Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
drenn

zamknięty Wszystko co musisz wiedzieć o zombie

Recommended Posts

Witajcie, w tym krótkim tekście zaprezentuję wam kilka przydatnych oraz po prostu ciekawych faktów na temat potwora występującego w grze Minecraft: zombie

Podobny obraz
1. Mimo stereotypów o zombie, w minecraft ten agresywny mob jest jednym z najszybszych, ponieważ potrafi się poruszać z podobną prędkością co pająki.

2. Posiada 20 punktów życia, czyli 10 serc. Do tego ma też 2 punkty pancerza.

3. Na poziomie łatwym za pomocą ataku zabiera nam 1 serce zdrowia, na normalnym 1,5, a na trudnym zabiera nam 2 serca.

4. Po zabiciu może z niego wypaść od 0 do 2 sztuk zgniłego mięsa, ma też rzadką szansę na upuszczenie ziemniaka, marchewki lub sztabki żelaza.

5. Pojawiają się wszędzie tam gdzie poziom światła jest równy 7 lub mniejszy, czyli w nocy oraz w jaskiniach.

6. Gdy znajdą się w dziennym świetle zaczną natychmiast płonąć, wtedy też będą szukały zaciemnionych miejsc lub chociaż źródła wody by temu zapobiec.

7. Zombie może pojawić się ubrany w pancerz, im lepszy tym mniejsza na to szansa. Szansa na pancerze: skórzany ok. 36%, kolczuga ok.13%, żelażny ok. 1,3%, złota ok. 48%, diamentowa ok. 0,05%.

8. Istnieje 5% szansy, że zamiast zwykłego zombie pojawi się zombie osadnik, który ma takie same statystyki.

9. Istnieje 5% szansy, że zamiast zwykłego zombie pojawi się zombie dziecko.
Znalezione obrazy dla zapytania minecraft zombie child

10. Zombie dziecko z kolei ma 5% szans na zrespienie się jako kurzy jeździec.
Podobny obraz

11. Zombie dzieci są słabsze, lecz o wiele szybsze niż regularne zombie i co ciekawe nie płoną w świetle słonecznym.

12. Jeśli zombie, który ma założony hełm wyjdzie na światło dzienne to nie będzie otrzymywać obrażeń. Zamiast tego obrażenia będzie otrzymywać hełm i będzie tak dopóki nie ulegnie on zniszczeniu, dopiero wtedy zombie zacznie płonąć.

13. Pomimo bycia nieumarłym zombie może utonąć, jeśli zbyt długo pozostanie pod wodą. Gdy tak się stanie zmieniają się w topielca, czyli rodzaj zombie poruszającego się pod wodą.
Znalezione obrazy dla zapytania scary zombie minecraft

14. Zombie mogą przeprowadzać zmasowane ataki na wioski osadników.

15. Jeśli osadnik zostanie zaatakowany przez zombie to istnieje szansa, że zostanie zarażony i sam zamieni się w zombie. Na poziomie trudnym szansa wynosi 100%, na normalnym 50%, zaś na łatwym 0%.

16. Możemy uleczyć zombie osadnika rzucając w niego eliksir słabości po czym oddając mu złote jabłko. Po tym zabiegu zacznie syczeć i się trząść, ten zabieg trwa około 3 minuty, jednak musimy chronić naszego kolegę w spazmach, ponieważ inne zombie mogą przerwać ten proces.

17. W biomie pustynnym pojawia się inny rodzaj zombie o nazwie "posuch", który jest odporny na światło słoneczne.
Podobny obraz

18. Jeśli zobaczy ofiarę, to będzie za nią podążać bez względu na wszystko, zignoruje nawet światło słoneczne, które nieustannie go rani.

19. Za ofiarą podążają zawsze najkrótszą drogą, nawet jeśli znajdują się na niej przeszkody, których nie mogą pokonać.

20. Mogą pojawiać się zombie ze zdolnością do podnoszenia ekwipunku, jeśli np. trafi się nam taki zombie w zbroi skórzanej, a my podrzucimy mu pod nogi zbroję żelazną, to ubierze naszą, a skórzaną wyrzuci. Ta sama zasada dotyczy też broni.

21. Mogą wyważać drewniane drzwi na poziomie trudnym, jednak na niższych poziomach nadal próbują to robić, mimo, że jest to niemożliwe.

22. Jeśli zombie zostanie zaatakowany, to może wezwać na pomoc swoich pobratymców, przez co może się na nas rzucić całe ich stado.

23. Są odporni na trucizny.

24. Mikstury szkody leczą je, zaś mikstury leczące zadają im obrażenia.

25. Kiedyś z zombie wypadały pióra, ponieważ twórcy nie zdążyli dodać jeszcze kur do gry.

26. Najrzadszym mobem w minecrafcie jest zombie, a konkretnie jest to wersja kurzego jeźdźca z pełną diamentową zbroją zaklętą do maksymalnego poziomu, do tego posiada żelazny miecz również zaklęty na maksymalny poziom. Do tego miecz trzyma w lewej dłoni zamiast prawej, na co jest dość mała szansa. Szansa na pojawienie się takiego zombie w naszym świecie wynosi uwaga: 0,000000000000000000000000000000001%

 

 

https://gamehag.com/pl/forum/t/57846-zombie--musisz-to-wiedziec

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By Elkorsario
   7 pseudokibiców z Sosnowca oraz 4 z Gdańska trafiło do szpitala, po tym, jak na zorganizowanej nielegalnej ustawce pseudokibiców, zostali zaatakowani przez stado dzików. Mężczyźni mają rany kłute oraz stłuczenia. Usłyszeli już zarzuty.
   Niecodzienny przebieg miała ustawka zorganizowana w sobotnie popołudnie przez pseudokibiców z Sosnowca i Gdańska. Na leśnej polanie w miejscowości Nowe Tokary (woj. pomorskie) grupa pseudokibiców w czasie tzw. ustawki została zaatakowana przez stado dzików. Z grupy liczącej około 50 uczestników 11 zostało rannych. Mężczyźni mają głównie rany kłute poniżej pasa spowodowane kłami dzików, a także stłuczenia po uderzeniach.
   Po wstępnych przesłuchaniach uczestników ustawki ustalono, że do ataku stada dzików doszło w momencie, kiedy dwie grupy przeciwnych drużyn starły się. Wtedy to prawdopodobnie, przestraszone krzykami kibiców zwierzęta, rzucily się na mężczyzn, rozganiając ich po okolicznym lesie, jednocześnie atakując i zadając ciosy kłami.
   Zarzuty udziału w zbiegowisku usłyszeli pseudokibice, którzy zorganizowali tak zwaną ustawkę w Nowych Tokarach. Jeden z nich dodatkowo usłyszał dwa zarzuty: czynnej napaści na lochę z warchlakami i poruszania się rowerem bez zezwoleń — mówi mł. asp. Piotr Korzonek w rozmowie z dziennikarzami Śledczy24 i dodaje, że chodzi o kartę rowerową, która jest wymagana do poruszania się rowerem Vigry. Sprawę przejęła prokuratura w Gdyni."

   Źródło: https://www.facebook.com/swiatkibicow/
  • By Rambooo
   KONIEC ZE ZMIANĄ CZASU NA LETNI I ZIMOWY!

    Parlament Europejski w Strasburgu opowiedział się za regulacjami, które mają znieść w państwach UE zmianę czasu. PE przyjął dziś projekt dyrektywy, która to przewiduje.
    Projekt nowelizacji dyrektywy przewiduje, że ostatnia zmiana czasu w UE miałaby mieć miejsce w 2021 roku. Do tego czasu Polski rząd musi zdecydować się czy nasz kraj na zawsze wybierze czas letni czy zimowy. Polacy są za zniesieniem zmian czasu i za pozostawieniem czasu letniego, bo takie są wyniki badań przeprowadzonych przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. 
   Najbliższa zmiana czasu będzie w Polsce już w ten weekend. Z godziny 2:00 na 3:00 przestawimy zegarki w nocy z soboty na niedzielę.


  • By JanO.
   Twój nick: JanO
   Link do zaakceptowanego podania:---
   admin ts3 na fps
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.