź co gorsza - przyrządami do stosunku?

[O] Nie oszukujmy się, wygląd jest w tych czasach najważniejszy. Jednak malowanie się, nie koniecznie może oznaczać zakrywanie niedoskonałości. Kobiety lubią ładnie wyglądać, nie widzę w tym nic złego, że robią coś co sprawia im przyjemność. Wiadomo, po kilku latach malowania się, cera kobiety robi się brzydka, coraz więcej tych "niedoskonałości", im więcej tapety tym brzydsza twarz. 

[P] Wolałabyś okłamać najlepszą przyjaciółkę (bądź przyjaciela, wstaw co chcesz), o ile pozwoliłoby Ci to ochronić własną skórę? Jaki masz stosunek do kłamstwa? Gardzisz nim i uważasz, że zawsze trzeba być szczerym, nawet kiedy to boli, czy wolisz stwierdzenie, że małe kłamstewko nikomu nie zaszkodziło? Miałaś jakąś sytuację, w której postąpiłaś inaczej, niż masz przekonania? Czy o niej opowiesz? 

[O] Szczęście innych jest dla mnie ważniejsze niż moje same. Nigdy nie okłamałabym przyjaciółki, tylko dlatego, żeby ocalić swój tyłek.  Staram się mówić to co mi leży na sercu, lecz zdarzy mi się czasami, powiedzieć jakieś kłamstwo.  Ale człowiek już jest tak stworzony, nie ma osób idealnych. 

 

 

 Nominacja do kolejnego P&O : @ Matixen :3 

 

exeee.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • drenn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie